Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Rezultati 49 do 56 od 56

Tema: Kazna zbog neizvrsene promene boravista u vozackoj dozvoli ?

Član od
    02.04.2005

Re: Kazna zbog neizvrsene promene boravista u vozackoj dozvoli ?

Deki u vozackoj pise samo mesto prebivalista ali ne i adresa. Nisi ni imao potrebe da je menjas.

Re: Kazna zbog neizvrsene promene boravista u vozackoj dozvoli ?

hvala

predao sam za novu danas. brzo ide, nema guzve... gotova je za 10 dana.
    .

Ao a ja od 2008 vozim sa BG licnom i CG vozackom, tek svaki deseti policajac mi kaze da bi trebalo da izvadim Srpsku....izvadio bi ja, ali mi trazili oko 100e u Ljermontovoj i jos da im ostavim ovu CG pa je bilo vazi vidimo se
    If God rides a Harley............
    The Devil rides a Duke!

Član od
    14.08.2009
    Garaža
    Renault megan II res
    Sigurno ti je poznato, šta znači "resavska škola"? E, zbog te, prepisivačke, škole, većina zakona i drugih propisa Srbije i CG je manje-više ista. Samo pravopisna šminka. Kako god okreneš, negde si u prekršaju, što ti je, očito, jasno.

Moj slučaj

Ja sam dobio globu 6600 RSD bez sudskih troškova.

A gde u novom sadu vrse izmene adrese na starim vozackim dozvolama i kako?
    Ja bio u glavnom supu i gledali me kao da sam pao sa marsa... ako pokusaja da me kazne ima da ujedeam kao djukac pusten sa lanca....

Član od
    14.08.2009
    Garaža
    Renault megan II res
    U policijskoj stanici, gde si prijavio promenu prebivališta, ili adrese stanovanja, ako si promenio adresu u istom gradu.

Odredbe Pravilnika o vozačkoj dozvoli:

Član 16.

Vozač koji promeni prebivalište u smislu odredbe člana 183. Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima, prijavljuje se u evidenciju vozača koju vodi organ nadležan za izdavanje vozačke dozvole i podnosi zahtev za izdavanje vozačke dozvole zbog promene prebivališta.

Uz zahtev iz stava 1. ovog člana prilaže se dokaz o uplati administrativne takse i naknade za obrazac i troškove izrade vozačke dozvole.

Organ nadležan za izdavanje vozačke dozvole po primljenom zahtevu za izdavanje vozačke dozvole zatražiće od nadležnog organa koji je do tada vozača vodio u evidenciji da dostavi dosije vozača.

U slučaju iz stava 1. ovoga člana, vozač prilikom uručenja nove vozačke dozvole predaje raniju vozačku dozvolu koja se u njegovom prisustvu poništava bušenjem.

Primedba: ako imaš vozačku dozvolu na starom obrascu, izdat će se nova dozvola - na novom obrascu!

Moje nije da citam zakone ove uboge zemlje, ja sam na tri saltera pitao sta kako gde, svugde su slegali ramenima kad su videli stari obrazac... sad ce da cekaju da se priblizi datum isteka iste jer mi nepada na pamet da vadim nov obrzac zbog retardirane adrese

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Slične teme

1. Promene na forumu
    Od Dora u forumu BOX za predloge
    Odgovora: 31
    Posl. poruka: 01.07.2011, 20:49
  2. Do kada traje atest upisan u saobracajnoj dozvoli?
    Od Rasa u forumu Autogas (razno)
    Odgovora: 9
    Posl. poruka: 25.03.2010, 11:09
  3. Zabrana u vozackoj - mala pomoc
    Od vladaa u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 19.10.2009, 02:08
  4. Malo promene garage
    Od gaston u forumu Automobili članova
    Odgovora: 14
    Posl. poruka: 19.09.2008, 18:44
  5. promene u timovima
    Od rajmax63 u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 14.11.2007, 16:25

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •