Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 18 od 18

Tema: Punto Classic lupka kad je hladan

Član od
    24.02.2009
    Garaža
    Opel Omega 2.0i-16v

Re: Punto Classic lupka kad je hladan

Jel ovde reč o Jugu ili Puntu, nisam razumeo?? Pitanje za vlasnike-korisnike, da li vam motor Punta, Kragujevačkog, troši ulje, informativno?
    ''Ovladajte TEHNIKOM, da ne bi ona ovladala VAMA!!''
    Poslednja reč tehnike uvek je UPOMOĆ!!!

Član od
    22.12.2005
    Garaža
    Golf 7,Punto Classic

Pa o Puntu, otkud ti jugo na pameti? Ja još nisam proveravao ulje, vidiš nije ti loša ideja...

Član od
    04.01.2008
    Garaža
    skoda octavia rs mk1

Juce mi rece covek koji je kupio pre 2 meseca punta (made in KG) da je slucajno u garazi izvadio merac i zaprepastio se. Posle 3000 km ulje ispod minimuma. Na ovoj sluzbenom original Talijanskom samo je trosio prvo ulje koje je fabricki bilo u njemu, a sad nakon 50.000km sve je ok, mozda 2dc na 10.000km.
    Samo jedno pitanje, zasto kad oteram auto na servis u Deltu sipaju Shell, a u Cacanskom Autogarantu Seleniju, zar Selenija ne ide po preporuci proizvodjaca?

Član od
    24.10.2007
    Garaža
    vozim onaj koji trenutno ima više goriva

To se opravdava time kako jeste Selenia preporučena od strane proizvođača ali je i Shell koji sipaju istih karakteristika i zadovalja sve kriterijume.......ko bi ga znao.......inače po pitanju kuckanja savetovao bih svima da se taj podatak unese u servisnu knjižicu i radni nalog......za svaki slučaj....pozzzz!

Citirati Originalno postavljeno od petarp031
    Juce mi rece covek koji je kupio pre 2 meseca punta (made in KG) da je slucajno u garazi izvadio merac i zaprepastio se. Posle 3000 km ulje ispod minimuma. Na ovoj sluzbenom original Talijanskom samo je trosio prvo ulje koje je fabricki bilo u njemu, a sad nakon 50.000km sve je ok, mozda 2dc na 10.000km.
    Samo jedno pitanje, zasto kad oteram auto na servis u Deltu sipaju Shell, a u Cacanskom Autogarantu Seleniju, zar Selenija ne ide po preporuci proizvodjaca?
    Ja vozim pandu 04 sa istim motorom jedino je 1.1, prešla 100.000km čuje se isto kad se upali prvih 60-setak sekundi posle se nečuje netroši ni gram ulja od zamene do zamene selenia 20k.
    A u delti spaju shell iz prostog razloga što ga miško uvozi pa mu ispadne džabe čisto mangupiranje.

Član od
    07.09.2017
    Garaža
    Punto Classic 1.2 8v
    Imam i ja Punta koji "kucka" kad je hlada. Slučajno naleteh na ovu temu, pa rekoh da se raspitam da li je neko - konačno utvrdio o čemu se radi. Lokalni majstori ne znaju i nude mi da rasturamo motor da vidimo šta je?! Auto super vuče. Ne troši ulje. Merili su mu pritisak ulja - odličan je. Truba mi je da otvaram motor ili prodajem na silu auto (i to je bio jedan od saveta) ako je ventili benzinskih isparenja ili neka glupost koja košta manje od 2000 dingera?!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. [P] P: 2009 Fiat Punto Classic
    Od TheWickerMan u forumu Prodaja - Kupovina - Automobili
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 27.09.2014, 20:41
  2. Grande Punto 1.4 8v - lupka u prednjem delu...
    Od mrdragan u forumu Italija
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 22.06.2012, 17:43
  3. Punto Classic 1.2 8V
    Od vasavasa u forumu Automobili članova
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 04.04.2011, 22:59
  4. Fiat Punto 1.2 8v lupka iz menjaca/diferencijala/...
    Od Punto Abarth u forumu Italija
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 15.07.2008, 19:27
  5. Odgovora: 10
    Posl. poruka: 13.05.2008, 13:01

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •