Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 34

Tema: BMW 3.0cs

Član od
    31.01.2008

Re: BMW 3.0cs

Priznajem,nisam ljubitelj oldtimera(prosto volim tehnologiju i gedzete ) ali ovo tako predivno izgleda,ne bi se ljutio da ga posedujem
    takodje ubrzanje mu je jako dobro
    | Lancia Delta HF Integrale Evoluzione II |,1993-94, produce number: 4223, ,4WD,16v,Bosch WR6DTC,1998cc,215HP,0-100Km/h acceleration: 5.7S, 220Km/h,Laden weight: 1340Kg ,7.5"x16" wheels, 205/45ZR16 Pirelli P700z..

Takav BMW je vozila novinarka Olivera Kovačević, neznam da li ga još uvek vozi.
    PUŠENJE ILI ZDRAVLJE - ODLUČITE SAMI

Koga interesuje zaista originalno fabricko stanje bas ovakvog auta, ima jedan u Sremcici kod matorog Milije, ako je jos uvek ziv. Navodno su mu nudili 40.000 EUR da ga proda, odbio. Obzirom da sam imao prilike da vidim u kakvom je stanju auto, nije tesko poverovati ni da je istina, mislim da BMW muzej nema bolji primerak.
    The difference between men and boys is the price of their toys

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

ima milija svasta, samo nece nista da proda
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Hoce, ali samo ono djubriste sa tavana

Mada djubriste ili ne, ne znam odakle bih nabavljao originalne delove za 2002 da nije njega.
    The difference between men and boys is the price of their toys

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1

635cs, 2002, 3.0cs, 2000cs, e21 323i, 528i, 2002ti, 2000, 525
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    04.08.2008
    Garaža
    S-max

juu, vidi ergele, e ovo je za respect
    ima se,moze se-nema se,mora se

Prelep auto, znam za jedan CSi na B.brdu koji bi trebao da se restaurira.

Zanima me samo po cemu je "najrevolucionarniji auto svih vremena"?

Član od
    06.09.2010
    Garaža
    Toyota Corolla D4D

Taj auto je direktna inspiracija za auto ciji sam ponosni vlasnik BMW 520 e12 ili prva petica. Prvi model je proizveden 1971. pozvali dizajnera Ferarija da im odradi posao sa namerom da naprave prvi auto vise srednje klase na svetu i u tome su uspeli tako da vise nista nije bilo isto jer su i svi ostali proizvodjaci morali da prate taj trend. Da toga nije bilo, danas vecina od nas ne bi mogla da oseti radosti auta u klasi. O tome se moze procitati vise na sajtu "First Fives".
    Inace, negde sam procitao da je to bio do tada najbrzi kupe na svetu.
    Long Live CBC!!!

Auto je prelep i dan danas, ali nije bio revolucionaran, nije ga crtao dizajner Ferrari-ja (Ferrari nema dizajnera, a ovaj auto je dizajniran u Karmann-u), nije bio najbrzi i nije bio inspiracija za 5-icu.

Član od
    06.09.2010
    Garaža
    Toyota Corolla D4D

Nije crtao taj auto vec bmw e12 tj. prvu peticu, isti dizajner koji je radio Ferrari Dyno

Cak su i fabricke alu-felne na Dynu i Cs-u iste,a inace ih posedujem
    Long Live CBC!!!

Aha, mislis na Marcella Gandini-ja...

Napisao si tako kao da je on nacrtao BMW CS...mislimm da bi verovatno bio zadovoljan da jeste jer je CS prelep i uvek ce i ostati takav. Jeste, Gandini je dizajnirao prvu "peticu" dok je radio u Bertoneu. I jeste, on je nacrtao Ferrari Dino (a ne Dyno) 208/308, ali ne znam sta si zapeo toliko za to kad mu je to jedan od neuspelijih projekata, a taj Ferrari je jedan od retkih neuspesnih... Bolje da si rekao nacrtao ga je isti covek koji je nacrtao Lamborghini Miura i Countach i Lancia Stratos - to su njegova remek dela, a ima ih jos. A BMW 5 je takodje, bolji i uspeliji dizajn od Ferrari Dino te generacije.

EDIT: ...U stvari, tek sada vidim da si ti sve vreme pricao o BMW 5-ici...pa, jeste on bio revolucionaran u svoje vreme i napravio pomak...ali kakve to veze ima BMW CS...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •