Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 25 do 31 od 31

Tema: Triumph

Član od
    15.11.2004

Re: Triumph

ovog haralda vidjam odavno jos od 99-e, cesto je parkiran kod bozidar adzije i okolini gde ima mesta, nije nesto lep ali meni je interesantan, zagledao sam ga par puta, kompletana je i solidno su ocuvani delovi sem lima, enterijer takodje koliko se secam u pristojnom stanju....ima kod mene u KS jedan spitfire,ovakav je ali napred ima hrom branik i nema ovu plastiku ispod, u odlicnom stanju, lik ga samo leti vozika i po lepom vremenu, ima ga vec dugo godina i pre nekoliko je ponovo ofarban, prelep je
    Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji

Citirati Originalno postavljeno od 911s [SK
    ]Ovde u BG-u ima jedan Herald 13/60, loškast je, ali se vozi. Tu je stalno po Crvenom krstu.
    Njega vozi jedn moj komsija i njegova zena. Skoro stano je parkiran u Milesevskoj. Bio je do skoro u Krunskoj na pocetku jedan crni Triumph cabrio.

Pozdrav!
    Posedujem triumph spitfire mkIV iz 1971 godine. Kupio sam ga na NBGD od jednog zubara. Auto je još u fazi restauracije i kasnije ću postaviti slike.
    Zanima me da li se zna približan broj triumpha u Srbiji, da li postoje odredjena udruženja ljubitelja, servisi...

Član od
    04.08.2010

Vidim da je tema stara ali moram da pomenem da je ovo moj bivsi auto,tj stricev. Kod mene u dvoristu su bili 3 komada,beli i crni koji su bili kompletni i u dobrom stanju i jedan crveni rascerupan. Vremenom su totalno propali i sad ne vrede ni kao staro gvozdje. 2 su otisla pod presu,ovaj je preziveo samo zato sto je teco probao da motor spakuje u minija. Sad ne vredi nista,mada je motor bio stvarno odlican ,ali opet kazem bio.

Citirati Originalno postavljeno od RISTIC
    Pozdrav!
    Posedujem triumph spitfire mkIV iz 1971 godine. Kupio sam ga na NBGD od jednog zubara. Auto je još u fazi restauracije i kasnije ću postaviti slike.
    Zanima me da li se zna približan broj triumpha u Srbiji, da li postoje odredjena udruženja ljubitelja, servisi...
    Od skora posedujem spitfire 1500 1978. Pocinjem restauraciju pa me slicno interesuje.. Koliko primeraka otprilike ima u Srbiji? Ima li udruzenja ljubitelja i sl?

6. Re: Triumph

ovaj gore nevredi nista jos on tebi treba da plati da ga izvezes iz dvorista
    ali ja vec duzi niz godina merkam jednog kabrija istog kao ovaj crveni zadnjih 10 godina nije upaljen ni pomeren sa parkinga jednom sam stupio u kontakt sa vlasnikom ali je on tada trazio neku veliku cifru
    moram opet kad budem u bg da pojurim vlasnika da vidim dali je popustio pa da ga uzmem

Član od
    07.02.2009
    Garaža
    Triumph Spitfire , Fiat 500 Furgoncino
    Pozdrav svima .
    Da dodam i ja nesto .Posedujem Spitfire 1500 u crvenoj boji takodje 1978 godiste . Tacnije novembar .
    3200 Km i neznam dali se isplati da ga restauriram jos uvek posto je u voznom stanju i prva je farba .

Sem malo korozije i iskrinog alnasera sve ostalo je u originalnom stanju .

Mogli bi da postavimo slike nasih triumfa . i da se povezemo nekako ili osnujemo klub triumfa u srbiji ili nesto slicno .

A mozda samo da razmenimo brojeve telefona pa da se okupimo negde kada budu vasi gotovi .

Sta mislite o tome .

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

1. Konacno Triumph Spitfire 1500
    Od VladanD u forumu Automobili članova
    Odgovora: 10
    Posl. poruka: 14.02.2009, 12:44
  2. Triumph GT6 Mk3
    Od coda tronca u forumu Oldtimeri
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 24.06.2008, 17:02
  3. Triumph Spitfire Project