Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Prodjem/menjam Citr C2 1.hdi 2005- potreban savet strucnjaka

Član od
    20.12.2009

Prodjem/menjam Citr C2 1.hdi 2005- potreban savet strucnjaka

Pozdrav svima, evo opet mene, s'vremena na vreme po koji savet.

Naime, Vozim C2 1.4 hdi, vec godinu, i mogu reci da sam jako zadovoljan. Fin auto za novce koje sam dao.
    Sada bih malo da upgrejdujem, ne previse, za 1500 do 2000e, pa me zanimaju vase preporuke.
    Inace, moj auto je procenjen na oko 4800e (manje-vise ) jer je prilicno sredjen, od servisa malih i velikih do novih zimskih guma akumulatora, rezervnih letnjih, registracja od jula, i jos dosta toga.
    (nadam se da ovo nije spam)

oglasi koji se ne nalaze u "malim oglasima" nisu dozvoljeni.

Imam ponudu da ga menjam za C4, 2006.
    Ovaj je u pitanju... http://www.polovniautomobili.com/oglas7 ... c4_16_hdi/

Vredi li to, on trazi vise od 1000e dodatka. Moze li neka preporuka, sta bih mogao da dobijem , sta da trazim, i sl.

Unapred hvala,
    Igor

Član od
    24.07.2010

Re: Prodjem/menjam Citr C2 1.hdi 2005- potreban savet strucnjaka

Koliko ti traži doplate?
    Realno njegov auto vredi bar 2.000e više od tvog, tako ako je manje od tog iznosa ja bi menjao bez razmišljanja.

Jedino treba dobro pogledati taj C4 u kakvom je stanju.
    Taj C4 je bivši VAN, ali vidim i da je tvoj C2 verovatno bio VAN.
    PUŠENJE ILI ZDRAVLJE - ODLUČITE SAMI

Član od
    20.12.2009

Nije mi precizirao koliko, ali verovatno da i on ocekuje oko toliko ko sto kazes. Ako je Van, koliko onda , 1500 realno?
    Kako preopznas Van?. JA bas i ne bih da uzimam Van. UZ to, ovaj moj je presao skoro 60000 manje, i nema nista manje opreme od C4.

Mozda je najbolje da sacekam da prodam, pa da onda biram....

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2

iskreno,koliko ti puno cenis svoj auto , toliko on realno ili ne (ako je nesto neispravno) ceni svoj. plus je mladji dve godine i dve automobilske klase iznad tvog auta ( C3 je izmedju )
    to sto si cuvao auto i ulozio ,to si ulozio za sebe. .. to tako ide,i nemoze ni 30% od ulaganja da se naplati kod prodaje.
    pogledaj malo cene , tvoj C2 je jedan od najskupljih medju oglasima,ima ih gomila isto godise koji kostaju i po 1000 evra manje.
    srecno sa prodajom ili zamenom.
    btw: ja sam kupio Fiat punta 1.2 2002 godiste ( proizveden 02.2002 ),metalik plavi, sa klimom ,podizacima i svim ostalim zezancijama,sa 4 nove BFGoodrich gume,novim akumulatorom.. od kvarova sam dao 30 evra da se dopuni klima,50 evra prednji diskovi i plocice, i to je sve.
    platio sam ga 2800 evra.

jel ti auto 2004 ili 2005 ? podatak ovde i u oglasim se neslazu .
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.

Član od
    09.03.2010
    Unosi bloga
    1

Onda mu lepo das 1000 i kusur evra i vozis C4.Neko rece da je taj C4 bio dostavni,mozda i jeste ali meni taj auto sa tom linijom uopste ne lici na dostavno vozilo.

Član od
    20.12.2009

Citirati Originalno postavljeno od zoranbg
    iskreno,koliko ti puno cenis svoj auto , toliko on realno ili ne (ako je nesto neispravno) ceni svoj. plus je mladji dve godine i dve automobilske klase iznad tvog auta ( C3 je izmedju )
    to sto si cuvao auto i ulozio ,to si ulozio za sebe. .. to tako ide,i nemoze ni 30% od ulaganja da se naplati kod prodaje.
    pogledaj malo cene , tvoj C2 je jedan od najskupljih medju oglasima,ima ih gomila isto godise koji kostaju i po 1000 evra manje.
    srecno sa prodajom ili zamenom.
    btw: ja sam kupio Fiat punta 1.2 2002 godiste ( proizveden 02.2002 ),metalik plavi, sa klimom ,podizacima i svim ostalim zezancijama,sa 4 nove BFGoodrich gume,novim akumulatorom.. od kvarova sam dao 30 evra da se dopuni klima,50 evra prednji diskovi i plocice, i to je sve.
    platio sam ga 2800 evra.

jel ti auto 2004 ili 2005 ? podatak ovde i u oglasim se neslazu .
    Auto je proizveden 2004, Decembar, ali je registrovan prvi put polovinom 2005.
    Stavi sam cenu onakvu kakvu mislim da zasluzuje, ali samo samo u poslednjih meseca dana u njega ulozio 300e, ne zbog kvarova, vec novih guma, felini, raznog sitnog tuninga i tako to... Registrovan do Jula 2011 ()to je jos 200 evra, obavljeni svi servisi, obnovljeno od akumultora do plocica za kocnice, nekih creva, kablova i sto sta. Do duse, nije moralo, ali sam hteo, da budem siguran.
    I ti sto su 1000 evra jeftiniji, presli su i po 50-60 hiljada vise, isto ili starije godiste, benzin motor, manje opreme, uporedi ih bolje pa ces videti. I ja sam video iste, i nisam tek tako odlepio pa da lupim toliko visu cenu cenu, ovaj moje je bolji od tih 1000 evra jeftnijih....Ovaj ima originalu muzku i savrsen zvuk. Ti jeftiniji ili nemaju muziku, ili imaju one jeftine playere. Kod kupovine novog, to ti ide preko 300 evra. Eto, zato toliko cenim, iako bih minimalno i korigovao, ako naletim na ozbiljnog kupca ili dobru zamenu. U svakom slucaju, bas volim ovaj auto, i nije mi hića da ga bud'zasto dajem, jer je savrsen i za grad i za duze voznje.
    U svakom slucaju hvala.

Član od
    24.07.2010

Kod nas je 99% njih sa troja vrata i bele boje bilo VAN. Jednom sam video celu šlepu sa 8-9 komada C4 i svi su bili VAN.
    Evo jedan primer kako to izgleda, posle to naši majstori preurede u putničko;
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... abNumber=2
    PUŠENJE ILI ZDRAVLJE - ODLUČITE SAMI

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. potreban savet
    Od sixs76 u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 213
    Posl. poruka: 19.12.2009, 22:08
  2. potreban savet!!!
    Od mrki u forumu Koji automobil da kupim
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 16.07.2009, 16:22
  3. Potreban savet!
    Od madic u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 33