Strana 1 od 35 12345611 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 410

Tema: Prekrsaj-folije na staklima

Prekrsaj-folije na staklima

Evo, sinoc me je, u sred mrkla mraka zaustavio OSL. I kaze miecko, zasto su ti zatamnjena stakla? Dozvoljeno je samo do 30% da budu zatamnjena. Pa rekoh ovo i jeste 30%(jeste,stvarno) Pokazi ti meni papir da je to 30%! Pa rekoh nemam kod sebe. Odlicno! Evo imam ja popunjenu prijavu, ne moras ti da cekas. I upise on samo moje podatke odcepi ono i da mi. Kazna 2000 din. kaze, jel imas da platis? Nemam rekoh. I sad mi stize sudski postupak. Sta da radim?? Da li da trazim od oftamologa potvrdu da mi smeta svetlost, pa iz tog razloga moram da imam folije? Ili da jurim atest? gde da jurim atest i kako? Necu da im dam 2000 tek tako!

Član od
    31.01.2006
    Garaža
    Mazda 6 2.0d

Re: Prekrsaj-folije na staklima

Pa atest mozes da juris koliko znam na Masinskom fakultetu samo proceni da li te vise kosta atest ili da platis kaznu...
    A veoma je interesantno da je imao popunjenu prijavu i to sa prekrsajem. Da nema kristalnu kuglu?

Na plin se kuva, na dizel se greje a na benzin se vozi - a ja krenuh da se bavim grejanjem...

Ma da imam taj atest za ubuduce. Da, prijava ispisana, sve i mesto zaustavljanja, sve,sve njegov potpis i broj znacke. Samo uneo moje podatke i moju primedbu. Da li je zaustavio nekog pa mu nije pisao jer mu ovaj tutnuo pare,pa sad meni da uvali.Meni nije hteo da uzme ni dinar,kaze mene to ne zanima. Cim mi bude pri ruci papirce skeniracu ga.

Član od
    31.01.2006
    Garaža
    Mazda 6 2.0d

Lepo ispricas to na sudu...
    Bilo bi dobro da imas i svedoka

Na plin se kuva, na dizel se greje a na benzin se vozi - a ja krenuh da se bavim grejanjem...

imam. i to 2

Član od
    07.08.2007
    Garaža
    N/A

Odakle ti atest? Ko ti ga je izdao? Mislim ako te neko provali odgovaraces krivicno za taj atest...

A druga stvar od kad panduri kaznjavaju za folije? Znam da prosle godine nije bilo u zakonu nista o folijama... Ja sam skoro lepio pozadi, planiram za vikend i napred..

idi kod sudije,kakav atest,to ti ne vazi ili mozes da ga izvadis pa da kazes da si ga izvadio i da su ti rekli da tako moze,i onda kukas zasto si placao atest za dzabe i da ti je ovaj rekao sta je rekao i imao sve blanko popunjeno

inace ,oko 10% je dozvoljeno zatamnjivanje,mozda cak i manje, koliko je meni poznato....

,ja sam 4 godine furao auto sa zatamnjenim staklima i nijedan pandur nista a za te 4 god sam presao oko 100.000km mada sam izvalio da je to mozda zbog unutrasnjeg svetla koje je bilo ekstremno jako i kad otvoris vrata kroz folije se sve vidi normalno to je za mrak,a za dan niko nikad nista,a ovako kazni sam se naplacao posteno.....
    kad koči,cepa gume i prevrće se!
    papiri cisti ko suza ,oprani sa farmerkama 2 puta

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Honda Civic

Vrlo jednostavno.
    odes kod sudije i pitas da ti objasni koji clan kog zakona si prekrsio jer to sto ti je pisano garant nema veze sa folijama koje nisu zabranjene po trenutno vazecem zakonu.
    mozda ce da bude neki clan vezan za tehnicku neispravnost vozila, a onda podnosilac prijave mora da obezbedi dokaze da ti je vozilo tada bilo neispravno.
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Član od
    28.02.2007
    Garaža
    FIAT MAREA WEEKEND 1

Citirati Originalno postavljeno od Pekar
    Evo, sinoc me je, u sred mrkla mraka zaustavio OSL. I kaze miecko, zasto su ti zatamnjena stakla? Dozvoljeno je samo do 30% da budu zatamnjena. Pa rekoh ovo i jeste 30%(jeste,stvarno) Pokazi ti meni papir da je to 30%! Pa rekoh nemam kod sebe. Odlicno! Evo imam ja popunjenu prijavu, ne moras ti da cekas. I upise on samo moje podatke odcepi ono i da mi. Kazna 2000 din. kaze, jel imas da platis? Nemam rekoh. I sad mi stize sudski postupak. Sta da radim?? Da li da trazim od oftamologa potvrdu da mi smeta svetlost, pa iz tog razloga moram da imam folije? Ili da jurim atest? gde da jurim atest i kako? Necu da im dam 2000 tek tako!
    Nemoj od oftalmologa nista da trazis, jer da je zaista tako ne bi prosao lekarski, pa samim tim ne bi ni imao dozvolu.
    "dok ne probam lava, za mene je svinja kralj zivotinja!"

Plati 2.000 da se ne bi zayebavao po sudovima - imas zatamnjena stakla, nemas atest... Ko ce da se juri sa njima za te pare...
    Ne znam da pisem kako treba pa ne bih da se potpisujem

Potrosices te pare na gorivo, izgubices dosta vremena i na kraju ces svakako da platis 2000din + sudske troskove ! Ne bi bio ni prvi ni poslednji, a realno 2000din je nista....
    Sledeci put ubaci atest u saobracajnu pa pokusaj da se izvuces kez

ljudi, nemam atest, ali hocu da ga nabavim. Moram to ovih dana da resim. Mislim da je sri98 u pravu, pod tim clanom nema nista upisano za folije na staklima. A i hocu da imam dokument, za ubuduce. kad bi me kaznjavali non stop tako...

Strana 1 od 35 12345611 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Broj godine na staklima
    Od WEST 014 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 13.04.2012, 17:32
  2. Zakrilca na bocnim staklima
    Od Laki GSi u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 23.03.2009, 21:20
  3. Slike na prljavim staklima automobila
    Od greywiendog u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 11
    Posl. poruka: 24.11.2007, 11:59
  4. Chishcenje folija na staklima...
    Od overspeed u forumu Detalji i izgled automobila
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 20.10.2006, 21:58
  5. Prekrsaj....nanu mu je#em
    Od Blackeyed u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 23.05.2006, 18:13

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme