Strana 3 od 51 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 604

Tema: Ford Capri

@ slay
    prekopao sam sve moguce ali nisam nasao motor brisaca. iskreno, malo me cudi me mene gde bi mogao da bude posto sam sto posto siguran da sam ga skinuo sa rezervnog capri-ja. ako hoces, moglo bi da se proba da se napravi taj deo koji ti se slomio...ako nisi nasao drugo resenje.

nego ljudovi, gde su te slike?
    i....kako se postavljaju slike?

Guest
    Eh, steta.. Najuricu ga vec negde, sta da radim. A slike stizu - malo se oteglo slikanje.

Jel ti trba motor za brisace za I ili II ili su isti. Ja imam od dvojke. Mogu da ga skinem i posaljem.
    Vec sam postavio pitanje vezano za gumu (kedere) na prenjoj i zadnjoj sofersajbni. Gde da ih kupim i moze li sa nekog drugog auta da se "poklope". A da, treba mi i prednji branik za Capri II.
    Pozdrav.

Guest
    Salji Nasto - Bog ce ti platiti, jer cinis dobro delo! Slalim se - pogledaj PM!

Član od
    20.10.2006

A?

Gde nestadoste odjednom?

Vozate se?

Sheme

Imam na CD-u sheme Capri-ja skinute sa originalnih mikrofilmova, radionicki crtezi sklopova i oznake rezervnih delova, ako nekome treba, posaljite mi adresu, poslacu vam cd

Ford Capri...kad se setim. Sestra (tek polozila vozacki) me kao klinca stavi na mesto suvozaca i kaze "ajd' da te provozam!" O.K. kazem ja . Al kratko je trajalo.Kraj ulice,pun gas umesto kocnice,iz straha i neiskustva i TRAS u betonsku ogradu! Betonski blok se nabio pod haubu do sofersajbne.To mu je bila mislim i poslednja voznja .

P.S. Pozdrav Nasti iz juzni Leskovac

Član od
    20.10.2006
    Sestra pobesneli max?
    Znajuci i vozeci nekada caprija ako je betonski blok stigao do sofersajbne ondak su tebi oba oka ispala od siline udara? Kako kucas?
    Pozz

Ha,mozda je opis izgledao malo opasnije nego sto je stvarno bilo ali sustina je da nismo uleteli punom brzinom vec je prethodno usporila da napravi na levo krug i kada je skontala da ne moze da smota i da ce da tresne,iz straha je greskom stisla gas do daske.Kad sam video sta se desava digao sam brzo noge gore na tablu da se oduprem...i hvala bogu evo me sad kucam pa rasturam

P.S. Dobro se secam betonske gromade ukrasne kapije koja se stvarno podvukla pod haubu do stakla.

Član od
    20.10.2006
    Bogme ja znam ribu koja je u bulevaru malo iznad cvetka prvas krivina od grada tako divljacki izvrtela kola u sekundi izudarajuci koga je stigla i sta je stigla. Cak je na zardinjeri ostao otisak felne i gume koja se pod rotacijom urezala u beton! I dan danas kad prodjem, setim se.
    Kola nisu postojala a nju svu sasavu izvukli iz kola i nije joj bilo nista!
    Aj da kazes da je padala kisa.... Suvo kao barut bilo... Zene...

Ajde ljudi sa caprijima, gde ste? Niste valjda ispali kroz podove u voznji? Ovo kazem jer znam kakav je moj bio pre remonta

Ali sam operisao sa njim neko vreme pre desetak godina. Imam ga jos uvek ali ne mogu ni da se zamislim u njemu

Ajd ljudi, kakva su vam iskustva? Meni nema sta se nije raspalo

Stvarno gde ste? Gde su te slike?

g60 jel tvoj onaj zuti sa avatara?

Član od
    20.10.2006
    Aha, bio i bordo pa crven pa zavrsio zut
    Imo je jedno 10-15 boja ukupno koliko sam uspeo dasavatam...
    E, a pod mu je kao da ga je neko bozio bez tockova, sav izbambusan
    Ceka me decko da ga kupi vec neko vreme... Proci ce ga na kraju

Strana 3 od 51 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Ford Capri V6 - INTERCEPTOR
    Od shone190 u forumu Automobili članova
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 21.08.2009, 10:12
  2. ford capri II
    Od MK II u forumu Oldtimeri
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 24.02.2009, 13:30