Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 12 od 40

Tema: Procena vrednosti automobila

Član od
    07.10.2007
    Garaža
    Hyundai i30 1,4

Procena vrednosti automobila

U pitanju je Ford KA, 1,3ccm, 37KW, '98 godiste. Auto je u odlicnom stanju, dajem servisnu knjizicu iz koje se vidi da sam mu mnogo toga promenio i redovno ga odrzavao (pise po datumima i km, pecatirano od FORD servisa). Kod mene je od 2004. godine i do dan danas sam njime presao 33.000km. Sto se tice ostatka predjene kilometraze, pogledati OVU temu. Gume su Michelin, sve 4 nove (presle ne vise od 5.000km) a imam i 4 Winter1, 2 nove kupljene pre dva meseca a dve prosle godine i presle ne vise od 2.000km. Motor u odlicnom stanju, limarija takodje dobra. Nema vidljivih tragova korozije, mozda na jednom,dva mesta maaalo, ali se ne siri. Lavlja kandza. CD plejer sa 2 zvucnika. Uvezen iz ja mislim Nemacke.

Koliko mislite da bih mogao da ga prodam, da vidim da li se poklapamo posto ja imam neku cifru u glavi?

Član od
    18.09.2007
    Garaža
    SEAT Altea XL 1.9 TDI

Re: Procena vrednosti automobila

Oko 3000 EUR, specifican je auto, mozda moze i vise ali pitanje je da li si strpljiv, ili zelis sto pre da ga prodas...
    Pozdrav
    SEAT Klub Srbija

Član od
    07.10.2007
    Garaža
    Hyundai i30 1,4

Automobil je na prodaju. Nadam se da ce da mi odobre oglas pa pogledajte.

Član od
    28.02.2006

Uh, znam da ne volis ovo da cujes (nisam ni ja kad sam prodavao stari auto) ali cena je verovatno prevelika (i to ne za 100-200 eura). Ali ako ne zuris svakako ne skodi da neko vreme bude oglasen po vecoj ceni.

Samo te podsecam da nov slican auto sa boljom opremom kosta 6000 e ovih dana (spark naprimer) a tvoj je ipak 10-11 godina star jbg ... sta da se radi ... kriza
    Astra Classic II 1.4 Twinport (ex: Kadett E 1.3i )

Član od
    07.10.2007
    Garaža
    Hyundai i30 1,4

Spustio sam cenu na 2800 evra.

Član od
    09.11.2008

Ka nije bas prodajan auto,mada je simpatican i prigodan za grad..2600e kesa racunaj otprilike,zbog krize i pada vrednosti vozila.Nemoj da gledas u oglase sto neki jos cene golf2 3soma..mozda ga i prodaju
    Ko leti,vrijedi
    Ko vrijedi,leti
    Ko ne leti,ne vrijedi..
    (Grunf,TNT..)

Član od
    25.03.2009

Kao sto rece @aivan, verovatno nije lako za cuti ali sada definitivno nije vreme za prodaju kola... ustvari nikada nije bilo gore vreme, komsija mi radi vikendom na Bubanj potoku na overi ugovora i kaze da je ranijih godina bilo po 15-30 komada dnevno a sada jedan ili nijedan. Moja preporuka ti je da ga prodas prvom ko je ozbiljan kupac i ponudi ti cash (2500-2600) jer mu definitivno cena nece ici gore ako cekas neko bolje vreme....

Član od
    07.10.2007
    Garaža
    Hyundai i30 1,4

Ok, preporucite mi nekog za 2500-2600 i dacu ga...

Član od
    02.04.2009

Jel moze neko da mi kaze odprilike vrednost ovog automobila

Skoda Fabia karavan 2001.god 1.4 MPI 75 KS presla 90000,ABS,Radio/kasetofon,zeder,podesiv volan,metalik farba,air bag za vozaca i suvozaca

Član od
    07.10.2007
    Garaža
    Hyundai i30 1,4

Danas sam usmeno dogovorio prodaju za 2700 evra.

Sutra bi trebalo da odemo do neke agencije da odradimo Ugovor. Ja nisam siguran kako to funkcionise. Koliko sam se raspitao, u agenciji potpisemo Ugovor i onda ne moramo ni da overavamo u sudu. Onda ona meni daje pare a ja njoj saobracajnu i onda ona sama (ili preko agencije) ide u SUP da odradi prenos na njeno ime (nadam se da joj ja nisam potreban za ovo jer nemam vremena da cekam dva sata u SUP-u za vreme radnog vremena). Da li je ovo tacno?

Da li mi posto potpisemo Ugovor mozemo da sacekamo jos dan, dva pre nego sto ja njoj dam auto a ona meni pare? To dalje nema veze sa agencijom?

Imam problem jer na poslu se ne zna do kada ostajem a moram u agenciju a ono sto je vrlo vazno, moram i da proverim ispravnost novcanica a ne znam da li to neka menjacnica hoce da uradi (za pare ako treba) a ako ne onda cu uplatiti na racun pa ce oni ujedno i proveriti...

Da li znate neku agenciju koja radi ovo a da se nalazi na Novom Beogradu u blizini kafica VAGON, to bi mi najvise odgovaralo?

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Toyota Corolla E 210

Prosetaj se pored vagona i osmotri ima li agencije, a policija ti radi i subotom do 20h, tako da sve mozes obaviti i bez agencije
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Član od
    28.02.2006

Ne znam tacno kako to ide ali agencija ce sve da obavi, cini mi se. Ja kad sam prodavao auto jedina obaveza mi je bila da odem u agenciju, pokazem licnu kartu i potpisem ugovor, sve su oni obavili sami za novog vlasnika, ja nisam morao da se cimam nista.
    Astra Classic II 1.4 Twinport (ex: Kadett E 1.3i )

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. MAF senzor vrednosti Alfa 1.9 jtdm 16v 110 KW
    Od Ognjen u forumu Problemi-rešenja
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 03.02.2012, 00:11
  2. Potrebna identifikacija i procena vrednosti farova
    Od madic u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 20
    Posl. poruka: 26.12.2011, 22:13
  3. Procena vrednosti laptopa Fujitsu Siemens Amilo Pro V1000
    Od NickRP u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 22.06.2007, 21:16
  4. procena automobila
    Od dzukela u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 31.07.2006, 05:15
  5. Procena vrednosti auta - Audi A4 i Passat B5 ?
    Od Vladan u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 11
    Posl. poruka: 20.04.2006, 04:42

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •