Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 21 od 21

Tema: Fiberglassing - nabavka, iskustva i sve vezano za isti...

Član od
    09.10.2004
    Garaža
    volvo 945 SE turbo lpg, 340 GL lpg
    ima i kod nas eposkodinih smola po radnjama, vidjao sam Loctite a ima i vise varijanti Sika, za gradjevinarstvo. a u Zemunu Sika ima i predstavnistvo/skladiste/dilerski program pa kome treba. doduse i cena je Sika (CH)
    volvo
    945 SE turbo lpg
    344 GL lpg

Okachi adresu maloprodaje ako nije problem?

Član od
    09.10.2004
    Garaža
    volvo 945 SE turbo lpg, 340 GL lpg
    ne znam za maloprodaju, ovo je zgrada na novom putu ka Galenici sa desne strane, odmah posle lakat krivine. maloprodaje nekih Sika proizvoda ima stovariste srma na samom parcetu auto puta odmah posle raskrsnice za altinu/Ugrinovacka u smeru ka Zmaju/Kvantasu. tu imaju i Sika brosure i kataloge. sa tim nekim epoksidima (trokomponentni) liju se monolitni podovi, bas sam jedan antistaticki sa podlogom od grafita posmatrao proces izrade pre neki dan.
    volvo
    945 SE turbo lpg
    344 GL lpg

Član od
    04.10.2004
    Loctite ako je ono sto ima kod nas je obicno u ona dva shprica i dosta je gusta.To ne znaci da je lose ali nije ponekad dobro jer tesko kvasi stakleno platno ili mat a i dosta se brzo steze. Normalna gustina zgodna za laminiranje je cak redja od poliester smole (malo redja od jestivog ulja). One mrezice koje se prodaju u poliester kitu za reparacije auta su retke i nije problem sa njima ali "prava" staklena tkanina je gusta i ne bi trebalo da ostanu mehurici pa je zato smola retka ali kad se natapa ipak ne curi previse. Pozdrav

za sada najjeftinije shto sam nashao u BGD-u je 500dinara set oko kilo smole 50gr uchvrshcivacha i 1m kvadratni mrezice koja ima sigurno 1mm debela je prilichno , probo radi radio sam bash neshto slichno ko na prvoj slici , u ostalom ima kako se radi na www.jovovic. ima. virus. com pogledaj link za fiber.

ako nekog zanima mogu da objasnim kako se rade ove krive zezancije a mogu i da pokazem,
    Prevelika slika u potpisu!

Član od
    04.10.2004
    Ne znam sta je kome skupo a sta jevtino ali je 500 din za tu kolicinu ma sta da je DZABE !!!! Duchman, hvala ti za info... Pozdrav drustvu

Član od
    04.10.2004
    Duchman,
    Svaka ti cast na hrabrosti i strpljenju. Retko dobar primer sta sve ljudi mogu kad misle svojom glavom i kad hoce da dobiju profesionalni rezultat. Pozdrav drustvu

Pozdrav, Dutch! Nisam odavno gledao tvoj site, odradio si extra kutiju! I ja sam malo surfovao... Snjimio sam Fokusa koji je odradjen isto kvalitetno sa PC-em u gepeku - verovatno znash o chemu pricham... Nisam nashao adresu gde si nabavljao fiberglas...? Ako nije problem postuj, raspitivao sam se u Astra farbari imali su neko vreme taj set ali je nestalo...

Samo mi reci neshto u vezi ove prve slike u thread-u, predpostavljam da su likovi koristili latex (elastin-pamuk), pa ga mazali smolom???

Poz! Thx!

P.S. Dutch mi je bio uslovno recheno savetnik pri spravljanju kutije za Fabiu...

fiber ima da se kupi u kichevskoj kod parka pored kalenic pijace ili u mekenzijevoj otprilike prekoputa AMSJ-a ili u grmechu ali neznam gde ima grmech !!!!

sto se tkanine tiche ja sam koristio staru majcu pamucnu tanku, em je elasticna em je tanko pa neupija mnogo smole - skupo mora da se stedi

uskoro cu da okacim kako se radi sa krivinama , inache ko neshto uradi i dokumentuje moze da mi shine na mejl poshto planiram da napravim veliku zbirku how-to na mom sajtu, za sve tipove modifikacija i tuning i stajling.
    Prevelika slika u potpisu!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Nabavka sijalica za prekidače na instrument tabli
    Od NShappy u forumu Elektro odeljenje
    Odgovora: 3
    Posl. poruka: 24.05.2012, 14:16
  2. Skoda Octavia 2.0 SLX, 2000. isti pritisci
    Od tomx u forumu Auto Klima
    Odgovora: 2
    Posl. poruka: 13.01.2012, 02:53
  3. Odgovora: 3