Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 18 od 18

Tema: Cena vinjeta, putarina na relaciji Beograd-Italija

Član od
    23.03.2011
    Garaža
    Skoda oktavia
    Pozdrav svima,
    Malo da probudim temu.
    Planiram za odmor malo na sever Italije.
    Srbija, Hrvatska i Italija su mi jasne kao dan sto se tice putarine jer se placa na auto putu, ali Slovenija i njihove vinjete me muce.
    Kako proci kroz sloveniju bez vinjete? Nedaje mi se 15evra za pola sata voznje kroz sloveniju. Znaci interesuje me da li neko zna na kojim putevima ne treba vinjeta i da mi pojasni da pre puta tacno isrtam na mapi tj, da napravim GPS trek kuda da prodjem a da ne kupujem vinjetu. Interesuje me neki pravac iz Istre (Rijeka-Pula) za Trst.
    Ako neko ima proverene informacije dajte, pa kad napravim trek u .gpx i da javno podelimo, ucitas u gps i vozi...
    Hvala i pozdrav svima

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Peugeot 106
    Više se ne isplati, od kako Hrvati naplaćuju novu deonicu istarskog ipsilona, brže je od Ljubljane, za čas si kod Postojne.A čak je mnogo skuplje ako ostaješ manje od 7 dana, koljiko važi Slo vinjeta ako se dobro sećam. Inače se ide na Rupe, pa na Kozinama izađeš iz Slovenije, sve je magistralni put, zna biti gužva kad talijani krenu u Hr i iz Hr. Praviš rutu do Rupa, pa onda posebnu za Sloveniju, sa isključenim plaćanjem putarine, onda opet nova ruta Kozine- tvoja destinacija. Imam čak i slika te deonice kroz Sloveniju, ali nemam sad vremena.
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

I dalje treba oko 65 evra ukupno za ovo, sa slovenačkom 7 dana?

Član od
    28.09.2005
    Garaža
    Peugeot 106
    Hrvatska i Slovenija manje od 50 ukupno tamo i nazad, a u Italiji pitanje koliko daleko ideš... Via michelin ti tačno izračuna
    "Bio bih zahvalan ako neko moze da mi pomogne da resim problem da me ne zavlace "majstori" i da bespotrebno dajem pare na silne preglede"
    "Ja sam duboko ubeđen da reč predsednika Rusije, kao i reč predsednika Srbije, vredi daleko više nego finansijske garancije preduzeća."

CRO je 18 + 1 ... Koliko očitah ....

Član od
    04.08.2008
    17+1 u jednom pravcu
    ima se,moze se-nema se,mora se

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. U Rumuniji obavezna vinjeta za sve puteve
    Od agw u forumu Propisi, dokumentacija
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 22.01.2016, 12:14
  2. Izjednacavanje cena putarina u Srbiji