Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 109

Tema: Prva trka - HDC Pro 16-17. april,Tokol

Član od
    17.07.2006

Re: Prva trka - HDC Pro 16-17. april,Tokol

Moraces izgleda na dopunsku nastavu...

Kako te sjeb`a ovaj novi Adam???
    MY ex RWD Alfa
    Drift & Donuts & Track

2. Re: Prva trka - HDC Pro 16-17. april,Tokol

ma ja bi isao na dopunsku samo kod koga ???

brzi bio od mene na izlasku na zadnju krivinu i to je to ,ta krivina mi bila problem ceo vikend nikako nisam moga da je prodjem uvek kako treba razlog ne znam koji ali je tako bilo

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

kako god, tebi treba trening druze. ne mozes da takmicis kao vikend trkac !
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Citirati Originalno postavljeno od zverko
    kako god, tebi treba trening druze. ne mozes da takmicis kao vikend trkac !
    E brate lako je to reci , u srbiji nemas pravu stazu da bi na njoj trenirao a i trening nije nimalo jeftin jer ako bi se treniralo iole redovno za sezonu bi trebalo 6000 do 7000 hiljada evropskih pa plus takmicenja i odrzavanje auta ,to mu dodje ozbiljna cifra !

Bojan kao i uvek u Vrhu ,sve cestitke i nadam se jos boljim rezultatima ,pa makar morao i ADAMA da pobedi

Član od
    17.07.2006

Citirati Originalno postavljeno od Bojan335
    ma ja bi isao na dopunsku samo kod koga ???

brzi bio od mene na izlasku na zadnju krivinu i to je to ,ta krivina mi bila problem ceo vikend nikako nisam moga da je prodjem uvek kako treba razlog ne znam koji ali je tako bilo
    Kod samog sebe...

Citao sam Folerov izvestaj na HR forumu, on cak rece da po njemu nisi trebao izgubiti...

Inace pricaju da je losa organizacija i da strance nisu bas docekali kako dolikuje???

Neko ko sest meseci ne vozi i onda jedan vikend upadne u auto na takvo takmicenje i u takvu konkurenciju i zavrsi medju prvih pet, taj je za mene pobednik!!!!
    MY ex RWD Alfa
    Drift & Donuts & Track

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

nisam ni rekao da je luser ali zar nije cilj biti u prva 3, ovako ce to tesko da ide...

7. Re: Prva trka - HDC Pro 16-17. april,Tokol

HVALA !!!!!!

Naravno da je potreban trening ali sto SAVIC kaze to je jako puno novca ,trening kakav ja mogu ovde imati je isto kao i da ga nemam ,zasto to kazem malo ironicno pa evo :kao prvo twin drift skim da vozim kao drugo na kojoj stazi na huji gde je brzina jako malo stazu znam vezanih ociju da vozim a sve to raditi sa polovnim gumama je veliki promasaj , to je jedini razlog zasto se ne trenira bar za sada !!!!!!

Zverko ni sam ni pomislio da sam gubitnik taman posla u onakoj konkurenciji biti medju prva 4 je jednako pobedi ,naravno po mojim sposobnostima i svemu ostalo mogao sam i bolje ali uvek neki MOJ problem i samo MOJ nadam se da cu ga vec jednom prevazici [ trema ] .........

hvala svima na podrsci i na sugestijama jedina steta je sto zivim u srbiji !!!!!!!!

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

ma brate sve ja to znam ali nekako mi je bezveze da stalno budes 4. mozes ti to bolje, jebla te trema i Adam i... i onako nemas sta da izgubis, zar ne...

Boki legendo, svaka cast!!! Nemoj da se demoralises i krivis sebe! Najbitnije je da ste se dobro zabavili a bolji plasmani ce doci lagano. Ti si vec u samom vrhu i tu nema sta da se diskutuje jer na takvim pozicijama zaista nijanse odredjuju pobednika sto znas bolje nego bilo ko od nas.

Samo napred i nadam se da cemo na nekoj od sledecih trka organizovano doci da ti pojacamo tremu!

Član od
    11.06.2006

Prva trka je zavrsena i Boki je zavrsio na 4.mestu. Moglo je verovatno biti i trece ali su stvano nijanse odlucivale jer kad se dodje u top 8 svi su oni dobri i svako moze da bude pobednik uz malo srece. Ja sam zadovoljan rezultatom i znam da to moze mnogo bolje, prva je trka pa dok sve to legne na mesto. Dva dana su protekla po meni savrseno, Boki se navozao i uvozao tako da vec na nekoj narednoj ce biti daleko opusteniji. Bilo je i nekih sitnih kvarova ali to ce 206 da pojasni vec sta i kako i da napise neki generalni utisak. A od mene ide ono za sta sam zaduzen pored laprdanja sa strendzerima i vatanja krivine kad ne treba

Malo konkurencije:

011 Racing team:

Konkurencija i mi u driftu i tesnoj borbi, da ne bude da je samo styling:

A uskoro zna se i neki video
    Boj ne bije svetlo oruzje vec boj bije srce u junaka

Eh, ta Madjarska, ne mo's biti prvi pa to ti je, ili slomljen prst, ili ona Nikolet odvraca paznju, ili gume ili zeznuta krivina, stalno nesto

Salim se, moglo je biti i bolje, ali nije, i to je sasvim ok, fer borba, malo trema, malo natezanje i nervoza oko prigovora na gume, sve pomalo i 4. Mesto. Bice bolje sledeci put. Ipak je sampionat u pitanju gde se sabiraju bodovi na kraju, i pobedjuje onaj ko je konstantno dobar, tako da se do kraja moze stosta desiti. Da, ima malo problema oko tih sporih krivina, ali sta ce covek, ne zna da tera polako pa to ti je, naucice, jos je mlad. Zato ja Jr.-a ucim dok je mlad, covek se vozi u drift taxiju sa 3 godine, ni svoje autice vise ne vozi pravo, samo "driftuva", blenta A i Bokiju bi mogao koju lekciju da odrzi oko drzanja zivaca pod kontrolom, dete kako sedne u auto kao bensedin da proguta A celavi...ja ne znam kako se ne onesvesti.

Kvarovi, nista strasno, par curenja, jaka stvar...sve radi manje-vise ok, svi rade svoj deo price (ja uglavnom s**** i pravim nervozu, ali svakom svoje...), neki drugi 'vataju krivinu i nema ih gde treba kad ih treba, ali i oni su mladi, ima i za njih vremena da se poprave

Postavice Cvrle koji video, i jos pokoju sliku, cekamo sledecu trku.
    The difference between men and boys is the price of their toys

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

malo natezanje i nervoza oko prigovora na gume
    daj malo detalja...

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Hungarian Drift Championship - Tokol 2-3.10
    Od 206 u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 06.12.2010, 21:30
  2. KING OF EUROPE - prva trka, Madjarska, Tokol, 05.04.2008
    Od cvrle u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 57
    Posl. poruka: 10.04.2008, 23:47
  3. Prva zvanicna trka Montoye u NASCAR
    Od Horsepower u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 01.06.2007, 01:22
  4. Prva zvanicna trka na 402 metra 24.04.2005
    Od Alex-bgd u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 114
    Posl. poruka: 03.05.2005, 11:53

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •