Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 84

Tema: Sve o Brisačima

Član od
    12.05.2005
    ne znam da li ti OVO moze pomoci?

Sa bilo kog auta koji ima jedan brisac, Uno, Florida, Citroen AX, BX, CX, ZX, a montiranjem poluge na motor mozes da ga postavis u bilo kom polozaju da se zaustavlja.

Član od
    12.03.2006
    Citirati Originalno postavljeno od Milos
    ne znam da li ti OVO moze pomoci?
    Pokusacu, hvala

Član od
    12.03.2006
    Citirati Originalno postavljeno od Miljan
    Sa bilo kog auta koji ima jedan brisac, Uno, Florida, Citroen AX, BX, CX, ZX, a montiranjem poluge na motor mozes da ga postavis u bilo kom polozaju da se zaustavlja.
    Mislim da nisi ukapirao poentu
    Ako stavim bilo koji od tih brisaca tj. fabricku verziju motora i brisaca nece stajati na sredini,a ako namestim na sredinu nece brisati obe strane, kapiras ??

Citirati Originalno postavljeno od Transporter
    Citirati Originalno postavljeno od Miljan
    Mislim da nisi ukapirao poentu
    Ako stavim bilo koji od tih brisaca tj. fabricku verziju motora i brisaca nece stajati na sredini,a ako namestim na sredinu nece brisati obe strane, kapiras ??
    Moze to da se uradi bez problema, brisac ne pomeras, namestis ga tako da brise celu soferku, da ne prelazi van nje, a menjas polazaj poluge (makaza) koja se navlaci na osovinu motora.
    Na svavom autu to moze da se uradi i brisac ce se zaustavljati u polozaju na koji namontiras polugu na motor.
    Ne znam da li kapiras, nisam bas najbolje objasnio, ali moze da se uradi vrlo lako.

Član od
    12.03.2006
    Tek cu moci to da probam sl. nedelje, ne znam zasto ali mi ta tvoja teorija ne zvuci bas najbolje videcemo sta i kako kad krenem da ga budzim, a ako ne uspem doteracu ti auto u Nish pa ga ti namesti ako je tako prosto, sta je to 400km tamo-vamo

Član od
    27.03.2006
    Ti se brineš kako će brisač da ide:

sredina>levo>sredina>desno>sredina

a Miljan ti kaže da ne treba oko toga da brineš jer će brisač u stvari samo raditi:

desno>levo>desno>levo

a ti možeš da našteluješ da se brisač zaustavi na sredini, dakle on kaže da zaustavljanje brisača nije vezano za polaznu tačku brisanja ...

Član od
    16.10.2005

Laguna-brisaci lude

Slicnu temu sam nasao u delu o Alfa Romeu ali da postavim ovde novu a vezano za brisace na Renault laguni,'98.godiste.Dosta se i navozah bez problema.Naime,padala je kisa i ja ukljucio brisace da rade.Posto je bila slabija kisa,ukljucio sam periodicno ukljucivanje i podesio drugi stepen ukljucivanja(mislim da na tockicu ima pet brzina periodicnog ukljucivanja).I radilo je sve.Pocne jaca kisa i pocne da magli soferka pa ukljucim duvanje toplog vazduha da odmagli istu).Kada sam iskljucio klimu(odmagljivanje) i ukljucio brisace da rade stalno,posle vracanja na periodicno,oni i dalje rade kao da rade stalno.Iskljucim skroz,oni stanu tog trenutka u bilo kom polozaju da ih zaustavim.Ukljucim posle minut-dva opet na periodicno,oni jednom odrade kako valja i onda opet krenu da rade stalno.Sta je problem?Da li tu postoji taj vremenski relej,da li moze da bude jos nesto?Ako su releji i ako to mogu sam da zavrsim,recite mi gde se nalazi tabla sa relejima kod ovog automobila?
    Samo te slusam i pitam se dokle ces?

Član od
    06.12.2006
    skini volan i skini komandu brisaca i OCISTI KONTAKTE U SAMOJ RUCICI.. (imao isti problem pa resio)
    Potpis nije po pravilima. Smeta praćenju konverzacije.

Član od
    16.01.2006
    Proveri da ti nije izgoreo osigurač brisača.
    KAda se to desi, imaš samo jednu brzinu, i brisači se ne vraćaju na mesto kad ih ugasiš, već ostanu nasred šoferke, tj. tamo gde su bili u momentu kada si vratio ručicu na nulu.
    "Ja sam tamo bio, i opet cu da bijem."

Član od
    04.05.2006
    Garaža
    Honda Civic 4D 1.8 ES 2008.

Motor zadnjeg brisacha

pretpostavljam da je isti ko prednji, je l' sigurnije da ga otkacim iz struje dok ne nadjem zamenu? Koji je red cene za to?

Član od
    18.09.2007
    U Fi-bo na B.brdu remontovan 2500 sa ugradnjom (011-355-33-80)
    Pozz
    Nepsujem, nepijem, nepušim. U p.m. pade mi pepeo u pivo.

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja

Members who have read this thread in the last 5 days: 0

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •