Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: virtua tennis 2009

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg

virtua tennis 2009

Pozdrav, potrebna mi je pomoć oko ove igrice. Ja na svom kompu nemam instaliranu ni jednu, nikad nisam igrao pa nemam ni iskustva sa istima. Naime, probao sam instalaciju kod sebe, sve odradio kako treba i radi a tako i kod ćaleta na računaru. Problem se javlja sledeći, instalirao sam je kod nekih klinaca na kompu, čija je to inače i igrica i zbog kojih sam je stavio i na svoj komp, ali dešava se sledeće: launch config.exe kod njih radi, moguće je podesiti grafiku itd. Međutim kada se pokrene igrica ekran pocrni i javlja se prozorče na kome piše da je došlo do greške i da će igrica biti zatvorena i ponuđeno send or dont send report. Čitao sam po netu i drugi imaju taj problem i ponuđena su neka podešavanja probao sam ali ništa se ne dešava. Sta mi je činiti. Napominjem da je win juče reinstaliran, skinuti najnoviji driveri, directx itd.Konfiguracija podržava igricu, tu nije problem, tera je i manogo slabija. Ako ko šta zna neka pomogne. Pozz

Član od
    04.11.2006
    Garaža
    Audi s4 c4, A3 1.8T

Re: virtua tennis 2009

Proveri da li igrica podrzava graficku karticu koju imaju ti klinci na kompu. Mozda graficka pravi konflikt.
    Audi S4 1992. 2.2 turbo 20v 230+ks

Član od
    26.11.2007
    Garaža
    Fiat Idea 14.16v lpg

Re: virtua tennis 2009

Proverio podržava. Posle dosta muke, zezancije na kraju se ispostavilo da je u pitanju bio driver za zvučnu kartu, njegovom reinstalacijom igrica na kraju radi. Hvala na pomoći, pozz.

Slične teme

1. SKODA RUMSTER 2008-2009, FABIA 2008-2009
    Od ELHIBRID-UE u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 22.10.2009, 01:06
  2. WRC Sampionat 2009
    Od little u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 11.01.2009, 14:57

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •