Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 19 od 19

Tema: Seat Altea za sve pare

Član od
    24.08.2005
    Ma ne sekiraj se za tvrdocu, zavisi s cim ga poredis... Kako si navikao na VW Golf-Skoda Octavia, nije ni ovo puno tvrdje, zavisi i koje su gume na njemu, ali to ti je to... Neravnine su ti takodjer slicne sa ovim vozilima, drzi kao i oni, mozda se malo vise naginje u krivinama jer je visi, ali mu je **** duze mirno, posebno s punim gepekom, jer mu je zadnji prevjes kraci (skoro nepostojeci) u odnosu na Octavia-u...

Plastika je relativno OK svega sto se tice, osim supljeg zvuka koji cujes kad kucnes u nju, i malog uvijanja (tankoca) kada je pritisnes prstom... Nista tragicno, ali moralo je bolje...

Sto se sjedenja tice, malo vise se sjedi, pa ne bih rekao da se moze bas "zavaliti" (ne znam kako se ti inace najmestis za sjedenje, ali ja inace sjedim skoro uspravno i ne daleko od volana, a nadam se da pod zavaljivanjem ne podrazumjevas polu-lezanje, daleko od volana, toliko tipicno za vecinu mladjih vazaca BMW-a, Golfa GTI, i ostalih "jurilica"...), ali nije osjecaj kao u starom Scenicu, sa prilicno polozenim volanom... Drugim rjecima osjecaj sjedenja je bio blizi Golfu, nego Scenic-u... I sjedista su bila odlicna, sa jakim bocnim osloncima na ovim modelima koje sam imao priliku voziti...

Član od
    14.03.2005
    Garaža
    AGP / W126
    Sjedi se prilicno udobno (vozio sam 300-400km i nije problem) i mnogo je bolje nego u Golf IV (posjedovao) ali losije nego u Octavia II (takodje sluzbena). Sjedista su dosta uska u ramenom dijelu ali imaju dobro bocno drzanje kao i duzinu pod butinama. Enterijer me podsjeca na Alfu - "duboki" satovi, agresivne linije i sl - mada je plastika stvarno "beton kategorija". Ali nista ne kvrcka i ne skripi tako da nema veze

Sto se sjedenja tice, malo vise se sjedi, pa ne bih rekao da se moze bas "zavaliti" (ne znam kako se ti inace najmestis za sjedenje, ali ja inace sjedim skoro uspravno i ne daleko od volana
    Vozim na identican nacin Komotno mozes da se nastimas u taj polozaj a i da se izvalis, mjesta nad glavom imam 15-20cm (pri mojih 182 i visoko postavljenoj fotelji) a volan je kao i kod ostalih auta - nema "kamionske" pozicije.[/quote]
    Zovem se Miroslav i pravim igračke.

Član od
    11.05.2007
    Mislim da je ovaj auto vozio neko od regionalnih menadzera...nisam 100%siguran,jer Ada ima gomilu test automobila...
    Tabla je definitivno najgori deo ovog automobila.Cela je od tvrde plastike,kod Leona je bar prednji deo table od mekse plastike.
    Kao sto je vec receno,sedista su dobra,volan isto,cak i plasticni.Ne sedi se ko' u autobusu,ko u drugim minivenovima,vec malo normalnije.Nepregledna prilicno.
    I cini mi se da su Seati losije ofarbani nego VW,Skoda.Na mestu gde se spaja prednje krilo i A stub postoji udubljenje gde se vidi,narociti na crvenoj i sl.boji;da je sloj boje tanji,cak se pri dnu nazire podloga.To je stvarno minus.
    Sto se garancije tice,taj bi auto trebalo da je jos uvek u redovnoj garanciji,tj. od dana isporuke 2007. do istog datuma 2009.,bez ogranicenja kilometara.Kao kad kupis test vozilo,garancija tece od dana isporuke,tj.od kada je pocelo koriscenje vozila.
    Toyota Čačak

Član od
    26.11.2006
    a škodu prodaješ?
    ex - fabia 1.9 tdi
    golf 2.0 tfsi

Član od
    18.07.2008

Re: Seat Altea za sve pare

Citirati Originalno postavljeno od iwcham1979
    Razmisljam se ozbiljno da uzmem Seat Alteu 2.0Tdi Stylance, 2007g, 6000km presla iz Weltauta ( ovl. prodavac Porsche-Bg-Ada) Auto je to malo km vozio sluzbenik iz Porschea. Cena bi bila oko 18000e. Za 1000e manje ima isto tamo ista prica, samo 1.9Tdi, Stylance, sa bi-xenon. Sta mislite o autu, ceni? Svidja mi se veoma look ovog auta, ali je plastika, cini se, dosta tvrda, mada sve to deluje lepo uklopljeno...Link: http://www.weltauto.rs
    Zasto bre tako mala kola za te pare? Bice ti zao kad izadjes na autoput i setis se Skode. Kola bez "zadnjice" nisu kola (vazi i za devojke). Za 17 k uzmi Mercedes e klasu, eeeeeeej

Član od
    17.07.2007
    Garaža
    Seat Altea 2.0Tdi
    He, mercedes e klasu sa 300000km ili Seata Alteu sa 3000km. Skoda je iz potpisa Jeste da je u porodici i da je vozim, ali gazda je moj otac. Ne ide Skoda na prodaju. Moja je bila Bora i ona je prodata.... Altea i nije bas tako mala. Unutra prostora ko u Octavia 2.

Član od
    17.07.2007
    Garaža
    Seat Altea 2.0Tdi
    Sapcani su cudo

http://www.autoitalija.com/

Altea 2.0Tdi za 12500e

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. Altea 2.0Tdi vrednosti dizni
    Od iwcham1979 u forumu Nemačka
    Odgovora: 1
    Posl. poruka: 07.10.2018, 23:01
  2. Seat Altea 2.0tdi cudan zvuk po pustanju gasa
    Od iwcham1979 u forumu Nemačka
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 20.03.2016, 02:21
  3. koji gps? za male pare
    Od NemaN u forumu GPS & CarPC
    Odgovora: 41