Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 13 do 18 od 18

Tema: World Of Warcraft

Član od
    10.08.2006

Re: World Of Warcraft

narkomane

Bolje i WOW nego ostala droga.
    I DONT NEED SEX
    goverment fucks me every day!

Član od
    09.03.2010
    Unosi bloga
    1

To je veliko zlo i nije za zezanje.Imam rodjenog brata koji se navukao na to cudo,klinac ima 13 god i ne silazi sa igrice.Ceo raspust je proveo na igrici.Kupio sam mu nov Peugeot skuter i seo je 3 puta na njega jer nema vremena-mora da se bori u nekom rajdu Decko je izuzetan talenat za karate i ima vec preko 10 medalja na raznim takmicenjima ali od kad je poceo da igra to djubre batalio je i treninge.Ozbiljno razmisljam o tome da ispred njega razbijem i monitor i kuciste iako sam ga platio 500e.To je posast ovog vremena!

Član od
    29.04.2007

Deca i jesu i nisu problem. Problem zato sto im je jako tesko objasniti, opet sa druge strane pokupis to iz sobe, ukines internet ili zacepis portove na ruteru i cao. E problem je sta sa matorim konjima kod kojih ovo ne pali. Prijatelj (covek sa svojih 36 godina) ne pomislja da batali. Imao je zdravstvenih problema, problema na poslu, sa predpostavljenima sve zbog WOW-a. Izdrzi mozda 2 nedelje da ne igra ali je tada nepodnosljiv, nervozan i razdrazljiv. Kada odem kod njega, ne progovara, igra i cigara za cigarom, kao masina. Pricao sam mu ali ne slusa. Socijalni zivot 0 jer jednostavno slobodno vreme potrosi na WOW a sve sto zaradi na PC upgrade. Strasno. I to ne traje par meseci, vec 2-3 godine koliko ima kako se WOW pojavio. Znaci konstatno ne popusta.
    You tried your best and failed miserably. The lesson is: never try.

Au pa oni su zreli za psihijatriju, srecom pa se ja nisam nikad do te mere navukao na WOW, mada je i kod mene kada sam prvi put krenuo da igram bilo drz nedaj.
    Sva sreca pa sam na vreme skapirao sta mi radi igranje WOW pa sam ga lepo obrisao totalno iz racunara i resio se bede.
    Ali moram da priznam igra uz koju sam ja provodio skoro svo slobodnoe vreme je FREELANCER.

http://en.wikipedia.org/wiki/Freelancer ... eo_game%29
    I DONT NEED SEX
    goverment fucks me every day!

Član od
    09.03.2010
    Unosi bloga
    1

Odg: World Of Warcraft

Moj brat to redovno igra,Wrath of the Lich King,full wrathfull warrior PvP ubica i pravi majstor. server :Magic-WoW nick:Valentinoo side:aliance. POzzz...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. World Racing 2
    Od Bojan1212 u forumu Igre koje vreme odnose :)
    Odgovora: 40
    Posl. poruka: 25.02.2012, 18:33
  2. World Series by Renault 2007
    Od *Egon* u forumu Svetski šampionati (F1, WRC, ...)
    Odgovora: 18
    Posl. poruka: 11.12.2007, 13:34
  3. HPF E46 M3 - world record 671 rwhp
    Od Skyline GT-R u forumu Nemačka
    Odgovora: 4
    Posl. poruka: 06.03.2007, 10:54
  4. SAAB 900 GT (GIS 5) World Fastes STREET-SAAB FWD / Aukcija
    Od BOOST u forumu WasteGate (odušak)
    Odgovora: 6
    Posl. poruka: 23.11.2005, 07:42

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme