Strana 17 od 18 PrvaPrva ... 712131415161718 PoslednjaPoslednja
Rezultati 193 do 204 od 213

Tema: Fiat-Lancia Servisi - pozitivna i negativna iskustva

Član od
    15.11.2006

Re: Fiat-Lancia Servisi - pozitivna i negativna iskustva

Au, znaci riknuo zamajac...koliko te kostalo - delovi+zamena? Kako ti se manifestovao kvar i sta si osetio pre nego je riknuo?
    Loneliness has followed me my whole life, everywhere. In bars, in cars, sidewalks, stores, everywhere. There's no escape. I'm God's lonely man.

Pa kostalo je, nije da nije
    Kvacilo 16.000, zamajac 30.000, ruke 8.000 (Marea)
    Kad sam kupio auto, kvacilo je bilo tvrdje, ali posto je cena bila u redu, uzeo sam to kao neophodni trosak. Osim tvrdoce koja je bila bas ocigledna, i proklizavanja prilikom kretanja, retko je dolazilo i do trzanja i vibracija. Nista ozbiljno reklo bi se, ali taman dovoljno da se zameni kvacilo. Medjutim kad smo ga skinuli, tek se onda videlo da je zamajac u bas losem stanju, pa posto sam vec davao pare odlucio sam da stavim nove originalne delove i da budem miran bar sto se tih stvari tice. Sad je tek prava stvar, kvacilo meko, kretanje sjajno, ma pravo zadovoljstvo. Ostaje pitanje, sta je bivsi vlasnik radio kad je za nepunih 100.000km unistio oba dela, ali s' obzirom na ocuvanost ostatka auta, mogu samo da pretpostavim da nije imao veze sa voznjom, ali i da je bio picajzla za sve pare.

Član od
    11.09.2005
    Garaža
    ford focus sport pack

Jel 30000 nov zamajac?
    Btw kako si zadovoljan servisom marea?Ja sam kod njih odrzavao 4 godine auto i stvarno su ok.
    FORD FOCUS 1.6 16V SPORT PACK 2008god. LPG

Citirati Originalno postavljeno od Vlada_nbgd
    Jel 30000 nov zamajac?
    Btw kako si zadovoljan servisom marea?Ja sam kod njih odrzavao 4 godine auto i stvarno su ok.

Nov, originalni Valeo plivajuci zamajac za Lybru. Bilo je i za 25.000 u Kit-u, ali ne bas tada kad je meni trebao.
    Sa Mareom sam sve manje i manje zadovoljan, ali to je samo zato sto su se pojavili neki cudni ljudi tamo. Dok sam u servisu cesce vidjao gazdu i sa njim se dogovarao, bio sam mnogo zadovoljniji.

pod cudni ljudi mislis na majstore ili...? sta ti je konkretno zamerka? jer i ja tamo vozih auto par puta, ali nikad nisam ostajao da gledam sta rade jer je uvek neki radni dan. mislim da zavrse posao po dogovoru, bar sto se mene tice. ako nadju nesto pored dogovorenih popravki, pozovu da pitaju da li da rade. zanima me zato sto nisu jedini, pa ako su ljudi vecinom nezadovoljni, mozda treba promeniti majstora. meni je njih tj. jednog od njih preporucio ortak, pa se ja sa njim direktno cujem i dogovaram, i mislim da je tip ok. e sad, da li odradi posao kvalitetno, ne znam.

Imas PM. Pozdrav.

Nikako da stignem da napisem - veliki minus za ovlasteni FLA servis "Stojanov" u NSu...

Ko je pratio FL forum zna da mi je pokusano obijanje Stila, bili su slomljeni cilindri leve i desne brave...
    Otisao kod Stojanova: promenjeni cu cilindri, farbana vrata (pitanje da li farbanje bilo potrebno, ali nema veze), auto mi je bio sedam dana kod njih, racun 30k - srecom pa sam imao kasko...

Problemi:
    1) Kako je pocelo hladnije vreme (decembar, januar) primecujem da podizac na vozackim vratima ne radi dobro - kada pritisnem taster za zatvaranje malo duze trebalo bi da zatvori prozor do kraja, ali to ne radi, zaustavi se kao da je naisao na prepreku, pa moram jos nekoliko puta da pritisnem da bi se zatvorio do kraja...
    Otisao do Stojanova - objasnjenje: sajla je popustila (ne znam sta ovo znaci, istegla se?), posto se vozacki prozor cesce otvara (sumnjam da se otvara puno cesce od suvozckog koji radi ok), naprskali staklo, radilo je OK neko vreme, pa se problem ponovio...
    Naravno, to mi se nije desavalo pre njihove intervencije i kako je doslo ovo lepse vreme prestalo je da se desava...
    2) I u vozackim i u suvozackim vratima nesto nisu vratili na mesto ili fiksirali pa mi neprestano nesto lupka, sto se naravno nije desavalo pre njihove "popravke"...

Znaci, za 30tak hiljada dinara ocekivao sam mnogo bolji i kvalitetniji rad, ovako cu morati samostalno da resim probleme - nasao sam na nekom od foruma kako se skida obloga vrata i staklo...

I jos nesto, za farbanje trepni su mi trazili 100E (?!) - na kraju me je farbanje trepni i namestanje prednjeg branika kod "neovlastenog" limara kostalo 50 E...

Sve u svemu bezobrazno skupi za (ne)kvalitet usluga koje pruzaju

Član od
    10.01.2007

za TIM FIAT na Vidikovcu veliki plus od mene
    naročito za majstora Tomu

...za Klein se otuda Edipov kompleks ne fokusira primarno na oca, ili na penis, ili na simbolički falus, ili na pretnju kastracijom. Fokusira se pre na majku i na grudi, koji su dobri objekti ako zadovoljavaju, ili loši objekti ako se odbijaju...

Član od
    01.09.2006
    Garaža
    Fiat Stilo 1.9JTD

Glas za Tim servis na Vidikovcu, Miki je car, super rade, postuje rokove, treba svega par dana unapred zakazati.

Iako sam do sada imao par negativnih komentara za Stojanov - evo i jedan pozitivan

Posto nisam mogao da nadjem kompresor klime za Fiat Stilo, u ocajanju, nazvao sam Stojanov da se raspitam za novi - odmah su mi ponudili da se raspitaju za polovni i u roku 20tak minuta su nasli kompresor, po prilicno povoljnoj ceni...
    Slozili su se da kompresor proveri i ugradi "moj" majstor - dakle, vrlo korektno ponasanje...

Član od
    08.03.2008
    Garaža
    GT 1.9 JTDm 16v

Za Novi Sad - preporuka za servise (nije redosled):
    a) servis "Vojvodić - Dalmatinac" u Veterniku, Kralja Petra I br. 88 (064/1227447) - tražiti Miloša Vojvodića
    b) servis "Kunić" u Veterniku, Nikole Tesle 12 (064/188-05-32) - tražiti Miloša Kunića
    c) servis "Fiat-Lancia-Alfa" - Futog, Fruškogorska 57, (063/540-143) - tražiti Dušana
    d) servis za turbine "RemontNS" - Veternik (063/7725-266) - tražiti Sašu Petrića
    e) servis za auspuhe "BataSportAuspuff", Petrovaradin, Preradovićeva 55a, (063/537-983) - Tražiti Batu

Ostali imaju alat, opremu i radno vreme... Već me mrzi da opisujem detalje...
    Grešiti je ljudski, ali je osećaj božanski.

Jel moze neko malo detaljnije da mi objasni gde se nalaze servisi LAKI, ABARTH, IMOLA, i prodavnice delova KIT i GMS?
    Solidno poznajem taj kraj ali te servise i radnje nisam vidjao...

Strana 17 od 18 PrvaPrva ... 712131415161718 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Iskustva o Lancia Lybra...
    Od nemanja_zivic u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 52
    Posl. poruka: 20.03.2016, 21:38
  2. Transportne firme - Pozitivna lista
    Od ada u forumu Kamioni
    Odgovora: 28
    Posl. poruka: 18.05.2012, 20:30
  3. Pozitivna iskustva sa policijom
    Od Rubi u forumu WasteGate (odušak)