Strana 97 od 97 PrvaPrva ... 4787929394959697
Rezultati 1.153 do 1.155 od 1155

Tema: Pitajte ovde!!!

Član od
    01.09.2016
    Garaža
    audi a4
    Mislio sam na cep od posude za rashladnu tecnost.To i mene brine taj pritisak u sistemu zato i pitam da li je pametno tako nesto raditi.
    Vodu gubi, vidim da je vlazno na donjoj ivici hladnjaka ali mislim da sam previse vode izgubio da bi to bilo zbog toga, tipa litar na 150km...na prvo paljenje zadimi tipa 10 sekundi i prestane, ne nesto obilno ali primeti se.

na ovakav test sam mislio

Član od
    26.02.2014
    Garaža
    VW Jetta
    Citirati Originalno postavljeno od Chubbs Pogledati poruku
    na koji cep mislis? od ulja? ako ti rashladna tecnost ulazi u cilindre jedan od znakova je i zuta masa nalik majonezu na cepu od ulja. Istovremeno ces na posudi za rashladnu tecnost primetiti da fali. Sta god da radis, ne otvaraj nikakve cepove dok auto radi. Sacekaj da se ohladi pa onda cackaj da te ne isprska vrelo ulje ili rashladna tecnost.

a ako je bas jako otisao dihtung onda na auspuhu izlazi bela dimna zavesa.
    Nisi upravu za cep i zelatin. Ja nemam probleme sa motorom a imam nekada taj zelatin.
    Tako da nije mjerodavno.
    Kad se odvrne cep od ulja nema logike da ista izlazi... kakva je to nebuloza. Boca od rashladne jedino bude pod pritiskom.
    Dakle kad dihtung produva kad ugasis auto nakon sat vremena kad odvrnes cep ako auto kihne to je znak da ide ravnanje glave. I kad vadis mjerac ulja vidi se na njemu da ima kapljica vode.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока

Član od
    01.09.2016
    Garaža
    audi a4
    znaci posle sat vremena kad skines cep ako bude pritiska onda je glava/dihtung?
    prvi put cujem za taj nacin provere, nacitao sam se raznih varijanti i ko ce ga vise znati

Strana 97 od 97 PrvaPrva ... 4787929394959697

Slične teme

1. Ko je ovde kriv?
    Od kuzmar u forumu Saobraćajni zakoni i propisi
    Odgovora: 19
    Posl. poruka: 14.06.2014, 13:29
  2. Sta fali ovde..?
    Od zlaja81 u forumu Venturi sistemi
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 29.11.2012, 12:45

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme