Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 48

Tema: BMW 320 coupe

BMW 320 coupe

Evo prodao sam astru i uzeo sam BMW 320 coupe E36. Auto je 94 godiste, ima ful opremu(dipla manuelna klima, abs, kozna sedista, el podizaci...), po satu je presao 115 000km, na njemu su felne 16" koje mi se ni malo ne svidjaju i promenicu ih do proleca, i eto to je to, ukoliko vas nesto interesuje pitajte. I da ima nekih sitnica koje pored redovnog servisa treba da uradim.

Evo i malo slika:

VRH

da ga vozis svaki km sa uzivanjem. volim bembare ali ostace mi pusti san. ipak to nije porodicni auto...
    enterijer je ekstra. neprolazni dizajn... uh!
    izbaci vlagu iz levog fara. korodirace ti sve unutra.

vozio sam se u serijskom M3 u slicnoj skoljci, i necu to nikad zaboraviti...

felne nisu strashne, dok ne nadjes neke bolje

pozdrav

P. S. MOTOR MOTOR covece! pricaj nam o motoru. daj podigni tu haubu, daj slike malo ovo ono
    .
    VRH

Taj far je jedna od sitnica koje treba da sredim, i malo plastika unutra, nazad cu staviti stopaljke sa belim zmigavcima, prstenove oko cajgera i felne 17" borbet i sto se sredjivanja tice zavrsio sam, nadam se da cu imati pare da sve to preko zime odradim. Hvala na leim zeljam!

p.s. zaboravio sam skroz motor da slikam, gledacu sutra to da uradim pa besim slike, sta ima da se kaze o bmw-ovom 6-aku a da se vec ne zna, ZVUK je jezivo dobar, od svega sto vidis motor je u najzdravijem stanju!!!

EDIT 003:Ne citirati post iznad!
    VRH

Ma dobar je taj BMW, nego koja je ovo ljuta masina pored stvarno je besan auto
    VRH

Citirati Originalno postavljeno od Ficoman
    Ma dobar je taj BMW, nego koja je ovo ljuta masina pored stvarno je besan auto
    Ljuta crvena masina je strikin stojko
    VRH

Član od
    08.10.2004
    Uff brate extra je autic!M opremica ovo ono!Ma nema sta!Nego jel to 4 rupe ili 5 rupa felne?Kolko i ih prodavao mozda pravimo neku kombinaciju?

I love my
    VRH

Uvek sam za menjanje i kombinacije, ove moje su 5x120, mislim da na kocki ako za nju uzimas idu 4x100 a i tu imam nesto za tebe 15":

Decko trazi 250 eura sa gumama, probaj da spustis na 200 i kupuj, lepo izgledaju i cvrste su(moje bivse felne sa astre)Pedja 064 220 90 90. Pozdrav i hvala na pohvalama za auto!
    VRH

UFFF...mnogo mi se svideo na prvi pogled...obozavam tu liniju bmw-a...

Svaka chast na izboru...

Ako nije tajna,koliko EUR???

Power of dreams !!!
    VRH

Član od
    24.05.2005

Neka je sa srecom Shone, da te dugo i dobro sluzhi (u shta ni malo ne sumnjam)

Ako nameravash da menjash zadnje shtopaljke moj ti je savet da naruchish preko neta; u shvabiji su prilichno ispod 100 evra, a ovde su oko 170 (mislim na nove). Ako si zainteresovan javicu gde sam ja naruchio, nepunih 100 evra "sa sve" poshtarinom

Felne su dobre kao privremeno reshenje, chim budesh mogao menjaj, ove su malo...

Ochekujemo slike kad sredish te sitnice u unutrashnjosti, i, naravno, da vidimo taj shestak close-up

Josh jednom: chestitam na izboru
    VRH

Član od
    15.10.2004
    Cestitam !!!

Odlican izbor

Sto se stopki tice, kao sto overspeed kaze, uzmi ih u Nemackoj, skoro su duplo jeftinije, i uzmi one kao njegove, belp-crvene.....nemoj lexus nikako

Felne....mislim da bi mu najbolje legle one M3
    VRH

Član od
    24.07.2005
    Garaža
    2x AR I BMW 330XI
    Srecna kupovina i da te odlicno sluzu.Inace auto izgleda extra.
    Pozdrav.
    VRH

Prvo da vam se svima zahvalim na lepim zeljam. A sto se stopaljki tice i svega ostalo sve dolazi sa e-bay-a, jeftinije je a i svapski kvalitet je svapski kvalitet. Stavicu najobicnije stopaljke crvene sa belim zmigavcima, felne sam nasao 17" borbetove kao sto sam rekao, 8,5 jota su, ako ne uzmem njih onda cu traziti one motor sport felne. Platio sam ga 5100(prva cena je bila 5600 )
    VRH

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. BMW 320 coupe
    Od goxxy u forumu Automobili članova
    Odgovora: 32
    Posl. poruka: 12.02.2015, 17:36
  2. BMW 3 (E46) COUPE
    Od MisaRS u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 01.09.2008, 23:36
  3. 124 coupe
    Od Dragon u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 15