Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 234567
Rezultati 73 do 83 od 83

Tema: Sve o anlaserima!!!

Član od
    16.01.2008

Re: Sve o anlaserima!!!

tek cu da ga pitam, malo pre sam upalio auto. nije lose cuti i jos neko iskusvo.

Član od
    22.02.2010

Citirati Originalno postavljeno od marko1975
    Ne razumem sta ima da se preletuje na rotoru alnasera ili je probio na masu pa se menja ili nije i dali neko moze da mi kaze koji otpor bi trebao da ima rotor akoji otpor bi trebao da ima stator alnasera
    Ako neznas sta treba da se preletuje,nemoj da postavljas glupo pitanje,i gde bi ti i kako merio otpor i na rotoru i na statoru,ako se vec ni teorijski ne razumes u problematiku,nemoj da bunis ostale korisnike foruma

Član od
    29.07.2008

Haugh elektricari! Desila mi se situacija sa alnaserom na mom peugeotu 309, ispala ona zajebancija od pertinaxa sto izoluje cetkice i opruga prespojila cetkice pa je u pokusaju verglanja od temperature na*ebala opruga i slomio se fiber koji vodi cetkice. Moje pitanje glasi: da li mogu i gde da nadjem ta dva dela a da nisu polovni? Alnaser je valeo, takav isti (sa drugacijim kacenjem) ide na kadeta, mislim. Znaci opruga i fiber.
    UGRADITE PLIN DA VAM AUTO PALI KAO VOJNI MAGACIN!

Devojka moze da bude sa sela ali auto MORA da bude iz Nemacke!

Član od
    23.11.2009

Audi 80 1.6 td 1990g alnaser ima caure koje lice na iglicasti lezaj zanima me dali umesto toga mogu da se stave obicne caure da napomenem da je u pitanju "planetarac" i zanima me dali mogu i na drugim alnaserima stavljaju obicne caure

Mogu, ali će teže raditi i manje trajati.
    OPEL KLUB SRBIJA - http://www.opelclub.rs - dođi, vidi ...

prolupator.mojblog.rs

Član od
    03.01.2016
    Garaža
    Citroen C3 1.4 hdi
    Evo i ja da se javim.Jutros sam probao da upalim auto i on ni da okrene. Samo tk-tk-tk i pale se i gase lamice na tabli.Pogledam ispod haube i vidim da se anlaser jedva pokreće.Akumulator je nov ,kupio sam ga pre par meseci.Imam Citroen C3 1.4 HDI. Neko kaže da se akumulator ispraznio preko noći,a neko kaže da je moguće i anlaser.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    U pravu je i prvi i drugi neko...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    03.01.2016
    Garaža
    Citroen C3 1.4 hdi
    Ono jeste da je povezano.Samo šta je preče?

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2
    akumulator.
    kad je tako prazan,moras sto pre da ga punis. jer se olovni akumulatori nepovratno ostecuju ako stoje prazni.
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14
    Najverovatnije. Ako ništa drugo lakše je proveriti (ne treba majstor samo drugi akumulator, to se da pozajmiti makar u popodnevnim satima za probu).
    Olovni (ali još više npr. litijumski (obično imaju zaštitu zbog toga)) akumulatori se nepovratno i brzo oštete ako stoje prazni (verovatno nije ispod 10,5V pa par dana na hladnom i nije opasno ali što pre dopuniš to će duže trajati, inače ni garanciju neće sastaviti, a dobijanje iste može da košta (vremena i živaca)).
    Expendable also known as the Stalker, further known as http://www.motornaulja.blogspot.com "Malo znanja - opasna je stvar" ili bolje ništa ne znati nego malo znati, šteta koju ćete tako napraviti je ograničena (u profesiji).

Član od
    03.01.2016
    Garaža
    Citroen C3 1.4 hdi
    Sutra kupujem punjač pa ću ga napunim.Uostalom,on uvek može zatrebati kad je ovakva situacija. Imam Varta 12V 54 Ah Blue Dinamic.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 234567

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •