Strana 3 od 19 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 217

Tema: Podizaci stakla za automobile

aj podmaži dobro vodilice stakla prije nego baciš motor, zna se tu nač svega i svačega...

Član od
    30.09.2004
    proveri prekidach, mozda chak dovedi direktno sa akumulatora + pa proveri da li lepo dize.. moguce da je otishao bimetal u motoru koji sluzi da iskluchi kad zatvori prozor tj. kad operecenje premashi neku vrednost da motor ne bi pregoreo to se meni dogodilo na renou...
    Prevelika slika u potpisu!

Dutchman, citas li ti nase postove? Sve to je vec receno i provereno

RALLYING - Like drag racing but with jumps, turns, snow, mud, gravel skill and balls.

Član od
    30.09.2004
    sorry dve teme odjednom sam chito... pa sam malo preskochio
    Prevelika slika u potpisu!

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Jedna stvar koja je ostala je da je nosach chetkica na motoru malo usukan i da chetkice premostavaju pogresno kad se vrti u drugom smeru.
    Pogledaj kako preklapaju na kolektoru.
    Att mäta är att veta...to measure is to know...meriti je znati..
    move your mind

Sve o električnim podizačima stakala

Mesecima obecavam drugu da cemo (pokusati) da ugradimo elektricne podizace u njegov Golf 3. Kupio je podizace od nekog golfa (valjda) koji su sa prekidacima i gomilom zica.
    Sad mi je gotov ispitni rok pa cemo to najzad da uradimo. E posto sam ja bio toliko pametan da se za tri meseca ne raspitam kako se to povezuje, sada mi hitno treba informacija jer cemo to sutra da radimo.

Dakle, da li postoji neka centrala koja upravlja staklima, ili se jednostavno motori povezu na napajanje preko prekidaca?
    Verujem da cu se snaci, ali ako nije tako jednostavno, da li imate neki savet na sta da obratim paznju?

Inace kupio je motore sa sve novim mehanizmom sa polugama, a stari koji je sa sajlom se izbacuje napolje...

Hvala unapred!!

RALLYING - Like drag racing but with jumps, turns, snow, mud, gravel skill and balls.

Član od
    14.03.2005
    Garaža
    AGP / W126
    ugradjivao sam u jednog eskorta i nije frka. sve zavisi da li je otvaranje automatsko (pritisnes dugme i otvara/zatvara do kraja) ili obicno (radi dok drzis stisnuto). drugi slucaj je prost - preko jednog osiguraca plus na prekidace i odgovarajuce povezivanje (imao sam semu) i toliko! u prvom slucaju je daleko gore jer se povezuje preko relea. moras da dovedes plus i na rele i na prekidace, motor se drugacije vezuje na prekidace, svaka strana ide preko svog osiguraca i uopste je vise zica i zicica! ali ako imas semu nije neki problem...
    Zovem se Miroslav i pravim igračke.

10x

Nemam nikakvu shemu, samo podizace sa otpada
    Ako bude hteo automatsko otvaranje, naknadno cemo ugraditi relej(e)...

Nesto se razmisljam... mene mnogo vise plasi mehanicki deo posla... zice cemo posla lako da povezemo... Ali dok uguramo novi mehanizam tako da funkcionise... bice gadno

Član od
    14.03.2005
    Garaža
    AGP / W126
    gledaj, kod eskorta su bili podizaci od eskorta! istog modela! tako da su postojala montazna mjesta na limovima. a ako podizaci nisu originalni...MIG u ruke i opleti...
    Zovem se Miroslav i pravim igračke.

Član od
    29.09.2004
    Garaža
    SAAB 9000 AERO R; SA
    Unosi bloga
    1
    Neznam tachno kako je kod doticnog modela ali puno auta ima nitovan mehanizam. To je jedna alternativa
    Att mäta är att veta...to measure is to know...meriti je znati..
    move your mind

Član od
    10.01.2005
    Garaža
    Corsa, astra, senic
    Kod BMW-a je na pr.dosta komplikovano. Njemu su prekidaci izmedju vozaca i suvozaca i instalacija je dugaaaaacka i mora dosta toga da se porastavlja, patos i ostalo da bi to sve lepo stalo kako treba.
    Sto se tice mehanizma isto je malo zapetljano. Ne mogu standardne makaze da se iskoriste i da se samo ubace motori i nisu isti sa 2-ja i 4 vrata.
    Nadam se da ces na golfu imati laksi posao
    To date there has never been a faster car built for the public road and,
    it has been suggested, there never will be. McLaren F1.

Član od
    28.07.2005

el.podizaci

nudi mi neki lik prednje el.podizace za bmw-a e 36 92 god za 90e, pa me interesuje na sta da obratim paznju kad ih budem pogledao, koliko otprilike kosta ugradnja i sta sve imaju od komponenti (koliko ima delova da mi nesto slucajno nezaboravi ili uvali nesto pokvareno)

p.s. podizaci su original skinuti sa bmw-a

Strana 3 od 19 PrvaPrva 1234567813 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. RTS pretplata i za automobile
    Od StudentBGD u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 34
    Posl. poruka: 15.04.2011, 14:10
  2. Niže carine za automobile
    Od lancia u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 14.12.2009, 23:37
  3. garancija na automobile
    Od srdjanissan u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 25
    Posl. poruka: 14.04.2009, 09:47
  4. Legendarne/extra reklame za automobile
    Od mb12 u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 39
    Posl. poruka: 05.10.2007, 12:46
  5. Sta je novo za karburator automobile?
    Od marek u forumu Venturi sistemi
    Odgovora: 21
    Posl. poruka: 06.06.2006, 23:43

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •