Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 113

Tema: Ponašanje policije, bahato parkiram

Član od
    01.07.2006

Re: Ponašanje policije, bahato parkiram

Kakvi bilmezi, hebote, kroz tunel ...... gde mogu da nabavim onaj držač, koji se lepi na šoferku, koji drži kameru?

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4

Bilmez je onaj ko im je naredio da tuda sprovode tog koga su sprovodili bez dodatnog obezbedjenja saobraćaja. Pratnja se tako ponaša kako su oni radili i to tako treba, prvi ide da odgura opasnost. Da li je taj VIP baš toliko važan da se ovako prati, treba da odluči neko drugi a ne vozač u pratnji.

Dobri primeri, možda će neko i gledati
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

09.05.2010. oko 21.00 - 21.05 beli punto M 26-427 na relaciji Sporski centar "Vujadin Boškov" - Starački dom na Novom naselju kretao se brzinom od 80 do 110 km/h. Potrefilo se da je na svakom semaforu bilo zeleno, svako skretanje je bilo sa oko 60 km/h. Za one koji ne znaju celom trasom ograničenje je 50 km/h.

Da, da, vozio sam istom brzinom za njim. Kada je stao, stanem pored njega i kažem mu: " Trebalo bi da budete uzor drugima u saobraćaju, a vi vozite 110 u gradu!". Samo se nasmešio i okrenuo glavu.
    VW über alles.

Član od
    01.11.2005
    Garaža
    Golf 4

17.06.2010 Ispred opštine Kragujevac

U kragujevcu se od 17-20.06 ispred opštine održavao turnir u odbojci na pesku.
    Dvojica policajaca koja su vozila gornji auto su proveli par sati u VIP loži gledajući odbojku, znači nisu žurili na neku intervenciju i sl.
    Nisam siguran ali mislim da je u ovoj zoni dozvoljeno max 2h da se parkira, naravno da su prekoračili tih 2h.
    “Scientists dream about doing great things. Engineers do them.”

15.5.2010. 08:27h, semafor ispred Mercur-a na Bezaniji.
    Ne znam da pisem kako treba pa ne bih da se potpisujem

Član od
    14.02.2006
    Garaža
    bemve

U Nisu, ul. Nade Tomic, na 100m od Supa.
    Citirati Originalno postavljeno od uglavnom_bezopasni
    "A šta`š ti u našem sokaku, ako ne umeš da maštaš" (M. Antić)"

Posle rucka mora malo da se opusti covek...

Član od
    02.04.2005
    Garaža
    AUDI A6 2.0TDI 170KS

DOKLE OVO IDE .....

http://www.mondo.rs/s181765/ex-YU/Krivi ... cajca.html

Jeste da nije od nas ali nismo daleko .pa ovo je totalno ludilo i demonstracija sile
    blago onom ko rano poludi pa mu zivot prodje u radosti i veselju
    Audi ima crveno T

Sta se cudis, pa sila je na vlasti, demokratija kod njih ne postoji ni u mislima.
    I DONT NEED SEX
    goverment fucks me every day!

Član od
    04.11.2009
    Unosi bloga
    14

Bravo Dora!
    Znam da sam "pao s Marsa" jer tek danas vidim tekst ali nikad nije kasno.
    Tema ima svoju svrhu makar dugoročno. Molio bih članove da daju i pozitivne primere jer ma kako simbolično i malo možda nešto bude značilo onim (a nije ih mali broj niti je Lancia jedini) pripadnicima MUP-a koji savesno (pošteno ih možda ima i više ali poštenje je zanat stariji od najstarijeg) rade svoj posao.
    Već sam u drugoj temi naveo pa da ne ponavljam sve. Evo kod mene u "selo" su (doduše sa dobrim zaostatkom od bar nedelju dana) počeli da kontrolišu brzinu ispred škola. Zapravo je normalno ali već sam mislio da toga neće biti kad već nije prve nedelje (ili samo nisam primetio). Tu to treba raditi i primorati vozače da smanje brzinu (iako većina škola ima ležeće "kolege" negde su montažni nepotpuni i treba ih zameniti-dopuniti).
    Kao šira priča je i to da se stvore uslovi i za nas a i da policija radi svoj posao. To se odnosi na parking mesta pre svega ali i na još jedan detalj:
    (Čak i novi) zakon o saobraćaju ima klauzulu gde se na posebnim mestima u gradu može dozvoliti brzina od 60 pa i 80 (autoput u Bgd.). Ako ovo još važi mislim da bi moglo preko foruma da se identifikuju takve deonice i pokrene priča o rešenju problema. Recimo u Boru postoje 2 deonice bez pešaka (jedna ima i trotoar) duge skoro po 1,5km (ulaz u grad), preglednost je odlična a na jednoj deonici postoji jedna raskrsnica a na drugoj izlaz sa gasne pumpe (koja tu nije ni trebala da bude ali kad već jeste neka i ostane za sada) ali je preglednost odlična i na obe strane su pravci (naročito jedan slučaj) od više stotina metara.
    E sad zašto tu ne bi moglo 60 pitanje je sad? Lakše je i može da se zaradi a bespotrebno se usporava saobraćaj (obe deonice dok nisu bile "gradske" imale su ograničenje 80 (sasvim realno da se vozi) a moglo je da se vozi (i vozilo) se i po 100, pa i više (mada je to bilo već opasno) sa retkim saobraćajkama (ako uopšte).
    Expendable also known as the Stalker, further known as http://www.motornaulja.blogspot.com "Malo znanja - opasna je stvar" ili bolje ništa ne znati nego malo znati, šteta koju ćete tako napraviti je ograničena (u profesiji).

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1

Att mäta är att veta...to measure is to know...meriti je znati..
    move your mind

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Bahato parkiram
    Od skijash u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 617
    Posl. poruka: 20.04.2014, 10:10
  2. Pauk, bahato parkiram, siledžija sam i kršim propise
    Od Dora u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 19
    Posl. poruka: 03.02.2013, 13:00
  3. Hyundai bahato trosi