Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 41

Tema: Sve o maglenkama!!!

Član od
    11.12.2006
    Novi Sad, Groblje :) 16° 31' 0" E 45° 17' 30" N nekad :(

Re: Naknadna ugradnja farova sa maglenkom?

mnogo fala, medzutim, ja sam trazio da neko ispise oznake sa releja, znam gde sta ide, iste slike sam vec i ja postovao...

ha, ha, i tebi fale fabricka klesta kojima se vade osiguraci...

Član od
    12.05.2008

Re: Naknadna ugradnja farova sa maglenkom?

Kod mene na Stilu maglenke (prednje) rade u kombinaciji sa pozicijom i sa kratkim (oborenim) svetlima. Duga svetla ih isključuju.
    Stilo 1.9JTD 16v 140KS

Član od
    17.04.2009

Re: Sve o maglenkama!!!

Druze da ti dam jedan savet. Posto se vec cimas da kupujes te maglenke i jasno je da zelis da poboljsas svoje osvetljenje na kolima. Istali se 160 evra za dva kompleta xenon kitova(80e po kompletu).
    Rokni jedan kit u farove drugi u maglenke. Uzmes 4300k(belu) boju za farove i 3000k(zutu) za maglenke. Ako napravis ovu kombinaciju ima da vidis ko bog i po kisi i po magli i cemu hoces
    Ove xenone sam ja ugradio i vide se ko dan, ali nisam imao para i za maglenke, ali video sam efekat kod drugara na kolima i vidi se ko dan po svim vremenskim uslovima.
    Ovi kitovi su inace kineske proizvodnje ali kao i svaki drugi proizvodjac daju godinu dana garanciju i skroz se ok vide i ne zaslepljuju druge ucesnike u saobracaju.
    Pozdrav i znaj da ako ovo uradis da je to pravo ulaganje u auto i po meni mnogo bolje nego alufelne ili sabvufer, jer bezbednost nema cenu.

Član od
    24.01.2008

Posto je tema u vezi maglenki, nadam se da cu ovde moci da iznesem svoj problem.Maglenke su naknadno montirane..Radile su normalno sve dok jedan put majstor kada je skidao branik nije ih raskacio, od tada ja ne mogu da upalim levu maglenu.probao 10puta da je otkacim i ponovo prikljucim i nista.Menjao sijalicu, merio da li struja uopste doalzi do kraja konektora, dolazi ali maglenka nece da radi..U cemu je problem??
    E 19.88043*

Član od
    01.06.2008

Jel zna neko prodavnicu sa vecim izborom maglenki. Posto su fabricke propale trazim neke najpribliznije po dimenzijama a radnje gde sam do sada bio
    imaju samo po 2-3 razlicite. Naravno treba mi nesto sto ce stvarno raditi posao a ne samo da stoje za ukras a kad ih ukljucis da se i ne primeti.
    Live together, die alone.

Član od
    10.12.2007

Pozdrav svima.Da li mozda neko zna gde mogu da nadjem maglenke za toyotu corollu 90 godiste.Moze i polovne.Ako neko zna neki auto otpad ili tako nesto.Hvala unapred

Član od
    26.03.2008

Jedno pitanje posto kod mene na bravu fabricki imam zadnju maglenku a prednju nemam, da li je vec razvucena fabricki instalacija napred do branika ili ja to trebam da uradim?

Član od
    24.10.2007

Da li neko mozda zna gde se u Beogradu mogu kupiti originalne univerzalne maglenke Hella?
    Lada Samara 1.5

Član od
    04.08.2009

Ovlasceni uvoznik Hella je Vessax,evo link http://www.vessax.rs/pdf/LIGHTING%20FOG

Ako ti nije problem pitaj posto su modeli commfort FF 50 I FF75 pa javi na pp ili ovde!

A da,i model micro de de-h3

Član od
    08.02.2010

Ljudi, jedno pitanje....imam Golfa 2, 1988 god,i naknadno sam mu ubacio maglenke. Stavio sam sijalice, one male okrugle topove (kao iz kafica), i super rade..povezao sam ih na prekidac,prespojio na prekidacu i nemam problema... Jedino sam sve to uradio bez releja. Sada bih da ga ubacim,jer mi se greje prekidac,kada su upaljene... moze li mi neko pomoci oko toga gde se on povezuje i koja je cena tih releja?

Član od
    24.10.2007

Evo da kazem da sam bio u Vessax-u i tamo ne prodaju maglenke ili bilo sta drugo u maloprodaji,ali su me zato uputili u BM Bozic u Tosinom Bunaru,jer oni rade maloprodaju,ako ne nije protiv pravila okacicu broj.
    @zopu81
    Izvini,zaboravio sam skroz da pitam za te sto tebi trebaju,ja sam komet 450 platio 5600 din,pa se orijentisi prema tome.
    Lada Samara 1.5

Član od
    04.08.2009

Ok.Ako nije problem moze br te radnje na pp

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. zamena sijalice u maglenkama - astra G, 2.0 DTI, 2001
    Od doktor-cira u forumu Elektro odeljenje
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 29.03.2010, 12:22
  2. Menjanje sijalice na maglenkama za Vectru 2000god