Strana 1 od 16 12345611 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 192

Tema: Autolimar (+)...preporuka...ali neki bas dobar

Autolimar (+)...preporuka...ali neki bas dobar

Treba mi preporuka za auto limara...posto imam jednu ogrebotinu na haubi koju bi hteo da popravim (ujedno u farbanje) pa me interesuju dobri auto limari?
    p.s. naravno priblizan odnos cena <-> kvalitet

+ hteo bi da ugradim usmerivac vazduha na haubu pa me interesuje koliko bi smelo to da me kosta...?

svi predlozi su dobrodosli na :http://idata4.network.biggnet.net/pr...?p=13085#13085
    Injection is good,but I'd rather be blown!

Imas jednog blizu studentskog grada,preko puta genexa,meni je radio krilo kad ga je pauk ostetio i perfektno je odradjeno,ne moze da se provali uopste da je farbano,i naravno ono sto ja cenim sve je u roku bilo zavrsheno
    Power of dreams !!!

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    Daewoo Lanos 1.5SX
    Xexe Ranko, da nisi bio nevaljao odveo bih te ja kod "tvog" limara, cika Stanka, em sto radi perfektno, jos bi za tebe mozda imao i neki popust!
    while(!asleep()) {sheep++;}

Ha ha XA XA nisam siguran da bi uopste plato veruj mi...ali u tome i jeste poenta...tako da mi je glupo da se grebem zato nebi kod Cika Stanka.

p.s. da nisi proveravao koliko sam bio nevaljao?

Citirati Originalno postavljeno od Honda
    Imas jednog blizu studentskog grada,preko puta genexa,meni je radio krilo kad ga je pauk ostetio i perfektno je odradjeno,ne moze da se provali uopste da je farbano,i naravno ono sto ja cenim sve je u roku bilo zavrsheno
    malo je skup!

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    Daewoo Lanos 1.5SX
    nope, nisam ali ovo je mali grad tako da ako bude potrebe mogu
    while(!asleep()) {sheep++;}

Hehe...pa trazio si dobrog,e ne jeftinog!
    Power of dreams !!!

Citirati Originalno postavljeno od Honda
    Hehe...pa trazio si dobrog,e ne jeftinog!
    p.s. naravno priblizan odnos cena <-> kvalitet

moracu ja popricati sa administratorom foruma

Nemoj da ja sa tobom popricam u 4 oka...

Ozbiljno,majstor je jako dobar,probaj da mu spustis cenu.Ja koliko se secam meni je uzeo 4500 din za peglanje i farbanje prednjeg krila.Usvari njie meni uzeo nego osiguranju parking servisa,posto su mi ostetili auto kad su ga dizali.
    Power of dreams !!!

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Uh.. kad cijem ovako nesto jeza me vata... brrr...

Ne , ozbiljno.. Nisam navikao na cenkanja kad je rad u pitanju.

Sta je po sredi, pa svaki covek ima svoje sposobnosti koje ima nameru da naplati, inace se nebi bavio nicim vec bi sedeo kuci?!

Skidati cenu robe OK, tu su marginali , svako ko trguje ima marginal i za spustanje cene.
    Ali RAD!!! Pa nemojte ljudi pobogu. Zamislite sebe da radite nekom nesto a ovaj vas podj**ava da ste skupi? Nebi li se osecali kao da vas ponizava?

Upravo je u tome stvar, da kad neko stavi cenu, stavio je cenu posto je ON.
    Dakle , obarajuci njegovu cenu, rusite vrednost coveka. To nikako nije ETIKA .

Imajte postovanje prema tome. Stvar je krajnje licne prirode.
    Ako Vam se nesvidja cena , trazite radje nekoga manje sigurnog u to sto radi te je prema tome i cenu postavio.

Jedan fin i kulturan nacin, sa malo skromnijim pristupom u vidu, zao mi je ali meni je to skupo, i krenete dalje svojim putem.
    Imate li srece, sam Majstor ce vas zaustaviti i dati vam bolju cenu ako se tako ponasate.

Nemojte me pogresno shvatiti , ali mislim, razmislite

Neka niko sebi licno ovo neuzima, stvar opsteg karaktera.
    Att mäta är att veta...to measure is to know...meriti je znati..
    move your mind

u pravu si Boost...ali se ne slazem jednim delom sa tobom...
    Bilo bi to lepo da je realno...ne mislim na nikog konkretno...ali kod nas ljudi imaju hrabrosti da pomisle da mogu da se obogate, da bas tako OBOGATE za kratko vreme...ne kazem ja da ce se on obogatiti za pisljivih 20 e vec ekonomska situacija bi trebala da je na mnogo zavidnijem nivou da ljudi pristaju na cenu bez cenkanja...Razumem ja sta si hteo da kazes ali vreme u kome mi zivimo tj. zemlja u kojoj smo "zarobljeni" na milost i nemilost pojedinaca, nas obavezuje da se cenkamo za 1 (!!!) dinar...a zasto ti to govorim pa zato sto sam upoznat sa stanjem u nasoj zemlji sto se tice kupovne moci (moji su trgovci) Dodje covek/zena u radnju (market, mini(MINI) market) i pogleda odredjeni artikal i okrene se i ode samo zato sto je taj isti jeftiniji u C marketu ili u Maxiju za 1 dinar!!!!...E zbog toga ne mogu da dopustim da mi neki dripac trazi 45 eur za porepravljnje maskice i postavljanje mrezice na spojler...(?!) kada znam da nije u pravu...ali hvala Bogu stvorio mi je dve ruke i mozak pa mogu sam...ali ovde nemam izbora vec ili da platim duplo vise (ako odem kod nekog odzacara pa mi isfusari) ili da pokusam da snizim cenu tamo gde znam da ce biti solidno uradjeno...

malo je ljudi koji postuju etiku...posledica relativiteta...ili mesta i prostora...u kom se nalazimo...

Član od
    09.10.2004
    Garaža
    volvo 945 SE turbo lpg, 340 GL lpg
    boost tako si lepo ovo opisao ali mislim da nazalost nisu velike sanse da bude shvaceno na nacin na koji ti i tamo gde si ta tema ima tretman.
    ovde svakoga dana , dobro ne bas svakoga, srecem ponekog ko zeli ekstra kvalitet uz ekstra nisku cenu rada kada placa taj rad i ekstra visoku cenu svog rada kada on treba da inkasira. kod nas nekako nema obostranog razumevanja da znanje, rad i posebne vestine imaju cenu koja je slicna ili uporediva ovde kao i bilo gde u svetu nevezano za opste stanje prosecnih plata, prosecnih (propalih drzavnih) firmi, prosecnih cifara necega po medijima i uopste nekakvih proseka.

ako nesto vredi onda mora da ima i adekvatnu cenu.
    stara je istina da ne postoji brzo, kvalitetno i jeftino u trouglu. ako jedno od ta 3 preteze nesto drugo od preostala dva je sigurno ugrozeno.

nista licno, cisto razmisljanje na temu kako da mi ovde uhvatimo korak sa svetom oko nas...
    volvo
    945 SE turbo lpg
    344 GL lpg

Strana 1 od 16 12345611 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Dobar dan
    Od Maras u forumu Predstavljanje članova
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 19.09.2013, 14:28
  2. BMW 318i 1990. Neki bi rekli starudija, ali meni je dobar
    Od alfil010 u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 22.07.2010, 20:51
  3. Dobar dan
    Od Dzera40 u forumu Automobili članova
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 25.06.2008, 15:42
  4. kts 540 da li je Dobar
    Od pokemoni u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 04.05.2008, 20:10
  5. Tips za neki dobar film
    Od BOOST u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 42
    Posl. poruka: 25.06.2007, 14:13

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •