Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 31

Tema: Triumph

1. Baš ovaj gore na slikama je bio tvoj, baš taj?

In those early days the Golf only had one serious rival - Ford's XR3, which was just as fast and handles just as well. It was the same size as a Golf, and about as a same price, but the drivers - they were completelly different...

99,9%, trebalo bi da ima dodatne farove na prednjim branicima, nalepnice na krilima TC i mislim da je bio jedini teget u gradu. Vlasnik na Umci mi je davao jos brdo delova ali nikad nisam otisao po njih i mislim da se jos uvek automobil vodi na njega. Ja sam u to vreme imao Triumph Spitfaer 1500 za restauraciju, a 1300 je kupljen zbog agregata. Kao i sve nas muka natera da prodamo neke stvari koje volimo, pa tim nije nikad ni ubacen taj motor u Spitfaer-a, vec je bio vozen u 1300.
    Kad bih ga video uzivo znao bih sigurno ali ovako 99,9% mislim da je bio moj!

Sale, gde je zavrshio tvoj spitfire?
    Alfista u povoju

Ima drzace za dodatna svetla, nekada je bio bele boje, sedista su crni skaj, slikacu i motor kad stignem pa da potvrdimo Ne mogu da verujem, kad si ga prodao, mislim da ga je ovaj covek nasao u selu Vracevsnica blizu G. Milanovca

Spitfaer-a sam prodao coveku koji je restauirao svog spitfaer-a MK4 i dobio kod nas prvu nagradu za restauraciju automobila, a nalazi se u nekom selu iza Pozarevca. Moj mu je bio ineresantan zbog agregata 1500 i menjaca overdrive, mnogo mi je zao sto sam morao da ga prodam.
    Proveri da li je potekao sa Julinog brda, a ja sam ga prodao pre 5-6 godina.

Re: Triumph

Auto ne vredi, i u ocajnom je stanju. Ako mislis da ga dovedes u stanje kako treba trebace ti brat bratu preko 10.000 eur
    Dok sve narucis i tako dalje i tako blize,a ako je truo mozes da ga bacis.
    v16 itg floG

sve se da uraditi kad covek ima volju

8. Re: Triumph

Ovde u BG-u ima jedan Herald 13/60, loškast je, ali se vozi. Tu je stalno po Crvenom krstu.

In those early days the Golf only had one serious rival - Ford's XR3, which was just as fast and handles just as well. It was the same size as a Golf, and about as a same price, but the drivers - they were completelly different...

interesantno vozili ali meni se licno ovo ne svidja

10. Re: Triumph

Još jedan NBG-ski Triumph Spitfire:

Da li je ovo Mk4 ili 1500?

Ima i jedan crveni Herald cabriolet blizu muzeja automobila, doduse ne znam da li je jos tamo...

Član od
    13.06.2006
    Garaža
    KaraWagon 1.4T.Spark

Re:

Citirati Originalno postavljeno od mx5 sale
    Spitfaer-a sam prodao coveku koji je restauirao svog spitfaer-a MK4 i dobio kod nas prvu nagradu za restauraciju automobila, a nalazi se u nekom selu iza Pozarevca. Moj mu je bio ineresantan zbog agregata 1500 i menjaca overdrive, mnogo mi je zao sto sam morao da ga prodam.
    Video sam par puta tog Spitfire-a Mk4.Uradjen je do 00,nije se stedelo.U isto vreme,vlasnik je imao i Austina 1300,takodje u jako dobrom stanju.
    Neznam momentalno stanje (da li ih jos ima ili je zamenio za nesto drugo).

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Konacno Triumph Spitfire 1500
    Od VladanD u forumu Automobili članova
    Odgovora: 10
    Posl. poruka: 14.02.2009, 12:44
  2. Triumph GT6 Mk3
    Od coda tronca u forumu Oldtimeri
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 24.06.2008, 17:02
  3. Triumph Spitfire Project
    Od Lanee u forumu CannonBall Xtreme