Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 30

Tema: Drift u Srbiji

1. Re: Drift u Srbiji

Ajde i ja da kazem nesto , koliko smo puta bili na HUJI sa kolima i kad se spomene neka prica o voznji pola njih kaze ma ne mogu nije moj auto za to ili nemam sada gume ili sta znam lako je tebi imas sponzora ,to je po meni glupo samo izgovor a ne cinjenica .Ja nisam poceo drift sa sponzorima i nisam imao nikakav auto ,ako se neko seca skupljao sam gume na otpadima sipao po 5 l goriva samo da bi krug napravio na huji ,secate se panceva prvi put kupim nove gume i vi me nagovorite da se zavrtim koji put i ja spalim nove gume jedva do kuce dodjem , to je volja i zelja .Ko iskreno hoce da driftuje moze to svaki dan da radi ako ima guma i malo goriva ..Ja sam to radio gde god sam stigao . !!
    Ja hocu da pomognem ali kako ajde dajte predloge, ja mogu da dovedem neke vozace da voze kod nas imamo stazu NAVAK ,ADA HUJA , ajde sad vi odlucite ko ce to sve da organizuje i da nadje sponzore i da se cima oko svega jako tesko nece niko sigurno, svi su jaki na pisanju niko na delu !!!!

JOS jedna stvar kad imate pravi auto za drift vise ne moze da vozi eto ajde da se provozamo , meni na pr. ne odgovara nikako da vozim polovne gume prosto nije sigurno a pritom i nema veze sa voznjom ,to kazem iz razloga ako bi napravili neko zezanje mene bi to kostalo isto kao i neka trka u evropi pa ajde sad sta je bolje { nema veze sto ja imam sponzora i njega to kosta to jest sve nas u timu )zezati se na huji ili voziti ozbiljan racing vikend negde u HU gde te put kosta 200e ...

Vecina sad misli vidi ga ovaj do juce gulio drljavu kocku a sad spominje neke nove gume ili ne znam sta ( da ne kazem sad mu stoji auto pod ciradom u garazi )to samo kazem onako kako je nikako nesto isfolirano ili sl. jenostavno smo mi takvi svi su jaki na pricama ,ja nisam takav bio i zato sam verovatno i dogurao do ovde ,i ako sad imam jako dobre uslove ni sad ne trazim nista za kola ,ne izmisljam treba mi ovo ili ono jednostavno radim ono samo sto moram da bi bio koliko toliko konkurentan sa drugima u evropi!!!!!

Ja mogu i da pomognem ako neko hoce da nauci nesto mislim jednostavno zelim da pomognem svima jer znam kako je meni bilo kada sam pocinjao sve sam!!!

2. Re: Drift u Srbiji

PIRKE DOBRO DOSAO Ja znam koliko si pomagao oko drifta i meni i organizatorima na prvom KOE takmicenju kod nas !!!! samo napred

Re: Drift u Srbiji

Nema razloga niko da prica kako ti nesto izmisljas,prirodno je da se ide napred.Samo mi moramo da stvar posmatramo racionalno iz nase perspektive.
    Prvo imamo finansijski problem,2008 godina je za sve pa i za potencijalne sponzore bila mnogo bolja od prosle i ove.
    Kako su se stvari tada odvijale,moji planovi su bili da se ukljucim sa vecim sredstvima u sponzorstvo ali brate ovo je Srbija zemlja u kojoj nista ne mozes da planiras.
    Mogao sam ja da spakujem auto od 400 konja ,da cepam nove 17-tice i za neko vreme bankrotiram.Umesto toga sam izabrao jeftinu varijantu da se ipak nesto desava,da ne dopustamo da nam godine prolaze u praznim pricama o besnim masinama i dobrim stazama.
    Vi cete praviti rezultate a ja uvelicavati dogadjaje i praviti guzvu

jel moze na Senaji da se voza normalno?
    tj da te ne smara murija ili neko drugi...

ne mislim na neko mega giga okupljanje, nego da se skupi 5-10 ljudi i da ide da se voza tamo...
    Potpis nije po pravilima foruma... A sto???

5. Re: Drift u Srbiji

ja koliko znam moze da se ide samo treba tamo nekom da se javi ,mislim da to ima veze sa pijacama beograd ako se ne varam ,mogu da saznam !!!

Član od
    11.06.2006

A ja koliko znam trenutno su u fazi tendera i prodaje pa mislim da je sve pod kljucem. Valjalo bi saznati
    Boj ne bije svetlo oruzje vec boj bije srce u junaka

7. Re: Drift u Srbiji

tenderi tenderi !!!!

Citirati Originalno postavljeno od pirke drifter
    Nema razloga niko da prica kako ti nesto izmisljas,prirodno je da se ide napred.Samo mi moramo da stvar posmatramo racionalno iz nase perspektive.
    Prvo imamo finansijski problem,2008 godina je za sve pa i za potencijalne sponzore bila mnogo bolja od prosle i ove.
    Kako su se stvari tada odvijale,moji planovi su bili da se ukljucim sa vecim sredstvima u sponzorstvo ali brate ovo je Srbija zemlja u kojoj nista ne mozes da planiras.
    Mogao sam ja da spakujem auto od 400 konja ,da cepam nove 17-tice i za neko vreme bankrotiram.Umesto toga sam izabrao jeftinu varijantu da se ipak nesto desava,da ne dopustamo da nam godine prolaze u praznim pricama o besnim masinama i dobrim stazama.
    Vi cete praviti rezultate a ja uvelicavati dogadjaje i praviti guzvu
    Tako i treba sastavi sto mozes i cepaj za prvu ruku i dok se malo ne nauci je svaki auto dobar !

Ja sam prvi put na Huju dosao sa 520 e34 naravno da nije imao snage za nista a kamoli za Drift ,ali važna je želja ako to imaš
    onda se nađe i po koja parica i polovna guma i malo goriva i cepaj !

Ova godina je loša ,ali što se tiče broja automobila koji su pravljeni za Drift nikad nismo imali toliko ,i na putu je da se prebaci magična cifra od 10 ,pa valjda ćemo se snaći za neki trening !

Citirati Originalno postavljeno od Bojan335

JOS jedna stvar kad imate pravi auto za drift vise ne moze da vozi eto ajde da se provozamo , meni na pr. ne odgovara nikako da vozim polovne gume prosto nije sigurno a pritom i nema veze sa voznjom.

E sad si mi ubio volju ,ja taman mislio da celu sezonu vozim na polovnim gumama ,ali kad bolje razmislim za 430 konja mi stvarno trebaju nove

Ja mogu i da pomognem ako neko hoće
    Evo ja hoću da mi pokažeš neke cake ,i hoću da ako se napravi neka domaća trka nekad u životu , da dodješ da budeš sudija
    da jednom sudi neko ko zna nesto o driftu ako već nevoziš .

Citirati Originalno postavljeno od cvrle
    Vi svi do jednog, onog momenta kad je koe puko ste krenuli sa pricom "auuu sta sad" i sve druge solucije su ispale problematicne i nemoguce, sto me dovodi do zakljucka da niko nista drugo nije ni planirao, a ja znam da jedna trka i jedan trening nije dovoljan da bi neko postao drifter vec mnogo vise od toga.

.
    Ja sam ipak nešto planirao ,ali nesmem još da objavim

Probacu nesto da iskopam za Senaju, pa ukoliko bude izvodljivo pisem kad sta i kako.

11. Re: Drift u Srbiji

moze sudicu nije problem ,samo vi napravite nesto i ja dolazim

ajde iskopaj nesta za senaju nije lose tamo !!!!!!

Polako iskopacamo

Nisam ni ja od onih sto samo pricaju, seca se boki kad sam probao 318i na plin na huji i to posle lancanog sudara na gazeli

Jbg nema nijedan prostor kod mene u kraju inace bi do sad bilo nesto organizovano. Kad sam org. bmw skup sa 180 automobila sto ne bi i drift
    BMW Fan Club Srbija

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Drift
    Od NORTH SIDE BOYZ u forumu Video materijali (automobili)
    Odgovora: 16
    Posl. poruka: 30.04.2013, 11:28
  2. RC drift
    Od branislavjovanov2 u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 13.01.2012, 03:42
  3. KING OF DRIFT EUROPE U SRBIJI
    Od Bojan335 u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 17
    Posl. poruka: 29.12.2007, 23:49
  4. Drift
    Od Vocko u forumu WasteGate (odušak)