Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 13 do 24 od 56

Tema: Ko najbolje placa??

sad sam dosao iz firme sa utovara...23.40h ustajem u 3.30h...uzas
    svi mi trazimo nesto bolje ali nije lako naci siguran posao. bilo je dobro dok nisu stavili prokleti gps....

sta da vam kazem ljudi citam ovo a kosa mi se dize na glavi sve ovo o cemu vi pricate ja sam prosao u pocetku kad sam pocinjao da vozim , manje vise u svim firmama koje rade distribuciju je isto ja sam ovo radio i u delta saladoledima i u koka koli i identicna prica milion istovarnih mesta. Moja vam je prepopruka da bezite od distribucije ko djavo od krsta. Ja vise tu ditribuciju nebi radio ni MRTAV

Znaci i u koka koli je uzas.Kakvi su sa platama?

Delta?Frikom?

Navedite jos neke primere izivljavanja da znaju ljudi.

ja sam izasao iz te bede pre skoro cetri godine tada su im plate bile 30 do 35 hiljada na solo kamionima uz tesku fizikaliu a na sleperima do 45 hiljada mislim da se to do danas nije promenilo ja sam u kokakoli radio za privatnog prevoznika no to nista nije menjalo stvar cak je bilo i gore dobijas po 10 istovarnih mesta a tovaris po 13 paleta i sve na ruke , a uz to roba ti nije slozena hronoloski nego bazas po kamionu kao manijak a ispod cerade + 50 . U Delti je bila skroz druga situacija iz krainosti u krainost tu sam istovarao robu iz hladnjace na -35 to je temperatura u hldnjaci koju sam vozio a napolju +35 sta reci cista reuma

Član od
    22.01.2008
    Verovatno si pricao samnom za Nelt.To je da poludis.Od jutra do sutra.Uostalom,lepo kaze covek,bezati od dostave sto dalje.Ja trazim posao na sleperu,ali mi ne ide najbolje.Sve kvazi-vozaci dobijaju prednost.
    Duh koji vozi........

Pa ako si ti bio u Indjiji u Rodicu na istovaru negde oko aprila maja onda si to ti bio.

Sta da ti kazem ko zna koliko ces se usreciti sa sleperom i to je patnja ali lova je valjda veca.

na sleperu lova nije mnogo veca sto se tice trnsporta unutar zemlje ali je bar donekle lakse tvoja je obaveza kamion dizanje cerade na njemu prilikom istovara i nista vise a rucni istova ni pod tackom razno

Član od
    22.01.2008
    nisam.To je bio kolega Vlada,i on je takodje dao otkaz
    Duh koji vozi........

Član od
    12.03.2005
    A gde trazite poslove, oglasi,net,preporuka...

Član od
    19.08.2008
    evo citam kako vam je tesko i mogu samo potvrditi. neko je rekao 250€ plus jos put neznam koliko to ispada u prosjeku al pretpostavljam ajmo reci ne vise od 50 000 dinara il se varam.
    bivsi kolega s kojim sam radio, vozac slepera i autobusa imao je placu na sleperu (cisterni) oko 3 000 € i ja sam ostao paf, al opet kad gledam takav covjek nema nikakvu obiteljsku idilu. uglavnom kod nas se place na sleperima krecu cca od 1000 do 2000 € vise manje, dostatno za zivjet u hr, al dostava coca cole i slicno po 500 € isto vise manje sto je vec tesko prezivljavanje.

recimo "pevec" koliko sam cuo ima dosta slabasne place za svoju spediciju od preko 500 slepera a sto jos kipera i gradjevinskih kamiona. tak to je obican covjek uvijek na**** kako god okrene

sretno u trazenju posla

Nego nesto sam video pevec kod panceva,jer to neki hipermarket,nesto vase?

Cujem da Pevec prelazi na Balkan malo da radi,jer konkurencija mu je jaka u Evropi.

Koliku su to slabasne plate?Makar ima nove kamione na svu muku.

E da bio sam u Milspedu juce,ne nadano.Ovo mi je drugi put da sam tamo bio,i ja se svaki put odusevim kako je sve lepo sredjeno,sve uredno,kamioni lepo parkirani,uvek cisti,jos nijedan nisam video prljav,bas su mi onako firma za primer.E sad plate kakve su,ture?

Član od
    19.08.2008
    ma da hiper, para ko pljeve. cuo sam da ga drzi onaj bugar sto je najjaci u spediciji, zaboravih kako se zove. place su oko 700€ cca, neko ima vise a neko manje, ja znam ove sta su isli bez "veza" raditi, a ovi sa špagom imaju placu da boli glava, korupcija, hehe
    vjeruj nece on prestat tak brzo raditi, cuo sam i ja da ide na balkan, valjda vise para ili sta premda ih ima puna njemacka

Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Da li se placa poziv Policije na uvidjaj saobracajne nezgode
    Od Goran73 u forumu Saobraćajni zakoni i propisi
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 29.10.2014, 11:13
  2. Ko ovde placa??
    Od deemon83 u forumu Teh. sigurnost i bezbednost
    Odgovora: 7
    Posl. poruka: 28.03.2009, 18:32
  3. Prevod (promena vlasnika) automobila? Placa se porez?
    Od sistem33 u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 04.10.2008, 00:29
  4. Osiguranje placa do 3 kazne za brzu voznju
    Od BOOST u forumu Opšte diskusije o automobilima
    Odgovora: 5
    Posl. poruka: 03.10.2007, 09:09

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke