Strana 3 od 17 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 200

Tema: Lista NESAVESNIH POSLODAVACA

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera

Re: Lista NESAVESNIH POSLODAVACA

I ja sam bio na Mercedesu 2541-tandem.
    Verovali ili ne...za 16 meseci je presao preko 221.000km.O odrzavanju da ne pricam.Vise od dva meseca sam vozio bez ikakve signalizacije na prikolici.Jedva sam ih namolio da to srede.A ostalo...kompjuter je konstantno blinkao i pokazivao da treba da se obavi servis motora, greska u signalizaciji, greska na kocnicama (uradjene su tek kad sam u Kragujevcu pokusao da zakocim a ono je tako zaskripalo,da su se svi okrenuli i upitali se sta se to desava.Tako sam odradio ceo istovar i vratio se u Beograd.Naravno, pretpostavljate sta to znaci.Paknovi dogurali do samog kraja....gvozdje o gvozdje.I jos mnogo stosta sto je trebalo da se odradi na njemu.Znaci, skoro nov kamion....sta da vam pricam....sve vam je jasno.
    You can run, but you can't hide.

Citirati Originalno postavljeno od Qicha
    Mislim da od AVALATRANS-a nema nize...
    pozdrav,ima gore i od avale a to je VDC FIDES,firmu drzi vlada a on je sin od avale,po meni najgora je nivex,gazda je kreten,ma ljudi ae pravimo udruzenje????

Član od
    09.11.2009
    Garaža
    Stralis

Jel moguće da je takav problem, šta je u pitanju te je to tako?
    Red Bull daje krila al zato rakija daje quatrro

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera

Citirati Originalno postavljeno od ALFA22
    Citirati Originalno postavljeno od Qicha
    Mislim da od AVALATRANS-a nema nize...
    pozdrav,ima gore i od avale a to je VDC FIDES,firmu drzi vlada a on je sin od avale,po meni najgora je nivex,gazda je kreten,ma ljudi ae pravimo udruzenje????
    Alfa, Vlada drzi Avalatrans a njegov rodjeni burazer drzi VDC FIDES.Inace tu je i tata Srba u tandemu.
    Obojica imaju po 5 kamiona.Vlada ima 4 DAF-a XF (105-ice) stara 3 ili 4 godine i jos jedan XF (95-ica).Ovaj poslednji je ocaj.Trosi (verovali ili ne) skoro 50l.Sve je na njemu riknulo.
    Mislim da i FIDES ima isto DAF-ove.

pozdrav svima,dok sam vozio u srboexport bila jedna 48 actros 2000godiste,koji je vozio drugi kolega taj kamion je imao potrosnju50 60litara na 100km,i niko u firmu nije merio potrosnju na taj kamion,pa taj kolega je uvek bio sretan koji ga vozio i pun para.

dobro veče drage kolege,šta sada bi,pravimo li udruzenje ili ne??AJDE DA SE NADJEMO NA KAFI,nadam se da ste za to???

Član od
    19.10.2009

sve dogovoreno, jos samo 50 posto!!!!
    Svako ko kaže da novac nije važan očito nije bio bez njega jedno duze vreme.!!!!

Citirati Originalno postavljeno od AXOR
    sve dogovoreno, jos samo 50 posto!!!!
    strašno uhhhhhhhhhhhh

Član od
    19.10.2009

...to, i ja kazem...
    Svako ko kaže da novac nije važan očito nije bio bez njega jedno duze vreme.!!!!

Pozdrav kolege,mozda ovde mozemo naci pomoc, - http://www.sindikat.rs/ -Savez samostalnih sindikata ,ali to mora da bude sluzbeno obracanje
    a ne da 5-10 sofera osniva sindikat slobodnih sovera,ili pak njima se treba obratiti za savet !
    pozdrav..................

šoferska je tuga pregolema

Član od
    11.01.2010
    Garaža
    Alfa-Brera

Pazite, Axor je napisao "50%".
    Ja mislim cak i da je to malo

Sreo sam zimus negde na parkingu kolegu koji mi je objasnio da postoji vise sindikata tj.udruzenja koja stite i pomazu vozaca ali po evropi.Mislim da mi je pomenuo neko udruzenje iz Nemacke gde je clanarina 600e godisnje,a za to imas pomoc na putu do 10 000e prilikom razni slucajeva kradje,udesa kvarova itd.To udruzenje ima prevodioce i na veoma efikasan nacin veoma brzo resava sve probleme kako na putu tako i prilikom utovara i stovara kao i nesporazume sa poslodavcem.Kolega mi je napomenuo da se to udruzenje siri i da bi vec trebalo da se pojavi u Hrvatskoj pa i u Srbiji.
    Bio sam nervozan zbog trenutni problema na putu i nisam zapamtio naziv istog,pa bi bilo dobro da malo prosetate po internetu ko zna Nemacki i da objavite ovde rezultat.
    I mene muce isti problemi kao i vas samo sto sam ja dosta stariji pa neznam kuda cu sada.Moram da vam napomenem da za osnivanje bilo kakve organizacije treba dosta novca,a neznam ko ce od nas uloziti kada smo uglavnom na forumu mi koji ne radimo.
    Mislim da bi u ovom trenutku najbolje resenje bilo obratiti se nekom Evropskom udruzenju jer bi imali vecu efikasnost i brze resavanje nasih problema jer i sama drzava nebi smela da se zeza sa takvom institucijom ako hoce kandidaturu u EU.
    POZDRAV SVIM KOLEGAMA .

Strana 3 od 17 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. OSIGURANJA: CRNA (-) LISTA
    Od CikaKure u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 33
    Posl. poruka: 27.06.2011, 15:54
  2. Autoelektronicari, bela lista (+)
    Od CikaKure u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 06.05.2010, 10:25
  3. Lista Euro 3 motora