Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 19242526272829
Rezultati 337 do 343 od 343

Tema: Sve o radarsko-laserskim detektorima!!!

Re: Sve o radarsko-laserskim detektorima!!!

Moze i da te slika, moze ... pogotovo po dobroj vidljivosti.
    Ja sam izbegao par kazni nocu zbog lose vidljivosti tablice ili opste nedefinisanosti slike, ali sam i jednu platio danju po osuncanom danu ... lepo mi se videla brada od dva dana s udaljenosti od 250 metara ...
    Cim vidis fotoaparat trazi da vidis sliku, pa ako je dobra plati i cuti, a ako nije od'ebi ih lagano...
    OPEL KLUB SRBIJA - http://www.opelclub.rs - dođi, vidi ...

prolupator.mojblog.rs

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

ma brale ja sam tako proso danas pored njih da su samo uspeli da se okrenu za mnom a ne da mi pokazu sliku. bukvalno su se zgranuli i samo me ispratili pogledom ponelo me lepo vreme... ali mislim da nije imao aparat nakacen na radar, nije sigurno sa tolikom budzom ne moze da radi iz auta.

da bi me uslikao morao bi da budem dobrano daleko tj posto su ti fotoaparati na nivou canona A70 znam kolko ima je brz autofokus. skapirao me je tek kad sam bio u ravni sa njim.
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Član od
    14.03.2010
    Garaža
    SAXO VTS-BIC

To me podseti na film TAXI,kad proleti pored njih,a oni se samo okrenu za njim.

Član od
    15.10.2007

Citirati Originalno postavljeno od filo
    Hmm Sa koliko poencica se kaznjava posdedovanje radar detektora ili jammercica
    Sto se tice ZOBS-a posedovanje 3 poena + novcano, a koriscenje je 6 poena + vise novcano + najmanje 3 metra zabrane.
    @Zverko, PL3 sa foto aparatom i nije toliko velik, cesto gadjaju iz kola, al si se ti provukao

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

brale... kroz iglene ushi. imao sam srecu sto je bilo dosta saobracaja, drugo slikali su pravac iz kog ja nisam doso i trece auto mi je bar 30% nizi od ostalih tako da kao sto rekoh tek kad sam bio u ravni sa njima su me skapirali i to u trecoj pun gas vec na 4000rpm mada, nadams e da je tako, cekam da vim dal ce mi dodje cestitka.
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Član od
    22.07.2006

E imao sam neku grupu na fb neki lik iz BG(dal bjese NBG) je prodavao tajvanske jammere za 150-160 eura koji rade i kao parking senzori da nema ko to slucajno? Eventualno sta mislite o AL G9 koji je dosta skuplji i da li da stavim "senzor" samo naprijed ili bi dobro bilo da ga stavim i nazad?!

Član od
    07.02.2006
    Jel testirao neko jammer na ovim novim FAMA radarima? Koja je verovatnoca da vas provali saobracajna patrola ako imate onaj jammer sto se sam gasi za 2-3 sek?

Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 19242526272829

Slične teme

1. Radarsko laganje
    Od Zeljoni u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 03.04.2008, 11:52

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke