Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 25 do 36 od 56

Tema: Ko najbolje placa??

Član od
    15.09.2005
    Vlasnici Peveca su Zdravko i Višnja Pevec iz Bjelovara, posao su pokrenuli 1990god. kada su otvorili malu trgovinu u garaži u svojoj kući, a sada imaju 14 prodajnih centara ukupne površine 450.000m2, hotel i prijevozničku firmu sa 500 novih kamiona, što se tiče plaća trgovac u pevecu u HR ima 500EUR
    što je u tom poslu 50% više nego kod konkurencije, za vozače neznam ali mislim da je isto korektan i još nešto svi kamioni imaju GPS i u svakom gradu točno određene pumpe na kojima moraju točiti gorivo.

Član od
    19.08.2008
    Citirati Originalno postavljeno od komarac
    Vlasnici Peveca su Zdravko i Višnja Pevec iz Bjelovara, posao su pokrenuli 1990god. kada su otvorili malu trgovinu u garaži u svojoj kući, a sada imaju 14 prodajnih centara ukupne površine 450.000m2, hotel i prijevozničku firmu sa 500 novih kamiona, što se tiče plaća trgovac u pevecu u HR ima 500EUR
    što je u tom poslu 50% više nego kod konkurencije, za vozače neznam ali mislim da je isto korektan i još nešto svi kamioni imaju GPS i u svakom gradu točno određene pumpe na kojima moraju točiti gorivo.
    500 € je ok za trgovca, no kako sam i sam svjedok i kako sam radio projektnu dokumentaciju za centar u kutini prosle godine znam kako im je islo. nekad nije sve bajno kako izgleda. ne kazem da je opet lose neznam kako al ima puno primitivnih poslovođa koji su placeni da se izivljavaju na radnicima. primjer u kutini u centru konobarica nije stigla pospremiti stol u uglu jer je imalu narudzbe a on ju pred svima posalje u pi**u materinu glupu da kako radi to glupaca jedna. ja sam matere mi htio ga zalijepiti u pod i jos takvih. zdravko ko zdravko je dobar, nekad je radio kao trgovac u zeljezariji, moj stari kupovao okove kod njega sad je obrnuto.
    sve u svemu nije crno

jbg i čazmatrans bio nekad među najjacima pa vidi na sto je sad spao.

cesto vidjam kamione od srboexporta po nasem autobanu, kakvi su oni

Jos nisam cuo lepo o Srboexportu,imaju dosta kamiona,ali izgleda da tamo idu vozaci da se celice,to jest uce.

I ovde na forumu sam cuo da nisu sjajni i da ih treba izbegavati,a i na jos par mesta.

Inace sve novije kamione imaju,uglavnom starije actrose,koji izgledaju kao oni od willi betza,mozda su ih od njih kupili,deluju onako izmuceno kamioni ,naravno imaju i actrose mp2,vidjao sam par,ima ih dosta,stalno se moze videti neki na autoputu Srboexport.

Kod nas najbolja vozila ja mislim da ima Milsped,vecinom su Actrosi mp2 1844,1846...Imaju i dosta Atega sa tandemkama.

Mada i Eurocargo ima dosta dobra vozila,sve Volvoi

Imaju i ovi iz Subotice ne mogu da se setim naziva firme....stalno su na omv kod mene.Ado ti verovatno znas,koji su,imaju mnogo kamiona?

Nik Trans ?

Bravo.Nisam mogao da se setim.

Citirati Originalno postavljeno od Milorad90
    Jos nisam cuo lepo o Srboexportu,imaju dosta kamiona,ali izgleda da tamo idu vozaci da se celice,to jest uce.

I ovde na forumu sam cuo da nisu sjajni i da ih treba izbegavati,a i na jos par mesta.

Inace sve novije kamione imaju,uglavnom starije actrose,koji izgledaju kao oni od willi betza,mozda su ih od njih kupili,deluju onako izmuceno kamioni ,naravno imaju i actrose mp2,vidjao sam par,ima ih dosta,stalno se moze videti neki na autoputu Srboexport.
    Sto se tice Srboexporta plate se krecu 200 e + 5 centi po kilometru u domacem saobracaju,6 centi ako vozis za Crnu goru,verovatno je i 6 centi za Bosnu i Hrvatsku.A 10 centi je ako vozis za inostranstvo.Pre su placali po procentu od ture (za domaci saobracaj znam,a za medjunarodni nisam siguran,al mislim da je za sve vazilo isto),a od skoro su poceli ovako.Njihov sajt ti je www.trans.rs

Član od
    04.06.2005
    Garaža
    Svasta nesto
    Samo da razjasnimo za one koje naznaju. Srboexport i transadrija su jedna te ista firma.
    Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
    Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.
    Lopovi će biti krivično gonjeni, država ne voli konkurenciju.
    Žene su zakon a, muškarci vole rupu u zakonu!

@wladimir

E sad Vladimire,reci mi koliko vozac moze da izadje u domacem,inostranom sabracaju?

Ne mogu ja da racunam,jer ne znam koliko u proseku tura izveze za mesec dana.

Član od
    04.06.2005
    Garaža
    Svasta nesto
    sve zavisi gde vozi!
    3 ture je norma, 4 ture ako radi samo italiju i to severni deo!
    Nemoj da mucis decka za dzabe zna se da tura traje od 7 do 9 dana.
    Samo par miliona ljudi imaju tu sreću da žive u Srbiji!!!.....Ostali nemaju tu sreću, ali imaju sve drugo!!!
    Mišljenja su kao ekseri: što više udaramo po njima, to dublje prodiru.
    Lopovi će biti krivično gonjeni, država ne voli konkurenciju.
    Žene su zakon a, muškarci vole rupu u zakonu!

Citirati Originalno postavljeno od Milorad90
    @wladimir

E sad Vladimire,reci mi koliko vozac moze da izadje u domacem,inostranom sabracaju?

Ne mogu ja da racunam,jer ne znam koliko u proseku tura izveze za mesec dana.
    Sto se tice domaceg saobracaja zavisi od tebe koliko si spreman da vozis,jer se tahograf skoro i ne postuje,a posla ima uvek.Recimo moj rodjak koji vozi samo u domacem saobracaju i okolini (Crna gora,Bosna i Hrvatska) je izlazio ponekad 800 - 1000 eura mesecno.Ture za Rusiju se placaju po 600 eura,a traju oko dve nedelje,mozda ponekad krace.Za ostalo ne znam.
    Imam i drugara koji vozi za neku drugu firmu iz okoline Obrenovca i on vozi za Italiju i izadje oko 1000 eura mesecno

Član od
    22.01.2008
    Ajd da dodam i ja nesto.Para u domacem saobracaju nema.To je 1/1.Na inostranstvu ima,ali zaboravi kucu i porodicu.Transport opasnih materija donosi oko 2000 eura mesecno i to je najplaceniji posao za vozaca u Srbiji.
    Duh koji vozi........

Član od
    20.10.2008
    nisam pametan.dajte neki savet.razmisljam da se vratim za volan.sta je bolje,da vozim medjunarodnu ili domaci saobracaj.sve ima svoje dobre i lose strane.mala je razlika u parama.cak sam razmisljao o sloveniji.
    mozda neko od vas zna neku normalnu firmu iz okoline ns koja solidno placa a da su normalni?

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Da li se placa poziv Policije na uvidjaj saobracajne nezgode
    Od Goran73 u forumu Saobraćajni zakoni i propisi
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 29.10.2014, 11:13
  2. Ko ovde placa??
    Od deemon83 u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 28.03.2009, 18:32
  3. Prevod (promena vlasnika) automobila? Placa se porez?
    Od sistem33 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 04.10.2008, 00:29
  4. Osiguranje placa do 3 kazne za brzu voznju
    Od BOOST u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 03.10.2007, 09:09

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke