Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 115

Tema: Dobrodosli na CBC forume (predstavljanje)

Član od
    12.01.2012
    Garaža
    ROVER 75 1.8T 150HP 2005.

Odg: Dobrodosli na CBC forume (predstavljanje)

Pozdrav forumasima! Ja sam opevavani i ocrnjivani majstor-Dusan sa Altine, iz Zemuna, bavim se auto-klimama od '99. godine,u frigo-tehnici sam od '92. godine. Ganjam odskora ROVER 75 1.8t, dojucerasnji OPELovac. Tu sam da podrzim forum u mojoj oblasti, skromnim znanjem i iskustvom, otvoren za sva pitanja. Ziveli!
    VRH

Pozdrav svima iz Zaječara, nov sam ovde pa još proučavam forum. Inače radim kao vozač kamiona, automobili i kamioni su moja velika ljubav od rođenja. A bavim se sakupljanjem maketa autiomobila i kamiona od 1980 godine, trenutno ih u mojoj kolekciji imam 874 u svim razmerama.
    VRH

Pozdrav iz Makedonije.Kako sam Vas nasao ne pitajte googlao nesto kao Tuninng i iskocio ovaj forum.Citam vec neko vreme i mogu reci samo svaka vam cast.Mislio sam da su neke stvari samo za amere ali vidim i balkan prati najnovije tehnologije. Sta reci o meni? mehanicar ceo zivot.prva prepravka pony ekspresa isao 100-ku .onda u Yugo sam ugradio 2000ccm motor od fiata 132..abarth bregaste ,pa one duple veberove vertikalne karburatore,vece diskove a i nazad ...vise se ni ne secam sta sam sve prepravljao.Moram napomenuti da mi je i brat odlican strucnjak ..Dalje Pezo 205 GTi ,novi motor od 405 MI16.pa Porsheeu 924 dodali turbo:Ovo zadnje i nije ispalo kako treba ,nedostatak potrebnih delova,improvizacija i jok, propalo...Od tada je proslo mnogo vremena,tehnologija mi pobegla mnogo, posebno electronica..posto vec desetak godina ne radim taj posao...
    A sada mi treba vasa pomoc,sin jos malo pa ce moci polagati vozacki ispit, a obecao sam mu spremiti jedan autic ....ali o tome u drugoj temi koju cu otvoriti . . . .
    VRH

Pozdrav svima! Stalno sam čitao tekstove na forumu pa sam najzad rešio da se i ja registrujem. Vozim staru Mazdu 626 2.0 dizel karavan 1990. i od nedavno Hyundai Trajet 2.0 CRDi 2001. Puno pozdrava svima,. Nadam se da ćemo se lepo družiti!
    VRH

Član od
    20.01.2012
    Garaža
    VW Golf 4 1.6 16v

Post Odg: Dobrodosli na CBC forume (predstavljanje)

Pozdrav ljudi!

Sam sam Milan iz Prokuplja, živim i radim u Beogradu. Nisam odavno koristio foume, pa sam ispao malo iz štosa, ali sam rešio da se ponovo aktiviram, pa mi ovaj forum deluje zanimljivo, jer je prilično živ. Sada ću malo da se iskuliram, da pročitam postojeće teme što je više moguće, da prikupim znanje pre nego što počnem da postavljam pitanja i otvaram teme, da me ne bi prozivali kako otvaram već postojeće. Mada, to će se verovatno desiti.

E da, vozim Golf 4, 1.6 16v, 2002. god. zadnjih godinu dana, a pre toga vozio Stojadina 88.god. sa kojim sa prošao sito i rešeto, a naročito rešeto!

Aj, pa uzdravlje!
    VRH

Pozdrav svima,zovem se Gordan,inace sam iz Sarajeva,ali zivim u Beogradu,zanimaju me kamioni,pa sam tako nabasao na ovaj forum.
    VRH

pozdrav svim clanovima
    zovem se pepo iz podgorice sam
    VRH

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4

Dobrodošli i bolje nas našli
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

www.autogas.rs
    VRH

Pozdrav! Zovem se Dragan, iz Zemuna sam i trenutno "ganjam" opel agilu 1,2...Zbog problema sa autom, razmišljam da li da je popravljam (žena i ćerka se zaljubile u taj auto) ili da je menjam za nešto veće...
    Zato ću vas malo "daviti" sa raznim pitanjima, jer odluku moram doneti vrlo, vrlo brzo...!
    VRH

Dobar dan svima, zovem se Aleksandar, iz Beograda, jedan od mladjih 18 godina, prvi auto i trenutni mi je Ford Fusion 1,4 benzinac, 2007 godiste..Pa cu dosta ovde pitati za savete bas zbog toga sto nemam mng iskustva oko kola
    VRH

Pozdrav svima, ja sam Slaviša Živanov iz Kikinde, imam 23 godine, po struci sam mašinski inženjer. Položio sam za auto pre pola godine i kupio Yuga 55 1983 godište za neku sitnu lovu u kojem je bio ugrađen plin. Imao sam nekoliko problema, koje sam uspeo da rešim, i nadam se da ih neće biti još puno dok ga budem vozio. Trenutno ne mogu nikako da ga upalim jer je napolju baš hladno. Što se tiče Vašeg foruma, stvarno ste super i mnogo ste mi pomogli oko rešavanja nekih problema.
    VRH

Goran iz Novog Sada.Od pre par dana vlasnik Toyote Corolle 1.3 XL sa automatskim menjacem i od nedavno jednog malog simpaticnog autica po imenu Autobianchi A112 Junior.U zelji da budu sto bolji i lepsi u svakom pogledu i nadi da ce clanovi u tome moci i zeleti da pomognu i ja njima naravno,evo me ovde na ovom divnom forumu!
    VRH

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Dobrodosli na CBC forume (predstavljanje) [ARHIVA]
    Od TETAK u forumu Predstavljanje članova
    Odgovora: 3534
    Posl. poruka: 22.12.2011, 11:26
  2. Dodavanje linka 'Obeleži sve forume kao pročitane'
    Od skaarj u forumu BOX za predloge
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 04.04.2011, 11:16
  3. Dobrodosli na klizavi teren CannonBall Foruma!
    Od kilson u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 25.05.2008, 00:18
  4. Dobrodosli na "Drifterske Carolije"
    Od 24v u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 26.05.2007, 17:35

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke