Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 83

Tema: Sve o anlaserima!!!

Član od
    07.02.2007
    Pretpostavljam da mi ni alnaser nije sjajan, ali je palio posle 3-4 sekunde verglanja, nije strasno, ali jutros je jedva okretao i na kraju izgoreo
    "Nema leka. U stvari, treba ili prestati piti ili ne prestajati s pićem. Kad prekršite jedno od ta dva pravila, imate problem"

Član od
    27.09.2007
    stavi anlaser od dvojke ceo pa ces da vidis kako ce da pali na zub
    a koji je to auto bolji od moskvica

Član od
    07.02.2007
    Sredjeno...

Bio sam kod majstora, proverio mi je i alnaser, kaze da je ok a automat je gecrkt! Nekako je uspeo da pronadje polovan ispravan, stavio ga na alnaser i isproveravao, sve je funkcionisalo, alnaser u centru, bendiks odlican...

Dodjem kuci sa sve alnaserom i usrafim ga u blok... Auto pali kao mina, mojoj sreci nikad kraja, pali i bez grejaca! Vergla odlicno, e desilo mi se da dam kontakt i kresnem a ono samo cakne! Probam ponovo i zavergla i upali bez problema, jel to treba da me brine? Ako se bude ponavljalo reklamiracu majstoru, mada nije mi uzeo puno para ali opet...

Pozdrav
    "Nema leka. U stvari, treba ili prestati piti ili ne prestajati s pićem. Kad prekršite jedno od ta dva pravila, imate problem"

Član od
    27.03.2005
    Treba da te brine. Razlog mogu biti lose cetkice ili ponovo los automat anlasera... Sa zimom i niskim temperaturama... Eto problema
    BMW volim al ne znam da ga vozim!

Član od
    07.02.2007
    Pa verovatno je ponovo automat, posto je polovan, a uostalom to mi je majstor i rekao, cista improvzacija za male pare, inace uzeo mi je 10 Evra za automat i ruke, nije neka nauka zameniti ga pa ako naletim na nekom otpadu mozda uzmem za rezervu, inace cuo sam da nov Iskrin kosta 4000 din, za te pare imam ceo alnaser sa automatom!

Jutros je hladan upalio "na cvrgu", prosto ne mogu da verujem

Citirati Originalno postavljeno od mkvb
    Pa verovatno je ponovo automat, posto je polovan, a uostalom to mi je majstor i rekao, cista improvzacija za male pare, inace uzeo mi je 10 Evra za automat i ruke, nije neka nauka zameniti ga pa ako naletim na nekom otpadu mozda uzmem za rezervu, inace cuo sam da nov Iskrin kosta 4000 din, za te pare imam ceo alnaser sa automatom!

Jutros je hladan upalio "na cvrgu", prosto ne mogu da verujem

To sto ti se cuje "cak" je automat.
    A ta informacija da je Iskrin automat 4000 dinara NIJE tacna!

Ja radim sa tim delovima,ako ti nesto treba javi se imam nove delove...

Član od
    07.02.2007
    Ispravka mala, jutros mi je upalio iz treceg pokusaja, tj zaverglao je iz treceg pokusaja, ne cuje se cak, ne cuje se nista, dam kontakt upale mi se lampice, grejaci se ugase i okrenem kljuc i nista, nema cak, nema verglanja, jednom mi se ucinilo da je bas bas slabo pokusao da zavergla ali mozda i tripujem, ali cak nema! To mi se pre NIKADA nije desilo, jel jeste automat ili moze da bude i nesto drugo? Danas cu da proverim kablove i kleme mada nije zbog toga ali opet...

Rogi koliko kosta nova automat i cije je proizvodnje, moze i na private, hvala, pozdrav

Ako se ne cuje nista,moze biti rotor ili cetkice.

Imas PP za cenu automata

Član od
    07.02.2007
    Rogi hvala za pp, nego nastupaju novi momenti, samo sto sam stigao kuci, hvala bogu ziv i zdrav! Auto sam upalio iz 16. put posle cukanja alnasera i famoznog automata, bio sam na magistrali, svracam na pumpu, dajem levi zmigavac kad ono ne cakce, samo se upalila lamtica za zmigavac ali ne zmiga! Tada naravno ni sami zmigavci ne rade, ukljucim sva 4 kad ni oni ne rade, primetio sam i da mi je osvetljenje instrument table jedva uocljivo, sreca nije bila guzva pa sam smugnuo na parking pumpe, izadjem i vidim da zmigavci uopste ne rade! Sipam gorivo i znam da cu jedva da upalim, molim boga da zavergla ali jok, ovaj put je krenuo da vergla ali kao mrtav konj, jedva okrece, akumulator mrtav! Pogurali me dobri ljudi na pumpi i ja se nekako dovezem do kuce, zmigavci nisu ni usput radili, malo rade malo ne, gremlini!!! U dvoristu pocnem da turiram malo i osvetljenje instrument table se pojacava, zmigavci prorade na 2 sekunde pa se ugase.
    Da li je mozda kais krivac, tj. da li proklizava (mislim sigurno proklizava i pisti pomalo, samo je pitanje koliki su gubici) i da li zbog toga imam slabu struju ili je do alternatora? Lampica akumulatora mi se nije palila u voznji, u svakom slucaju hteo bih da cujem vasa misljenja a sutra idem u nabavku, filteri, ulje, kais i pravac kod elektricara!!!

Uh al sam se raspisao! Pozdrav

Član od
    09.12.2005
    mislim da je kod tebe drugar problem u instalaciji, moguce da je kontakt brava otisla ili nesto oko napajanja razvodne table, provjeri glavni + koji ide sa acu na tablu sa zadnje strane, vidi da li brava radi kako treba, vidi da li su ti kleme dobro spojene....

Član od
    07.02.2007
    Sinoc sam nisam mogao da upalim kola nikako, peske sam dosao kuci, pojma nemam, zapalicu ga!

Ako uspem otici cu danas kod elektricara...

Član od
    10.03.2005
    Garaža
    Superb 2.0 190 DSG
    Tebi mozda anlaser ne puni kako treba, proveri masu na kolima, sa accua, mozda je korodiralo...
    Škoda Superb 2.0 TDI 190 bhp DSG 2017
    FIAT Tipo 1.6d 120 bhp 2019

Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •