Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 456789
Rezultati 97 do 107 od 107

Tema: Westfield Sport

Re: Westfield Sport

Nema Bena, pokazao se kao folirant.

Član od
    07.09.2007
    Garaža
    wrx

E? Kako to?

ne javlja se ni ovom mom drugaru iz tuzle uopste, a nisu se razdvajali
    vratio se navodno kuci, jer mu je navodno otac bio jako bolestan i od tada od njega ni traga ni glasa
    Kada se glupost toliko namnoži, čitava društvena zajednica postaje jedan veliki debil.

Citirati Originalno postavljeno od skijash
    E? Kako to?
    Nije nesto posebno interesantna prica. Uglavnom, pokazao se kao covek nedorastao za ozbiljan posao - pokusao je ovde nesto sitno da usicari i da zavali koji primerak ako moze i digao ruke. Svojim saradnicima je napravio stetu jer su ulozili neke kontakte i autoritet, a on ih je ispalio...eto, to je to. Javi se ponekad i prica price...uglavnom od toga nista.

Član od
    16.02.2007

Sta ste ocekivali od engleza ?
    Covek je muljao , probao je da zaradi bez ulaganja , zapalio raju sa svojim kolim i otisao .
    Ima kitova na neto za 2000 funti , ima i jeftinije , a ima i jeep komerc
    ...zivi , Franjo je ziv !!!

Član od
    07.09.2007
    Garaža
    wrx

Ja sam očekivao da ću da provozam onog westija što su sklapali na sajmu automobila za školu drifta. Dogovarao sam se i na sajmu i posle njega sa njim i samo je prestao da se javlja

@Starac Vujadin
    Citajuci par zadnjih postova, ostao sam zapanjen! Jesmo li se mi vec negde sreli, ovo je kao da prepricavate tacno sta sam vam rekao!

@Ostali
    Ben je ispao jako... ma bolje da precutim...
    Nista nema od njegovog posla sa Westijem, a mi koji smo radili sa njim smo se pred svetom izblamirali i ukaljali svoj obraz jer ovako nesto nismo ni sanjali... ali svaka skola se placa!

No ne treba ocajavati, ima na ovim prostorima ljudi koji mogu da lako naprave isto to sto pravi i Westi pa cak i bolje! Pogledajte naseg prijatelja Vana taj covek polako izrasta u instituciju po pitanju kit automobila, pa ako nesto ne mozes sam obrati se njemu!!!

I da, krenula je pre par nedelja i izrada nekih Cobri u jednoj radionici u Srbiji, moram da priznam da i moja malenkost ima malog udela u toj prici, i ako sve bude kako treba do proleca imacemo domaceg proizvodjaca Cobra kitova!

E Starce ako si vec upoznat i sa ovim posumnjacu da si neki spijun!!!
    All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it is vanity; but the dreamers of the day are dangerous men, for they act their dream with open eyes, to make it possible.

Znam sve o operaciji "Zrenjanin-Negotin" ...inace, ne znamo se

U majku mu, pravi spijun! E covek ovde stvarno ne moze biti siguran!
    A i ti Alfisti... brbljivci i hvalisavci!
    All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds, wake in the day to find that it is vanity; but the dreamers of the day are dangerous men, for they act their dream with open eyes, to make it possible.

Pa, i treba da se zna...ali hajde da sacekamo malo - ima tu jos mnogo, mnogo posla...

To koliko posla ima nikako ne mogu da im objasnim, i da , naravno, da treba da se zna ali moramo cekati dok ne budemo u mogucnosti da ljudima nesto stvarno i pokazemo. Prodaja magle nije moj resor, nikako !

Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 456789

Slične teme

1. [P] Corsa C 1.4 sport
    Od brera u forumu Prodaja - Kupovina - Automobili
    Odgovora: 0
    Posl. poruka: 15.03.2015, 17:41
  2. BMW E39 525i M Sport
    Od ECO TEC u forumu Automobili članova
    Odgovora: 12
    Posl. poruka: 03.11.2010, 19:40
  3. Z18XE sport
    Od testdriver u forumu Automobili članova