Pogledati rezultate ankete: Dali bi platili 50E ili 60E kad bi znali da ce problem biti otkriven prvi put?

Glasača
218. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Ne

64 29,36%
  • Da

154 70,64%
Strana 54 od 58 PrvaPrva ... 44449505152535455565758 PoslednjaPoslednja
Rezultati 637 do 648 od 696

Tema: CENA DIJAGNOSTICKOG SERVISA?

Član od
    23.12.2007
    Garaža
    607 2.2 B tiptronic
    To je postena i cista situacija, musterija hoce da se dolije ulje, u procisti crevo, ali verovatno nije crevo, nego ona solja na bloku, na koju se crevo natacinje.
    Uredjeno to i to, kosta toliko. Nema garancije na nesto sto je musterija precizno trazila sta da se uradi.
    Npr, dodjem i trazim da mi zameni lezaj tocka. Majstor zameni i naplati. To sto meni taj tocak blokira zbog kocionih kljesta, moze samo informativno da mi kaze, a sto sam ja glup, tu leka nema i ne mogu njemu da se zalim sto tocak i dalje blokira!?

Član od
    02.04.2005
    Koliko je musterija koje se razumeju? U crevu je bila ona zica za hvatanje ulja na koju se nahvatala emulzija od kondenza.

Zar ne treba da se bar opere motor i pogleda jal probio neki dihtung. Negde je ulje moralo da izlazi.

Ja auto nebi ni pipnuo pre pranja motora. Poklopac kaisa ima samo 2 srafa.

Treba li uraditi nesto sto znas da nece biti dobro?

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2
    ako nece i posle objasnjenja,uradis mu i uzmes pare
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.

Član od
    02.04.2005
    A kad ujutru na parkingu komsija vidi baru ispod auta sta ce vlasnik da mu kaze?

Moram opet kod majstora nije mi lepo uradio auto! Gde je tu reputacija?

Član od
    23.03.2005
    Garaža
    Grande Punto 1.2
    ma nek crkne ******, ako misli da resi problem dolivanjem ulja.
    Lakota withdraw from treaties, declare independence from U.S.

Član od
    02.04.2005
    Sad sam bio da pokupim cerku iz skole i vidim zastavu opet kod majstora.

Jesam li ja vidovit?

Član od
    23.12.2007
    Garaža
    607 2.2 B tiptronic
    Ne treba olako osudjivati. Svi mi znamo sta je novi mercedes, odrzavan u ovlascenom servisu, al vozimo sta imamo i sa mozemo. Bio sam i ja u situaciji, '93. da moram, a nemam, i to ne nemam, nego nemam dva po dinar, pa sam u isecenu spoljnju gumu stavljao "bajlak" i tako vozio nekih nedelju dve. Vulkanizer mi je lepo rekao, sve sto sam ja vec znao, ali nuzda i zakon menja. Posle dve nedelje odem da mi zakrpi unutrasnju, "izžvakao" je bajlak, on me gleda, gledam i ja njega, i kazem:"Nemam". I on mi covek pokloni polovnu tubeles gumu. Celava al' ravna i cela. Nije hteo ni montazu da naplati. Cim sam se konsolidovao, kupim dve po dve sve cetiri nove, naravno kod njega, castim i zahvalim. I to je nesto sto sam zapamtio, nesto "zivotne skole" naucio od coveka kome ni ime ne znam...
    Nisu svi jajare i najpametniji na svetu, ko zna koga kakva muka tera...
    Izmenio/la Igor_sd; 28.02.2015 u 02:24.

Član od
    10.03.2005
    Garaža
    Superb 2.0 190 DSG
    U celoj toj situaciji čovek mora da misli i na štetu koju nanosi okolini zbog male lične koristi:
    1) Nebezbednost u saobraćaju prema trećim licima
    2) Ekološka šteta
    3) Nebezbednost prema sebi
    .....

Da li bi neko išao pre kod samozvanog lekara koji je jeftiniji, nego na pravu kliniku?!
    Škoda Superb 2.0 TDI 190 bhp DSG 2017
    FIAT Tipo 1.6d 120 bhp 2019

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    FIAT
    Unosi bloga
    4
    Citirati Originalno postavljeno od Eon Pogledati poruku
    U celoj toj situaciji čovek mora da misli i na štetu koju nanosi okolini zbog male lične koristi:
    1) Nebezbednost u saobraćaju prema trećim licima
    2) Ekološka šteta
    3) Nebezbednost prema sebi
    .....

Da li bi neko išao pre kod samozvanog lekara koji je jeftiniji, nego na pravu kliniku?!
    Pa da, kad nema leba jedite kolača... Zbog male lične koristi. Nije lična korist nego nema ili je lična korist (mala) ebati babu a možeš neku od 20, samo doplatiš par dinara... Stipse nijedne...

1. Kakva nebezbednost ako nikog ne opalim ili pregazim. Ako ga opalim onda je on kriv za za svoju nebezbednost a ne ja. pa neću valjda svima kupiti auto šeste generacije da bih bio bezbedan prema trećim licima.

2. Hiljadu puta je pokazano i dokazano da automobili čine minornu ekološku štetu a drugi koji je stvarno prave su u zavetrini.

4. Sad ako me opali neko sa tenkom ili bilo čime sa 200 na sat neće me spasti ni kožne gaće. Kad su savremeni auti toliko potrebni zbog izginjavanja zašto se svakih deset godina smanji dozvoljena brzina za 10 km.. Očekujem da 50 godina da je dozvoljeno ići samo u rikverc.

Kubanci su čekali godinama da se otvore prema svetu, sad će imati nove i bezbedne automobile ali neće imati ništa dobro što su do sada imali...

Ukratko, moje mišljenje to su floskule savremenih pirata koji više ne mogu baš sa sabljom u zubima da upadaju na tudje brodove (kuće) ali su zato prešli na drugu tehniku a rezultat je još bolji.

Ko je dokon neka nadje na internetu zašto i kako se spaljuje gas u africi a i drugde kao i sela sa sve narodom u okolini. Naravno plamen od 300 metara u prečniku je totales ekološki...

Ukupno njesra je toliko veliko da nema više teme gde se ne završi ekonomijom ili politikom a ovde je tema cena sata servisa ili dijagnostike.

Nekad na sezamu je bila rečenica-pravilo da ako diskusija potraje obavezno se završi drugim svetskim ratom i partizanima i četnicima..

Sad nema potrebe da diskusija potraje, odmah se prelazi na suštinu...
    Ovde se piše nešto pametno, samo ne znam šta...

https.autogas.rs

Član od
    23.12.2007
    Garaža
    607 2.2 B tiptronic
    Citirati Originalno postavljeno od Eon Pogledati poruku
    Samo je pitanje dana...

Član od
    23.12.2007
    Garaža
    607 2.2 B tiptronic
    U stvari, sta pitanje dana, evo, vec se radi tako...

Član od
    10.03.2005
    Garaža
    Superb 2.0 190 DSG
    @Dora
    U tvom komentaru si indirektno opovrgao moje mišljenje da je majstor isključivo osoba koja zna znanje i da vozilo mora da ide njemu u posetu. Time si smanjio i značaj kvalitetne dijagnostike i servisa. Ali ne bih dalje da ulazim u razmatranje komentara, jer će nas to odvesti u post apokaliptično doba.
    Podsećam samo da je neispravno vozilo veći ubica u saobraćaju nego otkočen i napunjen pištolj za pojasom pešaka (osiguranje, saobraćajni propisi, pa čak i reakcije drugih vozača se mere prema očekivanim prosečnim performansama ispravnog vozila). A kada pomenem ekologiju, mislim na mikrolokacije koje direktno utiču na mene. Ekonomska situacija u ovoj zemlji ne dozvoljava da mislimo ni regionalno, a kamoli globalno.

@ALL
    Isti kvalitet usluge ima ograničenu donju vrednost i ona se meri varijabilnim troškovima. Ispod toga može da se ide jedan jako kratak vremenski period. Ako svi oborimo sve cene, deflacija i nelojalna konkurencija će nas rad apsolutno obezvrediti.
    Škoda Superb 2.0 TDI 190 bhp DSG 2017
    FIAT Tipo 1.6d 120 bhp 2019

Slične teme

1. Cena dijagnostickog servisa?
    Od Valent Vudriga u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 602
    Posl. poruka: 30.07.2011, 11:07
  2. Zna li neko koja je cena na trzistu dijagnostickog testera
    Od sima82 u forumu Dijagnostički uređaji (alati)
    Odgovora: 11
    Posl. poruka: 17.07.2011, 23:09
  3. resetovanje servisa
    Od jevtic u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 17.06.2008, 14:12
  4. BMW 520i E34 iscitavanje dijagnostickog koda
    Od lnicks u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 25.01.2008, 13:55

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja