Strana 34 od 34 PrvaPrva ... 24293031323334
Rezultati 397 do 404 od 404

Tema: Yugo 1.1 EFI Power

Član od
    29.01.2006
    Garaža
    Audi A3
    Unosi bloga
    1
    pa i nije off topic jer smo prebiranjem po mudima u dzepu doprineli da covek sad ne moze registrovati svoj auto.
    You know your in an E30 when when your gas gauge waves hello to you constantly.
    Welcome to the Internet, where everyone is a mechanic, and drives a 10 second car.
    Speed's just a question of money. How fast you wanna go?

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    U zivotu sam se preselio 1.5km, a 4 puta sam menjao drzavu i ni jednom je nisam ja birao... Zalosno je sto da je ovo u pitanju G1 i da sam u svabilendu, nikakav problem ne bih imao. Ili jos gore sto iste ove delove koje sam sebi pravio sam pravio i ljudima u HR i SLO i tamo su se uredno automobili atestirali i registrovali. U Sloveniji covek odradio sve za jedno pre podne na lokalnom tehnickom pregledu za 200-250e.

Srecna Nova i od mene
    Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    Da nastavimo gde smo stali, poceli smo stidljivo ove godine.

Olaksan i ofarban nosac zadnje maglenke, da ne strci zlatni pocink, ofarbana pregrada u prednjim zmigavcima da se dobije efekat blagog zatamnjenja (levo pre, desno posle, nije na slici toliko primetno kao uzivo):

Pozadi zamenjen neki bzvz upaljac sa novim USB i upaljacem, nadam se da sad nece biti problema sa ispadanjem punjaca od G sile:

Posto su farovi postali klimavi, a nove zakacke za farove su od ocajne plastike, napravljeno resenje od mesinga:

Kad vec cackam farove, odlucio sam da izmenim i olaksam nosac kompresora za airlift, a uskoro i stize verzija 2 airlifta:

Pa smo nastavili sa pripremama za tehnicki, skinuti osiguraci haube, zamenjeni srafovi na rubovima sa torban srafovima u boji, zamenjen kraj zadnjeg lonca:

I za kraj napravljeni neki dodatni nosaci prednjeg branika i nabavljen vrhunac mernih istrumentara i sajla koji cekaju ugradnju:
    Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 147
    Jel to znaci da si uspeo da registrujes auto ili...?

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    Pa ne bih sigurno unistavao dalje auto da jesam Nego bih vratio nazad sve kako je bilo Probacemo nesto do kraja meseca da resimo.

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    Izvadjena GSI tabla i stavljena ST tabla. Preradjena cela instalacija na univerzalne konektore kako bi to bilo sto lakse uraditi, provucena sajla brzinomera i ubacen AF metar u GSI tablu posto i on mora napolje iz auta kad se stavlja ST tabla:

U fazi testiranja verzija 2 airlifta. Karakteristike bi trebale da budu, podizanje auta do 30mm, mogucnost stelovanja visine auta do +20mm (solje imaju navoj kao gewinde), omogucavaju 5mm vise hoda amortizeru u najnizem polozaju (nije nesto kriticno ali kad je ceo hod 20mm onda je 5 mnogo), mogucnost voznje i u dignutom rezimu, ne samo za potrebe prelaska preko lezeceg/bankine, veca odbojna guma sto bi trebalo da umanji udar na karoseriju u slucaju da se zvekne u neki krater na putu (plus vec pomenutih 5mm dodatnog hoda amortizera), drugacije sprovedeno crevo koje bi trebalo da smanji sanse da se probusi i robusnija izrada sa debljim O ringovima:

I dve slike auta:

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    Skinut stari airlift i distancer (8mm) na solji, namontiran novi airlift i podignut auto 10mm preko navoja na solji. Ujedno smo ustedili nekih 250g po strani, odnosno nova airlift solja je 330g teza od standardne:

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI
    Ono kad ukucani promase fotelju pa ti sednu na branik Nisam mislio da ce biti problem sa parkiranjem u rodjenoj kuci

Strana 34 od 34 PrvaPrva ... 24293031323334

Slične teme

1. G-Power BMW M3 GTS
    Od NORTH SIDE BOYZ u forumu Noviteti
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 02.04.2011, 22:29
  2. Power cap ili....?
    Od strokan u forumu Lakši tuning
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 10.10.2009, 01:25
  3. Clio III dCi Power Box?
    Od Vule u forumu Lakši tuning