Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 142

Tema: Ljudi ovaj sajt je poceo da se kvari

Član od
    30.09.2004
    Nekad se pozivalo na ovaj forum a sad je zalba na previse poruka
    VRH

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Logichka greshka WIZ, nije zalba, samo prikaz posla iskontrolisati da sve ostane u duhu Cannona.

Sad su moderatori dobili svako svoju sobu da kontrolishu, to je sve, dakle kao u pochetku i tada je sve funkcionisalo kako treba i obecavam da ce opet.

Veruj mi da moja iskustva sa svedskim forumima gde ima po 40 moderatora i po 1500 novih postova na dan donose neko iskustvo, nismo ni mi zivotinje prema Svedima da nemozemo imati normalan vid konverzacije preko foruma.

I zapamti, ja znam i svi moderatori da forum chine chlanovi i niko drugi.
    Sa punim postovanjem i pokusajem da se uslisi zelja 1000 cudi // BOOST
    Att mäta är att veta...to measure is to know...meriti je znati..
    move your mind
    VRH

Član od
    30.09.2004
    Sve je to lepo,samo kad bi te tvoje zelje i drugi postovali bez vredjanja clanova ili njihove diskriminacije po nekim njihovim kvazi ubedjenjima i kriterijumima,najblaze receno nekontrolisanim a gledajuci opste civilizacijske norme koje spominjes,negde zaostali u crnoj Africi.Self control malo vise toga za sve pa i za vlastodrsce,ili cemo u diktaturu,anarhija ni meni netreba,da se razumemo
    VRH

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Nesekiraj se, svi imamo linije normativa da se upravljamo prema njima, kako moderatori tako i uchesnici , nema izuzetaka, neje mali broj puta da sam editovao ili cenzurisao moderatore takodje, dakle, sve pod kontrolom i ubuduce, jachom nego li do sada.
    Kako se ovlascenja prosiruju tako se i interna kontrola mora prilagoditi novim uslovima
    move your mind
    VRH

Član od
    30.09.2004
    Ajd narod ce sve reci
    VRH

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Znam pouzdano da su preturanja foruma u zadnjem periodu izazvala veliku dozu zbunjenosti kod nevichnih i NEREDOVNIH posetilaca, da se jako loshe snalaze u svemu.

Najverovatnije da kad se upadne posle 10 dana i bude 5000 novih topica da se tesko da i naci sta se napisalo.
    Natavno , forum ima svoje opcije koje pomazu u nalazenju aktuelnosti, ali nisu svi vichni tome.

Pretpostavljam da nas drug Jakovljevic nece vishe ni naci temu koja je premestena posto je njegovom greskom po nashim kriterijumima, postavljena bila u pogresan deo foruma.

Ostaje da vidimo da li sam u pravu al nesto imam chudan osecaj da jesam.
    move your mind
    VRH

Član od
    30.09.2004
    To stoji,da je malko tesko pretraziti jeste,ali onaj ko trazi ono sto zeli naci ce,sem ako se ne izbrise,mla reorganizacija na godisnjicu nebi bila naodmet,a sto ne i kadrovska
    VRH

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2
    Ono sto nesme da se radi a to je EDITOVANJE tudjih postova...to nokako!
    to je nekulturno...znaci ili nediraj ,ili brisi...a ne da neko pravi rezance od moga posta i da se igra filmskog rezisera!

Presao sam preko toga...reko aj nema veze...
    evo primera: Jednoj zenskoj osobi ovde na forumu sam cestitao rodjendan sa pesmom TAKO MLADA.
    neko je izbrisao ovo pesma TAKO MLADA...
    Ko sta slusa od muzike njegov problem , i netreba da TUMACI da je to bila uvreda..posto NIJE uvreda..
    a nacicu vam gomilu postova sa socnim psovkama i direktnim uvredama koji jos uvek stoje....
    to je jedan primer.
    a ima ih jos ali ok...
    kome se nesvidja netreba da dolazi i to je to...
    a ne da kaze lepo kao sto je rekao Jakovljevic ,pa da ga njih 316 napadne.

znaci ovo sam vam opusteno rekao..da nemislite da je neka TENZIJA u pitanju.
    kaze narod : " Konja jase ko ga ima , a ne onaj ko u sedlu lepo izgleda "
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.
    VRH

Član od
    04.01.2005
    Ljudi samo polako docice sve to na svoje mesto, problem je sto u zadnje vreme ima mnogo novih clanova i postova, pa smo svi malo zateceni.
    Otvara se previse tema pa je prilicno rastrkano sve , a i ove teme pretstavljanja novih clanova nas ubise.
    Moderatori jesu malo nervozni jer im se sada posao bitno promenio, do pre par meseci posla sto se tice off-a skoro da nisu imali, ali sada je poceo da pretrpava forum na sve strane pa to mora da se kontrolise.
    Najgore bi bilo da sad stari i stalni clanovi krenu da odlaze jer ipak smo svi dali neki doprinos da Canon dude ovo sto jeste i nije uopste slucajno sto sve vise ljudi dolazi ovde
    Pozdrav i samo opusteno
    VRH

Član od
    09.10.2004
    Garaža
    volvo 945 SE turbo lpg, 340 GL lpg
    ja zaista ne znam u cemu je problem, ako su moderatori nadlezni da oblikuju forum a jesu na njima je da procenjuju i rade a ja verujem da rade najbolje sto mogu i sa najboljim namerama.

ja sam veoma zadovoljan ovim forumom i ne vidim problem da se kao zajednica dogovaramo oko izmena u hodu radi lakseg komuniciranja u okviru tema/ licnih zelja.

slazem se sa boostom da je otvaranje stalno novih tema nepotrebno i dovodi do nepreglednosti i zbunjivanja a bitno otezava pracenje.

ako je prica nevezana za auto problematiku dovoljno je (po mom shvatanju) da se sve te price odvijaju u jednoj sobi, jednoj temi svastari.

ako nam se ne svidja neki moderator pojedinacno (meni su svi dobri) mislim da za svaki pojedinacni slucaj moze da se zali ko misli da je pogodjen...ja sam veoma zadovoljan iako su mi neke poruke izbrisane, verovatno sam preterao u necemu sto je procenjeno da nije dovoljno korektno, i ne zalim se.

tako i treba da bude, duh zajednice i opstih vrednosti treba da prevladava licna osecanja, koliko god je moguce.

ko misli da moze da radi posao bolje od moderatora za neku konkretnu temu/oblast neka se prijavi, mozda se i oproba i oseti koliko je to zahtevno.

ako je i ovo previse off brisite posle nekoliko dana...
    volvo
    945 SE turbo lpg
    344 GL lpg
    VRH

gde je nestao popoff
    VRH

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    Daewoo Lanos 1.5SX
    while(!asleep()) {sheep++;}
    VRH

Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Loše gorivo kvari pumpe
    Od alexa05 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 09.03.2015, 09:40
  2. Odgovora: 46
    Posl. poruka: 04.07.2011, 12:07
  3. FORD STARI NIKAD SE NE KVARI
    Od maki85 u forumu Prijemno odeljenje
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 20.04.2008, 23:17
  4. Koliko se, i da li se motor kvari kad...
    Od Skyline GT-R u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 30
    Posl. poruka: 08.08.2007, 16:25
  5. Ford Fiesta sajt
    Od Wartburg u forumu Nemačka
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 27.06.2007, 23:11

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke