Strana 3 od 18 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 213

Tema: Fiat-Lancia Servisi - pozitivna i negativna iskustva

1. U Zarkovu imate servis 'Laki' odlican je, kupuje delove u AP sportu, naravno bez PDV-a pa je nesto jeftiniji nego da sami jurite delove.

011/2519-655

Ima dosta posla pa se zakazuje ali nije da se ceka po 2 nedelje.

Servisiram auto kod Lakija, lepo radi, zadovoljan sam i cenom i uslugom.

Ne odbijaju njemu PDV u AP sportu, vec dobija popust 10% zato sto ima dogovor sa AP sportom, da kupuje samo kod njih, pravi im posao, a oni njemu racunaju "garanciju" (to je vec malo dublja prica, ako nekoga zanima neka pita)...

Nije jeftinije uzimati kod njega delove, zasto...

Primer:

Set kvacila "VALEO" za Punto 1.9d u AP sportu 13.000 RSD ( sa popustom od 10% koji se dobija kod Lakija izlazi na 11.700 dinara) + Lakijeve ruke izlazi na kraju 15.700 dinara.

Set kvacila "VALEO" u KIT komercu 10.000 dinara + Lakijeve ruke izlazi na 14.000 dinara..

Prosta matematika.

Posto je druga pomenuta radnja svega 500 metara od Lakijevog servisa nije mi tesko da kupim deo kod njih i odem kod Lakija da mi zameni.I sama zamena ulja i svih filtera ispada oko 500 dinara jeftinija, a dobija se isto...

Sve u svemu, nema chekanja na red po nedelju dana, u glavnom mi uradi servis bas kada dodjem, bez poziva i zakazivanja, na "bum", a ako je prezauzet, zakaze mi najkasnije za sutra.

Samo dobri utisci i preporuka.

I bolje je pozvati ga na 063/281-171 jer se javlja direktno on. (to mu je sluzbeni telefon)

Član od
    11.09.2005
    Garaža
    ford focus sport pack
    Citirati Originalno postavljeno od Manfred
    Primer:

Set kvacila "VALEO" za Punto 1.9d u AP sportu 13.000 RSD ( sa popustom od 10% koji se dobija kod Lakija izlazi na 11.700 dinara) + Lakijeve ruke izlazi na kraju 15.700 dinara.

Set kvacila "VALEO" u KIT komercu 10.000 dinara + Lakijeve ruke izlazi na 14.000 dinara..

Prosta matematika.
    Los primer,setovi kvacila su najproblematicnija roba kod nas na trzistu cesto su ili divljaci ili reparirani,zato je najbolje pustiti majstora/servis kod koga se radi auto da izabere prodavnicu,naravno ako je spreman da stane(garancija) iza celog posla,jel ako posle nevalja set a sami ga negde kupite pocinje takva igranka na relaciji prodavnica-servis...

Inace moja preporuka za odzavanje fiat/lanca/ar automobila je srvis 'marea trade' prvomajska zemun 011/316-49-66.Odrzavam kod njih kola skoro 3 godine,vrlo su korektni,vise puta dokazali na delu,uvek stanu iza onoga sto urade i nabavka delava je njihova obaveza.Svaki posao je ispracen i popunjavanjem servisne knjizice.Naravno cene su vise nego ok.
    FORD FOCUS 1.6 16V SPORT PACK 2008god. LPG

ne moras da kvotujes prvi post iznad...

u mom slucaju set je bio nov, znam da postoje i reparirani naravno, tako da postoji mogucnost uvaljivanja...

ali postoji dosta stvari koje ne mogu jednostavno da prodju kao nove...

Član od
    18.08.2007
    ...na okretnici autobusa 53 i 23 [ ali na Vidikovcu,ne na Karaburmi ] je servis '' TIM ''...rade Fiat-a,ali i Alfu...Imaju dve dizalice, plus kanal...zakazivanje postoji, ali na par dana unapred, ne i na nedelju ili dve...tamo vec idem 2 godine, i samo reci pohvale...Imam Bravu 1.6 16v, dosta stvari smo menjali, i uvek su bili korektni, i sa cenama i sa kvalitetom rada...Sve preporuke ako nekom treba servis za Fiat-a u tom delu grada... Toma i Miki su majstori za vas...

Član od
    06.07.2007
    Kolike su sada cene kod Gorana?
    Jel moze neko da napise koliko naplacuje mali i veliki servis i sta se u okviru njih sve menja?
    Pitam za Gorana jer sam za njega cuo samo najbolje...
    (auto je punto II 1.9jtd)
    Punto II 1.9 JTD mk2

Da li postoji u Nisu ovlasceni FIAT servis. Zapocetak mi je potreban zbog procene ispravnosti vozila koje bi mi neko dovezo iz inostranstva (Punto).
    LOGAN 1.4 MPI Preference + AC

Ne treba ti ovlasceni servis da bi procenio vozilo.Dovoljno je da nadjes nekog majstora za FIAT koji se iole razume, da ga nakaci na komp i da pregleda sta vec treba da se pregleda.

Kupujes polovan auto, nemoj ocekivati perfekciju.

Ja sam perfekcionista

pre pazara obavezno proveriti da bi video sta me ceka kasnije,

dakle, Nislije, koji je majstor tatamata za NOVE FIATe?
    LOGAN 1.4 MPI Preference + AC

Jel' radi Goran variatore?

ja sam se slucajno zatekao u nisu i odveli su me u mesto mislim da se zove brzi brod ili tako nesto,lik ima radnju zove se dr.fiat,sve preporuke
    Nije bitno koje je boje mačka nego kako lovi miševe

Član od
    09.05.2007
    Samo da se priključim pohvalama i preporukama za auto servis "TIM" na Vidikovcu...

Strana 3 od 18 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Iskustva o Lancia Lybra...
    Od nemanja_zivic u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 52
    Posl. poruka: 20.03.2016, 21:38
  2. Transportne firme - Pozitivna lista
    Od ada u forumu Kamioni
    Odgovora: 28
    Posl. poruka: 18.05.2012, 20:30
  3. Pozitivna iskustva sa policijom
    Od Rubi u forumu WasteGate (odušak)