Strana 5 od 8 PrvaPrva 12345678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 49 do 60 od 95

Tema: F1 sezona 2009

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

Re: F1 sezona 2009

isto tako ugovor obavezuje i klub da mu obezbedi konkurentan auto pa se to ne desava. svi dobro znamo kako je isla prica dok je vozio za Benz. decko svaku trku vozi isto i bez greske e sad sto u timu nesto dismr, za to on nije kriv. videlo se i u madjarskoj kako izgleda njegova voznja kad mu auto radi kako treba.
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Član od
    28.06.2005
    Garaža
    RX-8 i X-9

ja stvarno ne razumem ove sto napadaju Kimi-ja...decko je opasan vozach...u svakom smislu rechi.niko od nas nije u timu pa da zna sta se desava ..da Ferari kuburi sa tehnikom i bolidom ove sezone -kuburi..samo polako doci ce sve na svoje mesto,eto sada ce i Schumi da provoza novi bolid,pa ce odma moci i da kaze sta ne stima-ko moze to bolje da uradi osim njega
    "I am a rotorhead stuck with pistons for the moment. Its killin me."

No ROTOR no MOTOR...

Član od
    29.04.2007

Samo ne znam zasto "drugi vozac" u timu ima vise bodova od ex sampiona. Tacno da Ferari nije u vrhuncu forme, ali nije uvek tako bilo. Moze tebi to da izgleda kako hoces, u Meklarenu je imao JOS GORI bolid koji je bio solidno brz, ali nepouzdan do zla boga. Sada ima opet solidan bolid (u sezoni 2007 i 2008 konkurentan) dobre pozudanosti (nije kao u eri MS ali je bolji od ostalih) i sta? Cime on to odusevljava? To sto je osvojio sampionat 2007 "na budak" zahvaljujuci ocajoj taktici Meklarena koji nije umeo da presece i proglasi prvog i drugog vozaca? Ili time sto je jedan ruki u istoj toj sezoni koji prvi put seda u bolid F1 zamalo postao sampion? Ili time sto u sledecoj sezoni "drugi vozac" ima realne sanse za titulu (izmakla u zadnjim metrima) a njega nema nigde? O cemu pricate? Taj prostak (jeste prostak svojim izjavama u kojima kaze da je isao "da s*ere" i da ga "zabole ****") je najveci promasaj Ferarija. Ponavljam, najgore je sto MOZE a nece. Da nije takav talenat i da nije odlican i vanprosecan vozac,, niko ni rec ne bi rekao. Dobar je "koliko i bolid" to nije nista strasno pola grida cine takvi vozaci, to uostalom pokazuje i Masa, a vidimo da Masa nije uopste los ni prosle ni ove sezone. Kimi je pravi vozac koji ima talenat "na izvoz" i koji ne da moze, nego ubija koliko je brz. Ali GA ZABOLE. Uostalom to je i rakao kad aje bio "pod gasom" jednom svom novinaru zemljaku. Po meni dosta razloga za momentalnu nogu.
    Da li bi neko od vas zaposlio radnika koji odlicno radi svoj posao koji ima "zanat" u malom prstu, ali ga zabole da radi, samo "odrnda" pa kako bude? Da najbolje da bi ste ga zadrzali, izbacili bi ga napolje naglavacke. Ko kaze suprotno taj laze i sebe i nas.
    You tried your best and failed miserably. The lesson is: never try.

Član od
    24.10.2004
    Garaža
    Toyota Corolla E 210

Citirati Originalno postavljeno od Dzoni_mkv
    Necu da vozim, hocu da se posvetim porodici da se neobavezno trkam, OK batalio F1 otisao u DTM i svi srecni.
    Kada bi ovo bilo istina, pola ovog foruma bi vozilo DTM. Onako, neobavezno
    Kids in the back seat cause accidents, accidents in the back seat cause kids.

Član od
    29.04.2007

Dobro za njega je to neobavezno trkanje i uzivanje.
    Lepo rece moj drugar: "Igrao sam za slavu, za reprezentaciju, sada igram za pare, a za koju godinu mogu da uzivam u sportu"

Član od
    29.04.2007

Nazalost, nikada necemo saznati sta matori moze. u kokpit Mase nece MS vec Luka Badoer, povreda vrata MS (o kojoj sam vec pisao) je isuvise ozbiljna i nije zalecena dovoljno da moze bez zdravstevnih problema da vozi trku. Prema tome, lekari su rekli STOP. JBG

Član od
    15.07.2008
    Garaža
    Honda Accord

Au kako sam se smorio kad sam cuo sinoc da nece voziti. Dok je Schumacher vozio gledao sam svaku trku, a od kad je otisao nisam pogledao 10%. Stvarno sam jedva cekao tu trku i sad me razocarao.

Član od
    17.07.2007
    Garaža
    Seat Altea 2.0Tdi

Uf......... razocarenje

Član od
    07.10.2007

Nevezano za pricu. Bio sam na Hungaroringu sva tri dana i samo cu reci da taj ceo cirkus treba doziveti. Ko voli formulu neka obavezno ide!!!

Član od
    27.03.2006

Au brate, izgubismo još jednog komentatora. Slava mu...

Nisam od onih koji sede ispred TVa i zakeraju televizoru, štaviše, čak mi je i Čeda Brkić sa svoje dve rečenice ukupno ("da čujemo malo taj BMW agregat" i "vidite taj plavičasti dim, koji...") bio simpa, ali ovaj komentator sa foxa propade skroz. Usuđujem se da kažem da je najbolji još od vremena Hila i Šumahera... bio makar. Ako ne imao je struku.

Mada problem je stvarno prenositi sam trku, ja ne znam da li bih smeo, ali opet to nije razlog da blene celu trku u kompjuter s vremenima i neke oštampane poluinformacije sa kvazi enciklopedije zvane vikipedija.

- Barikelo se približio Kovalainenu praktično na par metara, Kovalainene ide u boks, Barikelo odma počinje sa najbržim krugovima - još je tad fiktivno bio ispred Kovalainena. Sređuje se situacija sa boxom uz komentar "ništa se nije promenilo", ali brzo provaljuje koliko je Rubens bio brži i ostavio Hejkija.

- Buemi ispunio ceo ekran, okreće se i puši, on ne provaljuje, opet gleda u neke papire sigurno

- Weber ispred Batona celu trku... posle boksova u 2 kruga, Baton dobija dve pozicije, a Weber gubi dve (ej bre, direktna borba za titulu), čovek provaljuje tek posle 10 krugova šta se desilo

- na početku trke Kimi ispred Barikela, kers, ovo ono, ludilo... samo odjednom Barikelo ispred, nikakav komentar

- na kraju trke Kimi ispred Hejkija, ni ja nisam provalio kad se to desilo, gde mu je sad taj kompjuter da kaže šta se desilo... makar vremena da uporedi.

- i naravno, vrhunac... Hamilton gubi 5 sekundi u boksu, Barikelo zaostaje 4 i posle toga izbija ispred sa 6... znači na njegovih 5, napravio je još 5 za toliko krugova ili manje... a ovaj "loš boks Mclarena", pa jeste sine, ali i moj labrador je video koliko je Bron brži od bilo čega na otvorenom uzeli su 5-6 mesta danas samo kad su imali otvorenu pistu (ok i organizovan boks)...

Moram da priznam, sviđa mi se što komentariše sektore po krugovima u realnom vremenu, to mi daje dinamiku. I da ponovim opet, stvarno nisam od pljuvača, ali F1 nije baš finale svetskog prvenstva u fudbalu, često je dosadna, komentator je neophodan da od malih stvari pravi velike i loži masu... Ovaj je počeo da radi skroz suprotno.

Jbt, kakav smo narod, čim neko sedne u fotelju, ostane bez kvaliteta, talenta i ambicija skroz

Član od
    19.08.2005
    Garaža
    Audi A4

i sta jos kaze tvoj labrador?

hebo te poceo si da pises isto kao sto taj sa tvog avatara pravi muziku (vrhunski muzicar a muzika... )
    deutsche gemacht-gut gemacht...

Član od
    12.09.2005

Da, covek je sam malo zapeo. Sve u svemu uvek moze da se prebaci na komsijski HRT
    Inace, jako mi je drago zbog Rubensa. Covek je lavcina i voleo bih osvoji titulu. Dugo je bio u senci.
    Sloboda i divljina, nesputanost i zivot van formalnih drustvenih okvira.

Strana 5 od 8 PrvaPrva 12345678 PoslednjaPoslednja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. SEZONA 2011 DRIFT
    Od Bojan335 u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 22.02.2011, 16:45
  2. MOTO GP 2009 sezona
    Od little u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 10.04.2009, 10:17
  3. Sezona okupljanja, roštilja...
    Od majstorbob80 u forumu Aktivnosti CBC zajednice!
    Odgovora: 50
    Posl. poruka: 31.03.2009, 12:30
  4. Rasprave 402SR - sezona 2009
    Od Kanarinac u forumu Drag & Drift racing
    Odgovora: 56
    Posl. poruka: 25.12.2008, 23:34
  5. F1 sezona 2007
    Od sri98 u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 203
    Posl. poruka: 10.12.2007, 20:52

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •