Rezultati 1 do 11 od 11

Tema: Akumulatori u Novom Sadu..

Član od
    22.12.2006

Akumulatori u Novom Sadu..

Di se u NS-u najvise isplati kupiti akumulator?
    Neka Varta,banner,delphi,ili slicno?
    Koliko novaca za neki od 55Ah?

Član od
    24.05.2005
    Ne znam koliko si "raspolozhen" da puknesh love na akumulator, ali ako hocesh vrhunski kvalitet i reshenje problema na poduzhi period, onda ti preporuchujem Exide, a na linku cesh pronaci sve informacije. Nije bash NS ali nije ni daleko

http://www.andreja.co.yu/kapcsolat%20sr.htm

Moram da te upozorim da im je cena u skladu da kvalitetom, tako da... Najbolje okreni broj pa pitaj.

U suprotnom, Varta mozhe da ti zavrshi posao sasvim lepo, pa i Black Horse. Delphi sam jednom probao, pa (pod garancijom) reklamirao, pa onda i zamenu (novi) izbacio jer jednostavno nije hteo da "saradjuje" sa autom U pitanju je bio onaj silikonski, kao "maintenace free". Mozhda je u pitanju samo bio konkretan auto (Fiesta), koji ne podnosi tu tehnologiju, ne znam, ali je moje iskustvo sa njim bilo jako loshe.

Pozz

Član od
    10.04.2007
    za 55ah raspon cena je od 4-6000 din.

Negde sam napisao, al moram opet : kupio sam aku u radnji koja je istovremeno i servis, na preporuku. Tesla, al nije to vazno. Vazno je da su im u radnji naslagani svi koji su u garantnom roku , a lose su se pokazali i od 50 kom 45 je VARTA ! I nijedan TOPLA (najskuplji).
    Dakle, VARTA na nasem trzisu ne valja ili neka losa serija , ne znam, samo znam da posle onoga sto sam video necu VARTU nikad.
    A ono za preporuku : kad je servis i kad ima maloprodaju, onda oni ugrade, provere da li ima skriv.potrosaca i kad god prodjem pored njih izmere mi elektrolit i opet provere punjenje ,skr.potrosace, sve besplatno.
    Insistiraju da se bar na 6 meseci dodje kod njih i da nikad ne sipas dest.vodu nego da oni doliju kad treba i koliko treba.
    Ako se bilo sta desi odmah dobijes drugi.

Lepo je kad znas da si u dobrim rukama. Dakle kupujte u servisima.

edit:

Posto drugi put na ovaj nacin spominjem Vartu, verovatno ce zastupnik da unajmi nekog da me likvidira
    Citirati Originalno postavljeno od Valent Vudriga
    ovde je dnevnica 20e a ne satnica...
    Kako netko vozi auto s takvom dnevnicom, to fizicki nije moguce.

Guest
    Autostart Novi Sad je uvoznik Bosch programa.Tamo uzimam svećice i pre oko godinu i po sam uzeo akumulator Bosch Silver 55Ah oznaka 5BN.2 godine je garancija,nisam imao nikakvih problema.Garantni list sa računom mi je u kolima,ako te zanima mogu pogledati sutra koja je bila cena,tu je negde oko 5000 din.

Član od
    30.01.2007
    Garaža
    Cuore Sportivo 166
    Ja sa Vartom nemam problema vecj punih godinu dana. U pitanju je onaj model sa gelom umesto kiseline. Verovatno je naisla neka losija serija.

Član od
    24.05.2005
    Citirati Originalno postavljeno od deki-ascona
    Posto drugi put na ovaj nacin spominjem Vartu, verovatno ce zastupnik da unajmi nekog da me likvidira
    Bate, koja ti ono beshe adresa?

kez

Član od
    10.04.2007
    Demantujem navedeno, pisao sam pod prisilom, ne priznajem nista... VOLIM VARTU !!!!

Citirati Originalno postavljeno od Valent Vudriga
    ovde je dnevnica 20e a ne satnica...
    Kako netko vozi auto s takvom dnevnicom, to fizicki nije moguce.

Član od
    22.12.2006
    Ja kupio Vartu55,5600din,a moglo se naci i za 4900,ali ko ga hebe.

Član od
    06.11.2007
    Kod mene je na Puntu fabrički Exide 2004. godište, a kontrolno okce je zeleno da zelenije ne može biti
    Trka se poništava!

Član od
    24.05.2005
    Hehe, ja sam prethodni auto kupio sa Exide accu-om, tad je imao 11 godina i radio bez problema. Auto sam i prodao tako, i znam da se josh uvek vozi sa istim tim akumulatorom. Radi se o prvoj ugradnji (josh uvek silikonska zashtita po shrafovima i BMW-ov logo ispod ), dakle na autu je nekih 14 godina i broji dalje

Nije Exide sluchajno prva ugradnja u BMW, Mechku (bar bio ranije, ne verujem da nije i sad), Chrysler, GM, vecinu Fiat programa... Skupi jesu, ali se bukvalno kupuju samo jednom...

Član od
    08.03.2008
    Citirati Originalno postavljeno od Elwood
    Autostart Novi Sad je uvoznik Bosch programa.Tamo uzimam svećice i pre oko godinu i po sam uzeo akumulator Bosch Silver 55Ah oznaka 5BN.2 godine je garancija,nisam imao nikakvih problema.Garantni list sa računom mi je u kolima,ako te zanima mogu pogledati sutra koja je bila cena,tu je negde oko 5000 din.
    Zvao sam Autostart pre mesec dana i kaže prodavac nemamo NI JEDAN akumulator.Zovem ih juče i prodavac opet nemamo NI JEDAN akumulator.
    Jel to Bosch prestao da proizvodi akumulatore, ili ovi uvoznici prodaju odmah sve što uvezu?
    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Slične teme

1. Toyota servis u Novom Sadu
    Od mikispeed u forumu Kreditiranje, serviseri, osiguranja
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 22.12.2011, 16:07
  2. Gde ocistiti ventile u Novom Sadu?
    Od DraxNS u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 17.07.2009, 14:50
  3. Kopiranje kodiranog kljuca u Novom Sadu...
    Od Delija u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 11.03.2009, 23:09
  4. Azot u gumama u Novom Sadu
    Od barda u forumu Šasija, kočnice, transmisija
    Odgovora: 8
    Posl. poruka: 17.06.2008, 10:56
  5. Nova Fabia u Novom Sadu
    Od HEMI 426 u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 15
    Posl. poruka: 21.03.2007, 01:53

Members who have read this thread in the last 5 days: 0