Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 25 do 34 od 34

Tema: opel rekord d coupe

Član od
    10.09.2008

Re: opel rekord d coupe

Ovaj nemožeš videti slučajno. Nije ostavljen na ulici da trune.
    Trune u dvorištu

Ako je rekord d , onda je vec struno nema tu neke preterane filozofije... Cekam slike..mada sam siguran da nije coupe, al ajd...1.9l sta god to bilo, posto tako nesto ne postoji, al ajd terminologija nasih ljudi je sasvim cudna...svako daje neko svoje ime autu...

Član od
    10.09.2008

Našao sam fotku na netu. Tek sada sam spoznao da je onaj žuti u stvari rekord E.

Model je kao sa fotke,sa dvoje vrata (kupe?).

Član od
    10.09.2008

Prelistao sam temu od početka i vidim da sam uneo pometnju zbog svog neznanja.
    Dužan sam vam svima veliko izvinjenje! Imao sam dobru nameru.
    Ipak,naučili ste me da razlikujem rekord D od rekorda E .

rekord E1 Lim 2 door...stalno me neko iznenadi sa pricom ima rekord d coupe u Ns-u...u najboljem slucaju su limuzine..Bio je rekord E1 , takav u Rumenci, i ima jos jedan u gradu koji se vozi, od jednog prijatelja...

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4

Gospodin Stratos priča o mom autu, da budem iskren nemam pojma koji je to Rekord ali sam ga vozio jedno 4 godine. Sad stoji u bašti i čeka Godoa koji doći neće Motor je 2.0 u saobraćajnoj ali na bloku piše 1.9 i to je bio pičvajz kad sam naručio karike po saobraćajnoj ili zaptivač glave ne sećam se tačno i lepo sve otvorim za vikend kao svaki pošteni majstor i utvrdim CVRC...

U Rekorde se razumem ko Marica u kiflu pa sam pogledao na renomiranom oldajmer forumu temu oko kupea i rekao bih da to nije taj
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Jel moze neko da mi kaze koliko okvirno vredi Opel Olympia Rekord iz 1953. godine, i da li ima neko ideju kome bi se mogao ponuditi takav automobil?

Zavisi od stanja, ako je u upotrebljivom stanju mogao bi i da dobiješ neku kintu. Postoji čopor entuzijasta koji se bave oldtajmerima. Većinom su iz Vojvodine.
    No, ne nadaj se nekoj sumi značajnoj u životu.
    Lik je prodavao Kadett C, garažiran, u fabričkom stanju (!!!) za 2000eur i ne verujem da je dobio taj novac. Auto je prešao manje od 70K km. Ovo je navedeno samo kao primer automobila s 0 dinara ulaganja.
    Takav auto (koji pomnješ) će kupiti samo neko ko želi da ga potpuno restaurira i neće dati puno para za to parče lima. Može to da se nađe, nije baš toliko retko ...
    OPEL KLUB SRBIJA - http://www.opelclub.rs - dođi, vidi ...

prolupator.mojblog.rs

Hvala na informaciji. Ne nadam se nikakvim parama, poznanik nasledio jedan takav, nevozen decenijama, stajao u garazi, pa se pita za okvirnu vrednost. Razumem da ce za to platiti neki kolekcionar, no za mene taj auto nema vrednos. Jednostavno, ne bih ga kupio jer mi ne treba, niti me zanima ili privlaci iz ma kog razloga da bi ulozio bilo kakav novac u takav auto, jer bi to za mene bio bacen novac. Ne vidim okolnosti pod kojima bih vozio taj auto.

Ko moze da pomogne u blizem lociranju opel commodore B u mirjevu, kako ga najlakse naci, jeli na parkingu ispred stambenih zgrada ili u dvoristu privatnih kuca

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

1. Alfasud 1.5 mk3 i Opel rekord 1.9 e
    Od sinisa1979 u forumu Automobili članova
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 21.08.2011, 23:55
  2. OPEL KADETT C COUPE
    Od DamidZa u forumu Automobili članova
    Odgovora: 96
    Posl. poruka: 30.12.2009, 17:15
  3. Opel Kadett C Coupe 1977
    Od Haboobee u forumu Automobili članova