Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 25 do 32 od 32

Tema: Sugestije za poboljšanje foruma, deo drugi.

Re: Sugestije za poboljšanje foruma, deo drugi.

ponasanje kontrole sajta je nekad vrlo neprilicno,pohvale za ceo sajt sa odlicnim stvarima za nas "obicne ljude" a za "strucnjake za tng"izvinjenje jer ne mogu da nas deru za proste kvarove,misli se na izuzetak ovog sajta DORA
    VRH

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4

E nek si mu reko, sad mi je lakše
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs
    VRH

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

Moze li neki konkretan primer neprimerenog ponasanja kontrole sajta?
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?
    VRH

Član od
    13.11.2010
    Garaža
    daf

1.svidja mi se sve.nema sta nema,prava enciklopedija automobilizma,samo treba dobru pretragu koristiti.nije ni blizu wikipedia

2.ne svidja mi se sto neki obicni clanovi izigravaju moderatore

3.voleo bih da u Automobili clanova bude podljeno na starije modele i novije.npr oldtimer-i jedno,jungtimeri-i drugo i ostali trece.I zao mi je sto neki postovi iz naftalina nemaju vise slike,nestale,istekle,sta li vec.
    VRH

Član od
    28.03.2009

Sajt je odlican,nista ja tu ne bi diro...sem sto bi zamenio Chubbs-a...ne poznajem coveka,ali preteruje
    VRH

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

kad dora nije u svojih 12000 postova napisao dodjite kod mene da ugradite gas, ne mozes ni ti da reklamiras svog rodjaka iz babusnice sto dovozi kola.

suvisno je pisem o tome koliko dora zna o gasu a sta ti znas o kolima i kako te to ne sprecava da savetujes ostale sta da pazare.

ova poruka ne zahteva repliku.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?
    VRH

Član od
    28.03.2009

Evo ovako:1.Nemam rodjaka u Babusnici,niti bilo koga u familiji ko dovozi automobile iz inostranstva
    2.Imam extra drugara koji pronalazi i dovozi vozila iz inostranstva,najcesce besna,a za prijatelje i ona losija
    3.To koliko ja znam i da li mogu da savetujem,mislim da nisi kompetentan
    4.Ako me vec prozivas,da savetujem,a nemam pojma,ti slobodno reci,sta nije tacno od onoga sto sam napisao
    5.Ne mozes biti toliko krut,brisati postove " ad hoc" i ukoliko to vec radis,moras imati malo stila i smeka...druzi se sa Dorom,mozda nesto o ljudima i zivotu naucis...
    P.S. Ja licno,niti bilo ko moj nema interesa materijalnog od ovog foruma...ovde sam za svoju dusu,uvek cu dati iskren savet,naravno ono sta znam...
    VRH

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4

Tema je stara, greškom je ostala "lepljiva" a onaj se opet greškom nadovezao da bi mi rekao kako pravim gumice...

Ukratko, tema nije za ocenjivanje mog rada ili rada moderatora a najmanje za raspravu na ličnom nivou oko toga. Zamoljavam sve da spuste loptu prilikom deljenja ovakvih saveta na račun moderatora. Moderatori = svi koji volonterski rade ovaj posao bez obzira na boju ispred imena. Rade puno u pozadini i znaju mnogo više od vas oko podobnosti neke poruke ili teme kompletno. Ako se neka obriše ili zaključa nije smak sveta da bi sada trebalo vršiti odmazdu, dizati tenziju ili se raspravljati. Uvek ću stati na stranu moderatora ako se ispolji i najmanji znak omalovažavanja ili lične rasprave u vezi nekog postupka koji su uradili. Svi smo živi ljudi i svako ima žutu minutu kad tad, oni imaju mnogo dobrih postupaka da bi eventualno jedna žuta minuta porušila ceo posao.

Ovo je uopšteno da bi se izbegle ovakve rasprave i samo je primer.
    Svako ko ima primedbu na bilo šta može uvek da mi pošalje PP i dobiće kulturan odgovor.

razmisljam da se ovde pomazemo pa i sa svojim iskustvima a zasto taj nadrkani stav,neko zna vise a neko manje o mehanici itd o autu koji vozi,dok vozimo auta stara 20 i kusur god.nema starih postova a takvo kurtonisanje, pa nije bas kolegijalno,HVALA.
    Zaključana tema gde sam napisao da je čovek u pravu samo je bajata i zato sam je zaključao.
    Šta se može odgovoriti na ovakvu poruku.

Ende
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs
    VRH

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

1. Usteda goriva i poboljsanje performansi
    Od painter u forumu Uradi(o) Sam
    Odgovora: 57
    Posl. poruka: 17.01.2017, 22:02
  2. Citroen XM poboljsanje farova
    Od XM_V6 u forumu Uradi(o) Sam
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 08.05.2014, 18:07