Rezultati 1 do 12 od 12

Tema: T rex

T rex

sedim nesto za kompom i gledam sve ovde sto se radi oko kit cras i nesto mislim niko nije pokusao raditi Trex-a a vidim da dosta ljudi ovde nesto radi i pravi
    ja se inace bavim autolimarijom za zivot heheh. inace radim ovako za sebe nesto zanimljivo sto volim pa cu i ako bude vremena da postavim koju sliku oko svega sto radim
    a imam jako puno stvari koje sam zapoceo

pa ajde ovako jel neko uopste pomisljo oko rada na t rex-u

nisu moje slike

ali ajde malo da podstaknem mastu ehehheeh inace imam u planu raditi jedan u skorije vreme
    HM DA HM

Član od
    16.02.2007

Re: T rex

Dodaj jos jedan tocak nazad i dobices mnogo bolju stvar ....
    Jedno je atraktivnost a drugo su performanse , a obicno ono drugo budi ono prvo ....
    ...zivi , Franjo je ziv !!!

nisam mislio nista dodavati bas ocu ovo da uradim posto je i zanimljiv a i naravno atraktivan pa malo da se zezamo
    a sto se tice cetri tocka poceo sam ja nesto praviti samo nikako da se to zavrsi i malo vise vremena das imam jbg mora se ziveti pa nemogu stici od posla prikazacu i to polako

ovo mi je onako zanimljivo da se malo razbije monotonija
    HM DA HM

Zanimljiva sprava Masina od nekog motocikla sa sve sekvencijalnim menjacem hmmm eto zabave ali zato nista od rikverca

hhehh da ad i rikverc je resen napravi se elektro rikverc od alnasera a nemoze izoreti posto ti treba malo samo heheeheh
    sve sam ja to pogledo dobro
    HM DA HM

Član od
    16.02.2007

Rikverc nije nikakav problem . Problem je sto to ne lezi dobro u krivinama , drugim recima ima tendenciju da se okrene . Imas samojedna zadnji tocak sa cesanjem koje je neprimenjivo za za sportske automobile . Neobicno je , interesantno je , ali nije toliko zanimljivo za voznju da bi se svi primili . Vise ljudi pravi auto sa 4 tocka sa motorom od motorcikla nego tricikl .

sve je to kolega dobro 4 tocka znam sve ali sto nebi malo zanimljivo jbg sa 4 tokcka moze svako a sa 3 eeee to je pitanje
    a sto se tice kola sa motorom od motocikla to je vec stara prica pravimo ja i kum ficu sa njim tako da ono ovako je malo zanimljivo sedis na putu i vozis se zanosno malo
    HM DA HM

Član od
    16.02.2007

Sa 3 je lakse nego sa 4 . Tocak manje , a i nema sta da razmisaljas o zadnjem vesanju ...

bas tako
    HM DA HM

evo jos koja slikica

HM DA HM

Ova poslednja dva su...

Voleo bi da probam spravu, kontam da je jako dobro zezanje

i ja da ga napravim uskoro da vidimo sta i gde