Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 57

Tema: Hyundai Elantra-Radni vek

Hyundai Elantra-Radni vek

Mene konkretno zanimaju iskustva ljudi sa ovim hyundai automobilom...
    Konkretno ja vozim Hyundai Elantru crdi 01god..auto je presao 169.000km...a mene zanima radni vek ovih automobila sa redovnim odrzavanjem,boljke koje mogu da se jave...konkretno intresuju me vasa iskustva sa ovim modelom.

Re: Hyundai Elantra-Radni vek

Kod mene u komsiluku TAXI samo Elantre, preko 150kkm, ugradili plini samo teraju!

Peja
    LOGAN 1.4 MPI Preference + AC

Pa i ja moji samo vozikam(takodje na taksiju),redovno je odrzavam i to je to...ali me zanima koliki je radni vek ovih motora i kada mogu da ocekujem prve probleme sa motorom.

Član od
    10.08.2006

posto je motor novije generacije, jos se nisu pojavile nikakve boljke i problemi sto znaci da je odlican ali je to i kratko vreme da se tacno kaze valja li ili ne.

po meni, jos jedno 2 godine mora da prodje

e sad kazu da ti crdi motori opusteno prelazi 350-400tkm mada mislim da to sve mnogo zavisi od tezine vozila, opterecenja, uslova koristenja itd. Kriticni delovi su naravno sve vezano za lose gorivo, pumpe, dizne i sl, ostale probleme neke izazvane necim drugim sem gorivom ja do sada nisam cuo da je neko imao

I ja sam primetio da je osetljiva na lose gorivo..npr.posto sam uzeo auto pre 6 meseci krenuo sam da sipam gorivo na omv-u i auto je poceo da ljuljuska,vec sam se uplasio da nesto nije u redu sa pumpom ali rekoh daj da promenim b.pumpu pa da vidimo sta ce tad da bude...od tada gorivo sipam samo na Mol-u i mogu vam reci da auto radi kao benzinac,necuje se.

Da li ovaj auto ima plivajuci zamajac i ako ga ima koliko moze da kosta ako se on pokvari?

Vidi, ne razmisljaj puno o mogucim problemima i cenama.
    Redovno je odrzavaj i vozi i nadaj se da nikad neces saznati kakav zamajac ima
    Sa druge strane ako si temu pokrenuo jer imas varijantu za drugi auto reci sta je u pitanju pa da te ljudi savetuju da li je to dobar prelazak.
    Live together, die alone.

Ja skoro pa i ne izlazim iz ovog auta,redovno ga odrzavam i za sada nemam problema sa istim.Zadovoljan sam kako se auto ponasa u svakodnevnoj gradskoj voznji,zadovoljan sam cenom potrosnog materijala(kupujem kod JapanX-a),i za sada nemam nikakvih krupnijih zamerki po pitanju vozila.
    Ali me intresuje kakav zamajac ima i koliko kosta zamena istog?

Član od
    10.08.2006

opusti se, ima normalan zamajac... nije onaj skupi

Hvala...mogu ti reci da sam se obradovao..na forumu sam citao o tim skupim zamajcima i nije mi se svidelo ono sto sam procitao.Mogu ti reci da mi je laknulo
    Uskoro cu da svratim do tebe,trebace mi svi filteri ali zvacu te dan ranije...tnx..

Član od
    10.08.2006

no frx

Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Hyundai elantra,pozicije
    Od misirko u forumu Elektro odeljenje
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 25.12.2011, 15:57
  2. hyundai elantra 1.6
    Od misirko u forumu Prijemno odeljenje