Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 19

Tema: eRepublik i eSrbija :)

eRepublik i eSrbija :)

Ova online igra predstavlja simulaciju sveta, i zivota na njemu u ekonomskom i politickom smislu.
    Ucesnik moze da se zaposli, kupuje sve od hrane do kuce, da vezba sa vojskom i ucestvuje u bitkama, da osnuje svoje novine, otvori svoju firmu, postane clan partije, ili kongresmen ili cak predsednik eSrbije, naravno ukoliko ga gradjani eSrbije izaberu.

Ovde ucestvuju ucesnici iz skoro svih zemalja sveta, starost ovog eSveta je nekih 650 dana, tako da je svetska mapa dosta izmenjena, ali na nasu srecu, mi smo i dalje u nasim realnim granicama, cak sta vise, u proseku poena eSrbija je na 6. mestu na svetu.

ovo je > link < za uclanjenje, moj nick tamo je Marko Dabic pa mi se javite ako budete igrali, da se pomazemo.
    - Italian for style

Re: eRepublik i eSrbija :)

Ja vise ne igram, a pun sam kesa Pa evo, dvojica koja se jave prva dobijaju po pola

- Italian for style

Poslao sam ti sa dva naloga po pola, ako se ne javi niko vise, dobices i ostalo
    Mada su moji nalozi dosta jaki, pa ako hoces, mogu da izmenjam sifre, pa da se ti prebacis na jedan od njih, umesto da radis sve ispocetka na svom...

Fights 180

Hero Fights Total damage: 2137 / 4500

Član od
    03.04.2006
    Garaža
    AE86 rolle, Eclipse 1G

aj da probam i ja ovo

ako može i meni keš bilo bi kul

hvala!
    - Italian for style

Par saveta kad pocinjete,
    -uploadujte avatar jer tako dobijate poene bitne za razvoj.
    -ako ne vidite bas svaki put avatar, idite na edit profil i uploadujte ga opet
    -cim vam worker skill predje preko 1, sto je za dva dana igranja, potrazite na job marketu posao koji odgovara vasem skillu (1-1.99) i bicete bolje placeni
    - Italian for style

Član od
    03.04.2006
    Garaža
    AE86 rolle, Eclipse 1G

jbg tek sutra mogu da dam otkaz (valjda kad se zaposlis mora da prodje 72h) pa cu nadjem bolji posao
    moj acc je http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1855072

Citirati Originalno postavljeno od krstin
    Poslao sam ti sa dva naloga po pola, ako se ne javi niko vise, dobices i ostalo
    Mada su moji nalozi dosta jaki, pa ako hoces, mogu da izmenjam sifre, pa da se ti prebacis na jedan od njih, umesto da radis sve ispocetka na svom...

Fights 180

Hero Fights Total damage: 2137 / 4500
    Ne znam kako nisam video ovaj post, kao ni kalibrov...bilo bi super da nastavim gde si stao al mogli bi da mi prave problem i da me banuju zbog toga sto iako mozes da otvaras 2 accounta po IP-u, postajes im sumnjiv cim uradis transfer sredstava

@kalibaR da, mora da prodje 72h, a jedino mozes da das otkaz odmah kad ovi nece da daju plate vise
    - Italian for style

promeni ip nekako, ako nisi adsl, koristi neki proxy, isprebacujes pare na taj najjaci i cepaj... Dacu ti sutra podatke!
    Kalibar i tebi cu sutra da posaljem para...

Član od
    03.04.2006
    Garaža
    AE86 rolle, Eclipse 1G

daaaj nekiii diiinar, nemooo te bijeee maler
    da uzmem prangiju i da idem u borbu...kad ce vise taj 5 nivo...

Poslao sam vam pm obojici...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •