Strana 17 od 19 PrvaPrva ... 71213141516171819 PoslednjaPoslednja
Rezultati 193 do 204 od 221

Tema: Tehnicki 2x godisnje za kola starija od 15 god.

Član od
    30.09.2004
    Garaža
    Avensis 2.0 D4D

Re: Tehnicki 2x godisnje za kola starija od 15 god.

Citirati Originalno postavljeno od Bane R
    A šta kada se padne tehnički?

Koliko će to da se plaća. Šta ako neko mora više puta da se vrati, ako je po punoj ceni, pa to postaje skupo i za Rothschilda. Mislim, to što on meni da listu stvari koje ne valjaju, ne garantuje mi ništa da ću ja tu listu stvari uspeti da sredim iz prvog.
    Tu bi onda trebalo da dođe neki novi propis, tako da iz servisa ne smeju da te puste da izađeš dok ti sve ne poprave. I sa spiska i van spiska
    Toyota Avensis 2.0 D-4D (2007)
    VRH

Član od
    28.06.2005
    Garaža
    RX-8 i X-9

Citirati Originalno postavljeno od alexa05
    X9 izvini brate ali ovu uredbu nece doneti ni neka nevladina organizacija a ne verujem da ce tu biti ukljuceno ni Kolo Srpskih Sestara tako da se logicno namece zakljucak da ce isplivati iz politickih voda. Sa druge strane vecina stvari koja ovde ne funkcionise kako treba je usko povezana sa politikom jer je to ovde jedno od najunosnijih zanimanja za razliku od lokacije gde se ti nalazis. |
    zasto mislis da to ovde nema?ima i ovde samo samo su razlike u ciframa korupcije ima svugde..a to za vatrogasce ti skidam kapu,dovoljno je reci da je Srbija sa sigurnosnom tehnikom te vrste na nivou neke zemlje azijskog kontinenta.pri tome mislim na sig. teh.koja je namenjena opstoj sigurnosti.
    @jugisha
    pa vi nemojte izlaziti na izbore.ali problem je toliki kad smo kod izbora,da neki ljudi vise mrze one druge,nego sto vole sebe.

@banerR
    pa ne trebali da placate drugi pregled(ako na prvom ne prodjes),znachi dobijes listu i vremenski rok da to zavrsis.ne verujem da ce ti ponovljeni tehnichki biti za DZ (ako ne prodjes ni ovaj popravni gde si dobio listu sta moras popraviti)jer to ipak kosta -radnici plata porez i te fore.
    "I am a rotorhead stuck with pistons for the moment. Its killin me."

No ROTOR no MOTOR...
    VRH

Član od
    27.03.2006

Pa je l oće ili neće, odluči se

Misliš prvi će biti po tarifi, a ostali da pokriju troškove?
    VRH

Član od
    28.06.2005
    Garaža
    RX-8 i X-9

nisam dobro napisao:
    odes na tehnichki platis ga i ne prodjes .dobijes listu sta da odradis i kada to zavrsis opet na tehnichki ali ovaj put je besplatno .ako opet ne prodjes onda mislim da sledeci placas.
    ovde je ovako:
    odes na tehnichki,platis pregled,ako prodjes prodjes,ako ne dobijes listu za popravke,i termin do kada da to uradis.kada uradis u roku dodjes ponovo na pregled koji je besplatan ako si sada tehniuchki ispravan.ako nisi moras i ovaj drugi da platis.i ovde nema sanse da odes prvo u jedan servis i tu ne prodjes,pa se napravis pametan pa odes u drugi servis.nece niko da te primi,jer si vec u info sistemu i taj drugi servis rizikuje 90 % kontrolu.jednostavno ti kazu,idite ponovo tamo gde ste bili prvi put.
    "I am a rotorhead stuck with pistons for the moment. Its killin me."

No ROTOR no MOTOR...
    VRH

Član od
    10.08.2006

Citirati Originalno postavljeno od Dora
    matori momci koji iz Juga, Keca, stare lade upadnu u neka sasvim obična ali malo novija kola koja idu 3 puta bolje od navedenih, isto tako i koče
    i vriste na sav glas: VRATITE MI MOJU MLADOST
    VRH

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT

Citirati Originalno postavljeno od YUgisa
    Citirati Originalno postavljeno od TOKYO
    Ne znam zasto pretezno jasite jugice, kao da ne postoje ostala kola???
    Hteo i ja ovo juce da napisem ali odustao
    Zato što Jugiće koje voze blindmani i tako ta udruženja i dosta njih ovde sa foruma uopšte ne liče na Jugiće kojih ima mnogo više po ulicama. Naravno da nije svaki Jugić krš i da nije svaki vozač nadrndan, ali neko moje zapažanje iz saobraćaja je takvo..

Nažalost Blindmani i ostali su minoran broj u odnosu na ukupan broj.
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs
    VRH

Član od
    15.06.2005

Sta je sad ovo....nije vise 2000 din vec 4000 din ....Pa stvarno su bolesni...KAD CE VISE TA OKUPACIJA, PA DA ODAHNEMO VEC JEDNOM !!!
    VRH

Član od
    09.11.2008

4000deengi tehnicki? pa puta dva...
    Ko leti,vrijedi
    Ko vrijedi,leti
    Ko ne leti,ne vrijedi..
    (Grunf,TNT..)
    VRH

Član od
    27.03.2006

Zar nije rečeno 5000-8000 din? Komad .
    VRH

Član od
    05.06.2008
    Garaža
    Yugo 1.1 EFI

Koliko ja znam, zvanicno su rekli da ce biti od 3000 do 8000 u zavisnosti od kategorije vozila (ovo je onaj obavezan minimum) a nezvanicno od jednog tehnickog pregleda sam cuo da planiraju da naplacuju preko 4000 min... A cene su vec otisle gore, tamo gde sam ja placao 800din, danas je vec 2000...
    Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
    VRH

Član od
    27.03.2006

Od kategorije vozila? Pa mi smo prvaci sveta u diskriminaciji. Nikad nisam kapirao to da se pomaže onima koji nemaju, a odmaže onima koji imaju. Ja ću uvek pre stati na stranu onog koji ima. Uvek mi je onaj koji nema više sumnjiv od onog koji ima ...
    VRH

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

huh... zabolese me oci... negooooo, mene interesuje gde ima da se kupe cvarci i kavurma. to mene brine od jutros

elem, kako ce eM sad da registruje jugisu kad "celvog" budu zakatancili? kez

salu na stranu, ljudi, sam' neka oni naprave corbu da bude kako bog zapoveda i nema da budne problema. verujte da ce razlka od 3-4 L manje u potrosnji goriva da plati taj
    famozni drugi tehnicki posto ako stvaro budemo usli u EU ima da nehebemo ko zuti. sve ce da poskupi a plate ce ostati iste ako ne i manje. da ne tupim i ja sad tu mnogo kao neki,
    ono sto sam ja skapirao je da ce to toliko da kosta jer ce sama ulaganja u servis biti velika a sto se tice broja pregleda to je relativna tj manje bitna stvar. mene licno vise brine to sto je mali broj
    vanrednih tehnickih kod nas ili sto se dogadjaju ulavnom onda kad navataju auto da nije registrovan.

hebi ga, to se zove tranzicija i vrlo je bolna tj nije nam smetalo da ratujemo
    10god i dok smo mi ratovali drugi su se dovodili u red. sad kad je doso red na nas da stanemo u taj red e onda nam je predugacak...

i jos nesto, neko je pisao nesto i na temu vi beograd mi jug, plate manje... bla bla... sam jedno pitanje: koliko kosta zivot u pirot ili vranje, kolko kosta leba, mleko, kafa, caj, paprika, paradajz, lubenica, pivo, vinjak, pljeskavica a koliko kosta stan, jednom recju koliko kosta zivot....

a da li znate koliko to sve kosta u beograd?
    deutsche gemacht-gut gemacht...
    VRH

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. Tehnicki pregled
    Od X9 u forumu Šasija, kočnice, transmisija
    Odgovora: 14
    Posl. poruka: 11.05.2018, 08:24
  2. Nemacki sajtovi za pretragu kola, delova za kola itd.
    Od PerkeNS u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 01.01.2016, 23:32
  3. F1 Tehnicki detalji
    Od cuore sportivo u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 30
    Posl. poruka: 19.02.2015, 20:15
  4. Jednoobrazni tehnički uslovi
    Od misar u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 06.01.2011, 10:02

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke